Koltuk tamiri çoğumuzun aklına gelmeyen, zorunlu olmadıkça da yapılmayan bir işlemdir. Koltuk veya koltuklarınızda meydana gelen veya gelebilecek olan hasarları çoğumuz takip etmeyiz. Hasar olunca da ya kendi çabamızla onarmaya çalışırız ya da onarılamayacak kadar kötü ise koltuklarımızı yenileme ihtiyacı duyarız. Ayrıca koltuklarımızın üzerinden olan mobilya döşeme kumaşları eskir, lekelenir ve yıpranabilir. Bunun içinde yine mobilyalarımızı yenileyerek çözüm yolu ararız. Ancak bu çözüm yolları bizlere pahalıya patlar. Bunun yerine koltuk ve koltuk takımlarınızın döşeme koltuk kumaşlarını değiştirmek daha kolay ve daha ekonomik bir yöntem olacaktır.

Döşeme koltuk kumaşlarının değişimi ile koltuk veya koltuk takımlarınızın tamiri ve onarımı da yapılmaktadır. Bunun için öncelikle koltuk ve koltuk takımlarınızın eski döşemeleri, koltukların iskelet ve ana bölgelerine zarar vermeyecek şekilde sökülür. Söküm sağlandıktan sonra iskelet halinde olan koltuk veya koltuk takımlarınız gözden geçirilir. Gözden geçirilme esnasında koltuklarınızın özellikle ayaklarında, kol ve kolçaklarında, oturma bölgelerinde döşemelerden dolayı görünmeyen veya hasarın net olarak anlaşılamadığı bölgeler tespit edilir. Bu bölgelerdeki hasarlar koltuk tamiri ile giderilir ve koltuklarınız daha sağlam hale getirilir. Bunun sonucunda da koltuk ve koltuk takımlarınızın kullanım ömrü uzar. Ardından sizlerin seçeceği yüzlerce renk ve desen arasından mobilya döşeme kumaşları tespit edilir. Burada tespit edilen döşeme kumaşı, itinayla ve titizlikle koltuklarınıza giydirilir. Döşeme koltuk işlemi yapıldıktan sonra yepyeni bir koltuk takımına sahip olursunuz. Evlerinize gelen misafirleriniz sizlerin koltuklarınızı yeni aldığınızı zannedecektir. Tüm bu döşeme değişikliği ve koltukların tamiri işlemlerini İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Yenişehir ve bölgesinde de sizlere sunmaktayız.

Güvenilir koltuk tamiri personelimiz ve yüzlerce çeşit mobilya döşeme kumaşları ile sizlerin koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemenizde yardımcı olmaktayız. Ekonomik ve kolay şekilde yapılacak bu döşeme koltuk değişimi ile sizler de şaşıracaksınız. Yeni bir koltuk veya koltuk takımı almak yerine, eskiyen veya kullanmaktan sıkıldığınız koltuklarınızı döşeme kumaşlarını değiştirerek, koltukların hasarlı yerlerini tamir ederek, yenileyebilirsiniz. İstanbul, Yenişehir ve bölgesinde sizlere bu hizmeti güven ve garanti ile sunmanın gururunu yaşamaktayız.

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 12.10.2016 16:16:01
BU ÜRÜNÜ 865 KİŞİ İNCELEDİ