facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Günümüz şartlarında artık ekonomik sebeplerden dolayı değişim evimize gelemiyor. Değişim evinize gelse bile taksitle binlerce liraya mal olarak geliyor. Bize bile sıra gelmezken koltuklarımıza salonumuza sıra gelmesi zorlaşıyor. Hal bu ki evimizde en çok koltuklarımızda vakit geçiriyor ve günün yorgunluğunu atıyoruz. Kimse rahatsız ve döşemeleri yırtılmış koltuklarda dinlenmek istemez ve dinlenemez. İş te tam da bu yüzden koltuklarımızı atıp binlerce liraya girip yeni koltuklar almaktansa zaten rahatını bildiğimiz eski koltuklarımızı tamir ettirmek ve döşetmek en mantıklı ve popüler yoldur. Üstelik bu yolla sizin tasarlayacağınız koltuklar gözünüze ve cebinize çok daha hitap edecek, ailenizi çok daha mutlu edecektir. Üstelik artık bu yöntem Zühtüpaşa Mahallesi Koltuk Tamiri ve Döşeme sayesinde mümkün. Eskilerinizi alıyor ve yeni şekilde sizlere iade ediyoruz. Hem parasal yönden sıkıntıya girmemiş hem de eşyalarınızı güvenle yaptırmış oluyorsunuz. Koltuklarınızın dilinden anlayan firmamız sizler için hep en iyisini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor ve hizmetini en hızlı şekilde tamamlıyor. Bu yönden güvenebileceğiniz firmamız sizlere rahat ve yepyeni koltuklar vadediyor.

Sıra gelmeyen koltuk takımlarınızın artık yenilenme vakti çoktan geldiyse, renkleri solduysa, yırtılmalar başladıysa, artık evinize ve gözünüze hitap etmiyorsa kısaca artık koltuklarınız beni değiştirin diye bağırıyorsa bir tık ile kapınızda olacak ve eski şekilde götürüp yepyeni şekilde tekrar kapınıza getireceğiz. Sizlere bu hizmeti verirken sizin kadar bizde mutlu oluyor ve bu hizmeti sizlere vermekten gurur duyuyoruz. Eski şekilde ver yenilenmiş şekilde al hizmetimiz üstelik eşyalarınızı değiştirmek kadar cebinizi yakmıyor. Çok cüzi fiyatlara sahip olabileceğiniz yenilenmiş koltuklarınızı üstelik sizin tasarlama fırsatınız da oluyor nasıl derseniz döşemenin rengini, içine koyulan malzemelerin rahatlığı, iskeletin renk tonu gibi tarzını siz belirliyorsunuz biz de size istediğiniz koltuklara sahip olma fırsatı sağlıyoruz. Böylece siz de evinize hem parasal yönden uygun hem de evinize daha yakışan koltuklara sahip oluyorsunuz. Tüm aile bireyleriyle bu kararı verebilir siz de eski şekilde ver yenilenmiş şekilde al akımına katılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi çağırıp ne istediğinizi bize anlatmak. Koltuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz firmamız koltuk tamiratı ve döşemesi hizmetini bin bir titizlikle ve çok çalışmayla yürüyor. Bu sayede siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyor, hizmetin en iyisini veriyoruz. Sizin de aradığınız koltuklarınızı güvenle teslim edebilmek ise doğru adrestesiniz. Koltuk tamiratı ve döşeme hizmetimiz size bir tık kadar uzak.


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:44:11
BU ÜRÜNÜ 788 KİŞİ İNCELEDİ