Koltuk tamiri eskiyen veya eskimeye yüz tutmuş koltuk ve koltuk tamirlerine yapılmaktadır. Ancak koltuklarınızın eskiyip eskimediğini görülmeyen yerlerinde yani koltuklarınızın iskeletlerinde daha iyi anlarsınız. Koltuklarınızın ayaklarında, kol ve kolçaklarında görebildiğiniz yıpranmalar dışında görülmeyen hasarlarında tespit edilmesi ve buna göre koltuklarınızın tamir edilmesi gerekir. Ayrıca mobilyalarınızın ve koltuk takımlarınızın üzerindeki döşemeler de eskir, kirlenir veya yıpranır. Bunları da mobilya döşeme kumaşları ile yenileyebilirsiniz. Hem tamir hem de döşeme değişikliği yaptığınızda sizlerde göreceksiniz ki yepyeni mobilyalara sahip olmuşsunuzdur. Üstelik ekonomik açıdan da tasarruf etmiş, mobilyalarınızın kullanım ömrünü de uzatmış olursunuz. Renk seçeneği bol, farklı desenlerde döşeme koltuk modelleri mevcuttur. Bunlardan zevkinize, tarzınıza ve evlerinizin dekoratif özelliklerine göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Mobilya mağazalarında bulamayacağınız bu alternatifli mobilya döşeme kumaşları sayesinde evinize modern ve yeni bir tarz kazandırmış olursunuz. Bu ekonomik çözüm ile yeni bir mobilya almaktansa yenileme yaparak sizler de mutlu olursunuz. Üstelik koltuk veya koltuk takımlarınızın döşemelerinde yapacağınız değişiklikler sırasında koltuklarınızın iskeletleri de detaylı olarak görülecektir. Burada oluşan veya oluşabilecek hasarlar koltuk tamiri işlemi uygulanarak giderilebilmektedir. Döşeme koltuk alternatifleri içerisinden, yüzlerce çeşitten birini seçerek odalarınıza yeni bir hava katabilirsiniz. Bunların tamamı uygun şartlarda, işinde uzman personel ve deneyimlerimizle, firmamız tarafından tüm İstanbul’da verilmektedir. Yeni Sahra ve bölgesinde de bizlere ulaşarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Mobilya döşeme kumaşları oldukça fazla renk seçeneğine ve bolca modellerde desenleri olan sunumlarımızda mevcuttur. Bunlardan odalarınıza en uygun modeli seçerek mobilya ölçülerinizin alınması işlemi yapılır. Eski döşeme kumaşları sökülür. Sökülme sırasında iskelet ve koltuklardaki diğer bölgelerdeki hasarlar kontrol edilir. Hasarlı bir bölge varsa mutlaka koltuk tamiri yapılarak hasar giderilir. Akabinde yapılan döşeme koltuk giydirme işlemi itina ve titizlikle tamamlanır. Neticede mobilyalarınızın kullanım ömrü uzar ve yepyeni bir görünüm kazanırlar. İstanbul Yeni Sahra civarında da buz hizmetleri sizlere sunmaktayız. Elde edilen sonuçlara sizler de şaşıracaksınız. Evlerinize, odalarınıza gelen misafirleriniz, mobilya ve koltuk takımlarınızı yenilediğinizi zannedecektir. Oysa ekonomik ve pratik bu yolla eski mobilyalarınızı kolayca yenilemeniz mümkün olacaktır.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 3.10.2016 12:12:08
BU ÜRÜNÜ 531 KİŞİ İNCELEDİ