Koltuk tamiri eskiyen veya eskimeye yüz tutmuş koltuk ve koltuk tamirlerine yapılmaktadır. Ancak koltuklarınızın eskiyip eskimediğini görülmeyen yerlerinde yani koltuklarınızın iskeletlerinde daha iyi anlarsınız. Koltuklarınızın ayaklarında, kol ve kolçaklarında görebildiğiniz yıpranmalar dışında görülmeyen hasarlarında tespit edilmesi ve buna göre koltuklarınızın tamir edilmesi gerekir. Ayrıca mobilyalarınızın ve koltuk takımlarınızın üzerindeki döşemeler de eskir, kirlenir veya yıpranır. Bunları da mobilya döşeme kumaşları ile yenileyebilirsiniz. Hem tamir hem de döşeme değişikliği yaptığınızda sizlerde göreceksiniz ki yepyeni mobilyalara sahip olmuşsunuzdur. Üstelik ekonomik açıdan da tasarruf etmiş, mobilyalarınızın kullanım ömrünü de uzatmış olursunuz. Renk seçeneği bol, farklı desenlerde döşeme koltuk modelleri mevcuttur. Bunlardan zevkinize, tarzınıza ve evlerinizin dekoratif özelliklerine göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Mobilya mağazalarında bulamayacağınız bu alternatifli mobilya döşeme kumaşları sayesinde evinize modern ve yeni bir tarz kazandırmış olursunuz. Bu ekonomik çözüm ile yeni bir mobilya almaktansa yenileme yaparak sizler de mutlu olursunuz. Üstelik koltuk veya koltuk takımlarınızın döşemelerinde yapacağınız değişiklikler sırasında koltuklarınızın iskeletleri de detaylı olarak görülecektir. Burada oluşan veya oluşabilecek hasarlar koltuk tamiri işlemi uygulanarak giderilebilmektedir. Döşeme koltuk alternatifleri içerisinden, yüzlerce çeşitten birini seçerek odalarınıza yeni bir hava katabilirsiniz. Bunların tamamı uygun şartlarda, işinde uzman personel ve deneyimlerimizle, firmamız tarafından tüm İstanbul’da verilmektedir. Yeni Sahra ve bölgesinde de bizlere ulaşarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Mobilya döşeme kumaşları oldukça fazla renk seçeneğine ve bolca modellerde desenleri olan sunumlarımızda mevcuttur. Bunlardan odalarınıza en uygun modeli seçerek mobilya ölçülerinizin alınması işlemi yapılır. Eski döşeme kumaşları sökülür. Sökülme sırasında iskelet ve koltuklardaki diğer bölgelerdeki hasarlar kontrol edilir. Hasarlı bir bölge varsa mutlaka koltuk tamiri yapılarak hasar giderilir. Akabinde yapılan döşeme koltuk giydirme işlemi itina ve titizlikle tamamlanır. Neticede mobilyalarınızın kullanım ömrü uzar ve yepyeni bir görünüm kazanırlar. İstanbul Yeni Sahra civarında da buz hizmetleri sizlere sunmaktayız. Elde edilen sonuçlara sizler de şaşıracaksınız. Evlerinize, odalarınıza gelen misafirleriniz, mobilya ve koltuk takımlarınızı yenilediğinizi zannedecektir. Oysa ekonomik ve pratik bu yolla eski mobilyalarınızı kolayca yenilemeniz mümkün olacaktır.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 3.10.2016 12:12:08
BU ÜRÜNÜ 552 KİŞİ İNCELEDİ