facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk tamiri çoğumuzun aklına gelmeyen, zorunlu olmadıkça da yapılmayan bir işlemdir. Koltuk veya koltuklarınızda meydana gelen veya gelebilecek olan hasarları çoğumuz takip etmeyiz. Hasar olunca da ya kendi çabamızla onarmaya çalışırız ya da onarılamayacak kadar kötü ise koltuklarımızı yenileme ihtiyacı duyarız. Ayrıca koltuklarımızın üzerinden olan mobilya döşeme kumaşları eskir, lekelenir ve yıpranabilir. Bunun içinde yine mobilyalarımızı yenileyerek çözüm yolu ararız. Ancak bu çözüm yolları bizlere pahalıya patlar. Bunun yerine koltuk ve koltuk takımlarınızın döşeme koltuk kumaşlarını değiştirmek daha kolay ve daha ekonomik bir yöntem olacaktır.

Döşeme koltuk kumaşlarının değişimi ile koltuk veya koltuk takımlarınızın tamiri ve onarımı da yapılmaktadır. Bunun için öncelikle koltuk ve koltuk takımlarınızın eski döşemeleri, koltukların iskelet ve ana bölgelerine zarar vermeyecek şekilde sökülür. Söküm sağlandıktan sonra iskelet halinde olan koltuk veya koltuk takımlarınız gözden geçirilir. Gözden geçirilme esnasında koltuklarınızın özellikle ayaklarında, kol ve kolçaklarında, oturma bölgelerinde döşemelerden dolayı görünmeyen veya hasarın net olarak anlaşılamadığı bölgeler tespit edilir. Bu bölgelerdeki hasarlar koltuk tamiri ile giderilir ve koltuklarınız daha sağlam hale getirilir. Bunun sonucunda da koltuk ve koltuk takımlarınızın kullanım ömrü uzar. Ardından sizlerin seçeceği yüzlerce renk ve desen arasından mobilya döşeme kumaşları tespit edilir. Burada tespit edilen döşeme kumaşı, itinayla ve titizlikle koltuklarınıza giydirilir. Döşeme koltuk işlemi yapıldıktan sonra yepyeni bir koltuk takımına sahip olursunuz. Evlerinize gelen misafirleriniz sizlerin koltuklarınızı yeni aldığınızı zannedecektir. Tüm bu döşeme değişikliği ve koltukların tamiri işlemlerini İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Yenişehir ve bölgesinde de sizlere sunmaktayız.

Güvenilir koltuk tamiri personelimiz ve yüzlerce çeşit mobilya döşeme kumaşları ile sizlerin koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemenizde yardımcı olmaktayız. Ekonomik ve kolay şekilde yapılacak bu döşeme koltuk değişimi ile sizler de şaşıracaksınız. Yeni bir koltuk veya koltuk takımı almak yerine, eskiyen veya kullanmaktan sıkıldığınız koltuklarınızı döşeme kumaşlarını değiştirerek, koltukların hasarlı yerlerini tamir ederek, yenileyebilirsiniz. İstanbul, Yenişehir ve bölgesinde sizlere bu hizmeti güven ve garanti ile sunmanın gururunu yaşamaktayız.

 


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 12.10.2016 16:16:01
BU ÜRÜNÜ 928 KİŞİ İNCELEDİ