facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk tamiri eskiyen veya eskimeye yüz tutmuş koltuk ve koltuk tamirlerine yapılmaktadır. Ancak koltuklarınızın eskiyip eskimediğini görülmeyen yerlerinde yani koltuklarınızın iskeletlerinde daha iyi anlarsınız. Koltuklarınızın ayaklarında, kol ve kolçaklarında görebildiğiniz yıpranmalar dışında görülmeyen hasarlarında tespit edilmesi ve buna göre koltuklarınızın tamir edilmesi gerekir. Ayrıca mobilyalarınızın ve koltuk takımlarınızın üzerindeki döşemeler de eskir, kirlenir veya yıpranır. Bunları da mobilya döşeme kumaşları ile yenileyebilirsiniz. Hem tamir hem de döşeme değişikliği yaptığınızda sizlerde göreceksiniz ki yepyeni mobilyalara sahip olmuşsunuzdur. Üstelik ekonomik açıdan da tasarruf etmiş, mobilyalarınızın kullanım ömrünü de uzatmış olursunuz. Renk seçeneği bol, farklı desenlerde döşeme koltuk modelleri mevcuttur. Bunlardan zevkinize, tarzınıza ve evlerinizin dekoratif özelliklerine göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Mobilya mağazalarında bulamayacağınız bu alternatifli mobilya döşeme kumaşları sayesinde evinize modern ve yeni bir tarz kazandırmış olursunuz. Bu ekonomik çözüm ile yeni bir mobilya almaktansa yenileme yaparak sizler de mutlu olursunuz. Üstelik koltuk veya koltuk takımlarınızın döşemelerinde yapacağınız değişiklikler sırasında koltuklarınızın iskeletleri de detaylı olarak görülecektir. Burada oluşan veya oluşabilecek hasarlar koltuk tamiri işlemi uygulanarak giderilebilmektedir. Döşeme koltuk alternatifleri içerisinden, yüzlerce çeşitten birini seçerek odalarınıza yeni bir hava katabilirsiniz. Bunların tamamı uygun şartlarda, işinde uzman personel ve deneyimlerimizle, firmamız tarafından tüm İstanbul’da verilmektedir. Yeni Sahra ve bölgesinde de bizlere ulaşarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Mobilya döşeme kumaşları oldukça fazla renk seçeneğine ve bolca modellerde desenleri olan sunumlarımızda mevcuttur. Bunlardan odalarınıza en uygun modeli seçerek mobilya ölçülerinizin alınması işlemi yapılır. Eski döşeme kumaşları sökülür. Sökülme sırasında iskelet ve koltuklardaki diğer bölgelerdeki hasarlar kontrol edilir. Hasarlı bir bölge varsa mutlaka koltuk tamiri yapılarak hasar giderilir. Akabinde yapılan döşeme koltuk giydirme işlemi itina ve titizlikle tamamlanır. Neticede mobilyalarınızın kullanım ömrü uzar ve yepyeni bir görünüm kazanırlar. İstanbul Yeni Sahra civarında da buz hizmetleri sizlere sunmaktayız. Elde edilen sonuçlara sizler de şaşıracaksınız. Evlerinize, odalarınıza gelen misafirleriniz, mobilya ve koltuk takımlarınızı yenilediğinizi zannedecektir. Oysa ekonomik ve pratik bu yolla eski mobilyalarınızı kolayca yenilemeniz mümkün olacaktır.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 3.10.2016 12:12:08
BU ÜRÜNÜ 745 KİŞİ İNCELEDİ