facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evlerinizi dekore etmek isterseniz, işe ilk olarak mobilyalarınızın görünüşünü değiştirmek ile başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için koltuk takımlarınızı da yenileyebilirsiniz ancak bu size biraz pahalıya mal olacaktır. Eğer koltuklarınız kullanılabilir durumdaysa ancak bakıma ihtiyacı varsa, bu sorunu koltuk tamiri yaptırarak çözebilirsiniz. Zühtüpaşa Koltuk Döşeme, bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuş olan, köklü bir firmadır. Kumaş döşeme, koltuk tamiri ve yeni koltuk yapımı hizmetleri sunan firma, kaliteyi ve şıklığı ön planda tutmaktadır.

Firma tarafından koltuk tamiriniz yapılırken, birinci sınıf kaliteye sahip olan malzemeler kullanılır. Koltuklarınız evlerinizden alınır ve sadece tamir edilmesi gereken yerleri değil, tamamı bakıma alınır. İskeletinden kumaşına kadar tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar, büyük bir özenle işlenir.Döşeme koltuk kumaşları da çeşitli özellikler ile sunulur. Kir tutmayan, yanmayan, kolay silinebilen, yıkanabilen ve daha pek çok özelliği bulunan kumaşlar arasından istediğiniz tercihi yapabilirsiniz.

Firma, atölyelerinde sn teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır. bu sayede modaya uygun, şık, rahat ve güzel tasarımlar meydana getirebilmektedir. Evlerinizde farklı bir dekorasyon tercih ediyorsanız, desenli, sade, taşlı yada diğer kumaş seçeneklerinden birini tercih ederek, gönlünüze göre koltuklarınızı yenileyebilirsiniz. Yenileme işleminde koltuklarınızın iskeletleri de tamir edildiği için çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü olması sağlanacaktır. Ayrıca koltuklarınız için tercih edilen süngerler de, birinci sınıf kalitede olarak kullanılır.

Kumaş modelleri, sizin isteklerinize göre de şekillendirilebilir. İstediğiniz modeli ve kumaşı firmaya bildirerek, hayalinizdeki koltuk takımına en kısa sürede kavuşabilirsiniz. Firma, Zühtüpaşa olmak üzere İstanbul ve tüm ilçelerinde haftanın yedi günü ve yirmi dört saati hizmet sunmaktadır. Yaygın ulaşım ağına sahip olması sebebiyle, evlerinize kadar gelerek koltuklarınızı teslim alır. Söz vermiş olduğu zamanda da teslim ederek, güvenli hizmet sunar.

Firma, koltuk tamiri yaparken çalışan tüm elemanlarının alanında uzman ve donanımlı olmasına özen göstermektedir. Bu sayede koltuklarınızı profesyonel ellere emanet etmiş olursunuz. Ayrıca uygulamış olduğu indirimli fiyatları ile de cebinize dost hizmet sunmaktadır. Siz de firmanın bu avantajlı ve profesyonel koltuk tamiri hizmetinden yararlanmak için hemen irtibata geçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:35:24
BU ÜRÜNÜ 945 KİŞİ İNCELEDİ