Koltuk tamiri çoğumuzun aklına gelmeyen, zorunlu olmadıkça da yapılmayan bir işlemdir. Koltuk veya koltuklarınızda meydana gelen veya gelebilecek olan hasarları çoğumuz takip etmeyiz. Hasar olunca da ya kendi çabamızla onarmaya çalışırız ya da onarılamayacak kadar kötü ise koltuklarımızı yenileme ihtiyacı duyarız. Ayrıca koltuklarımızın üzerinden olan mobilya döşeme kumaşları eskir, lekelenir ve yıpranabilir. Bunun içinde yine mobilyalarımızı yenileyerek çözüm yolu ararız. Ancak bu çözüm yolları bizlere pahalıya patlar. Bunun yerine koltuk ve koltuk takımlarınızın döşeme koltuk kumaşlarını değiştirmek daha kolay ve daha ekonomik bir yöntem olacaktır.

Döşeme koltuk kumaşlarının değişimi ile koltuk veya koltuk takımlarınızın tamiri ve onarımı da yapılmaktadır. Bunun için öncelikle koltuk ve koltuk takımlarınızın eski döşemeleri, koltukların iskelet ve ana bölgelerine zarar vermeyecek şekilde sökülür. Söküm sağlandıktan sonra iskelet halinde olan koltuk veya koltuk takımlarınız gözden geçirilir. Gözden geçirilme esnasında koltuklarınızın özellikle ayaklarında, kol ve kolçaklarında, oturma bölgelerinde döşemelerden dolayı görünmeyen veya hasarın net olarak anlaşılamadığı bölgeler tespit edilir. Bu bölgelerdeki hasarlar koltuk tamiri ile giderilir ve koltuklarınız daha sağlam hale getirilir. Bunun sonucunda da koltuk ve koltuk takımlarınızın kullanım ömrü uzar. Ardından sizlerin seçeceği yüzlerce renk ve desen arasından mobilya döşeme kumaşları tespit edilir. Burada tespit edilen döşeme kumaşı, itinayla ve titizlikle koltuklarınıza giydirilir. Döşeme koltuk işlemi yapıldıktan sonra yepyeni bir koltuk takımına sahip olursunuz. Evlerinize gelen misafirleriniz sizlerin koltuklarınızı yeni aldığınızı zannedecektir. Tüm bu döşeme değişikliği ve koltukların tamiri işlemlerini İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Yenişehir ve bölgesinde de sizlere sunmaktayız.

Güvenilir koltuk tamiri personelimiz ve yüzlerce çeşit mobilya döşeme kumaşları ile sizlerin koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemenizde yardımcı olmaktayız. Ekonomik ve kolay şekilde yapılacak bu döşeme koltuk değişimi ile sizler de şaşıracaksınız. Yeni bir koltuk veya koltuk takımı almak yerine, eskiyen veya kullanmaktan sıkıldığınız koltuklarınızı döşeme kumaşlarını değiştirerek, koltukların hasarlı yerlerini tamir ederek, yenileyebilirsiniz. İstanbul, Yenişehir ve bölgesinde sizlere bu hizmeti güven ve garanti ile sunmanın gururunu yaşamaktayız.

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 12.10.2016 16:16:01
BU ÜRÜNÜ 826 KİŞİ İNCELEDİ