Evlerinizi dekore etmek isterseniz, işe ilk olarak mobilyalarınızın görünüşünü değiştirmek ile başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için koltuk takımlarınızı da yenileyebilirsiniz ancak bu size biraz pahalıya mal olacaktır. Eğer koltuklarınız kullanılabilir durumdaysa ancak bakıma ihtiyacı varsa, bu sorunu koltuk tamiri yaptırarak çözebilirsiniz. Zühtüpaşa Koltuk Döşeme, bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuş olan, köklü bir firmadır. Kumaş döşeme, koltuk tamiri ve yeni koltuk yapımı hizmetleri sunan firma, kaliteyi ve şıklığı ön planda tutmaktadır.

Firma tarafından koltuk tamiriniz yapılırken, birinci sınıf kaliteye sahip olan malzemeler kullanılır. Koltuklarınız evlerinizden alınır ve sadece tamir edilmesi gereken yerleri değil, tamamı bakıma alınır. İskeletinden kumaşına kadar tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar, büyük bir özenle işlenir.Döşeme koltuk kumaşları da çeşitli özellikler ile sunulur. Kir tutmayan, yanmayan, kolay silinebilen, yıkanabilen ve daha pek çok özelliği bulunan kumaşlar arasından istediğiniz tercihi yapabilirsiniz.

Firma, atölyelerinde sn teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır. bu sayede modaya uygun, şık, rahat ve güzel tasarımlar meydana getirebilmektedir. Evlerinizde farklı bir dekorasyon tercih ediyorsanız, desenli, sade, taşlı yada diğer kumaş seçeneklerinden birini tercih ederek, gönlünüze göre koltuklarınızı yenileyebilirsiniz. Yenileme işleminde koltuklarınızın iskeletleri de tamir edildiği için çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü olması sağlanacaktır. Ayrıca koltuklarınız için tercih edilen süngerler de, birinci sınıf kalitede olarak kullanılır.

Kumaş modelleri, sizin isteklerinize göre de şekillendirilebilir. İstediğiniz modeli ve kumaşı firmaya bildirerek, hayalinizdeki koltuk takımına en kısa sürede kavuşabilirsiniz. Firma, Zühtüpaşa olmak üzere İstanbul ve tüm ilçelerinde haftanın yedi günü ve yirmi dört saati hizmet sunmaktadır. Yaygın ulaşım ağına sahip olması sebebiyle, evlerinize kadar gelerek koltuklarınızı teslim alır. Söz vermiş olduğu zamanda da teslim ederek, güvenli hizmet sunar.

Firma, koltuk tamiri yaparken çalışan tüm elemanlarının alanında uzman ve donanımlı olmasına özen göstermektedir. Bu sayede koltuklarınızı profesyonel ellere emanet etmiş olursunuz. Ayrıca uygulamış olduğu indirimli fiyatları ile de cebinize dost hizmet sunmaktadır. Siz de firmanın bu avantajlı ve profesyonel koltuk tamiri hizmetinden yararlanmak için hemen irtibata geçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:35:24
BU ÜRÜNÜ 640 KİŞİ İNCELEDİ