facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk tamiri çoğumuzun aklına gelmeyen, zorunlu olmadıkça da yapılmayan bir işlemdir. Koltuk veya koltuklarınızda meydana gelen veya gelebilecek olan hasarları çoğumuz takip etmeyiz. Hasar olunca da ya kendi çabamızla onarmaya çalışırız ya da onarılamayacak kadar kötü ise koltuklarımızı yenileme ihtiyacı duyarız. Ayrıca koltuklarımızın üzerinden olan mobilya döşeme kumaşları eskir, lekelenir ve yıpranabilir. Bunun içinde yine mobilyalarımızı yenileyerek çözüm yolu ararız. Ancak bu çözüm yolları bizlere pahalıya patlar. Bunun yerine koltuk ve koltuk takımlarınızın döşeme koltuk kumaşlarını değiştirmek daha kolay ve daha ekonomik bir yöntem olacaktır.

Döşeme koltuk kumaşlarının değişimi ile koltuk veya koltuk takımlarınızın tamiri ve onarımı da yapılmaktadır. Bunun için öncelikle koltuk ve koltuk takımlarınızın eski döşemeleri, koltukların iskelet ve ana bölgelerine zarar vermeyecek şekilde sökülür. Söküm sağlandıktan sonra iskelet halinde olan koltuk veya koltuk takımlarınız gözden geçirilir. Gözden geçirilme esnasında koltuklarınızın özellikle ayaklarında, kol ve kolçaklarında, oturma bölgelerinde döşemelerden dolayı görünmeyen veya hasarın net olarak anlaşılamadığı bölgeler tespit edilir. Bu bölgelerdeki hasarlar koltuk tamiri ile giderilir ve koltuklarınız daha sağlam hale getirilir. Bunun sonucunda da koltuk ve koltuk takımlarınızın kullanım ömrü uzar. Ardından sizlerin seçeceği yüzlerce renk ve desen arasından mobilya döşeme kumaşları tespit edilir. Burada tespit edilen döşeme kumaşı, itinayla ve titizlikle koltuklarınıza giydirilir. Döşeme koltuk işlemi yapıldıktan sonra yepyeni bir koltuk takımına sahip olursunuz. Evlerinize gelen misafirleriniz sizlerin koltuklarınızı yeni aldığınızı zannedecektir. Tüm bu döşeme değişikliği ve koltukların tamiri işlemlerini İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Yenişehir ve bölgesinde de sizlere sunmaktayız.

Güvenilir koltuk tamiri personelimiz ve yüzlerce çeşit mobilya döşeme kumaşları ile sizlerin koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemenizde yardımcı olmaktayız. Ekonomik ve kolay şekilde yapılacak bu döşeme koltuk değişimi ile sizler de şaşıracaksınız. Yeni bir koltuk veya koltuk takımı almak yerine, eskiyen veya kullanmaktan sıkıldığınız koltuklarınızı döşeme kumaşlarını değiştirerek, koltukların hasarlı yerlerini tamir ederek, yenileyebilirsiniz. İstanbul, Yenişehir ve bölgesinde sizlere bu hizmeti güven ve garanti ile sunmanın gururunu yaşamaktayız.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 12.10.2016 16:16:01
BU ÜRÜNÜ 1182 KİŞİ İNCELEDİ