Koltuk kaplama modellerinde son birkaç sene içerisinde ciddi çalışmalar söz konusu özellikle eskiye dönüşün oldukça popüler olduğu bu dönemde chester ve avangarde tarzı oldukça yükselişte. Dekorasyonda eskiyle yeninin harmanlanması ve geçmişten esintilerin günümüze yansıdığı bu dönemde kalitesini mobilyalarına yansıtan siz değerli müşterilerimize hizmet için varız. Konfora ve görselliğe önem verip , sevdiği koltuklardan da vazgeçemeyenlerin yeri burası ; gelin eskiyi yeni yapalım sizi memnun edelim. Yeni koltuk almak istemeyen ama eskisini de yeniletmeye cesareti olmayanlar  kullanmakta olduğunuz fakat deforme olmuş, yıpranmış  henüz sağlam olan koltuk takımınızın tamirata ihtiyacı varsa  iskelet ,sünger veya kumaş kısmında sorunlarınız varsa  koltuk tamiri yaptırmak ve en az eskisi kadar sağlam koltuklara kavuşmak için doğru adrestesiniz. Yeni Sahra Koltuk Döşeme hizmetlerimizinden yararlanabilirsinz.

Kullanılan malzemeler, kaliteli işçilik ile müşteri odaklı çalışarak üstün hizmet kalitesini sizlere sunuyor her türlü ayrıntıyı düşünüyoruz.  Kullandığınız koltukların kumaşlarında meydana gelen eskimeler, renk solmaları, yanıklar ve çıkmayan lekeler sorun olmaktan çıkıyor  koltuk yüzü değişimi için yeterli  sebepler oluyor. Bu sene oldukça fazla kullanılan çiçekli desenler, zıt renklerin kombinasyonu  için geniş renk skalası ve desen alternatifleri ile birlikte  bir çok kumaş model seçenekleri sizleri bekliyor. Kumaş seçiminde daha çok leke tutmayan,  silinebilen, terletmeyen ve yumuşak dokulu kumaşlar tercih edilmekle birlikte süngerler ihtiyaca göre dolgun süngerler ince, kalın, büyük seçenekleri ile çeşitlilik göstermektedir. İskeletin sağlamlığı da mobilya için oldukça önemlidir sağlam iskeleti olan mobilyalar koltuk yüzü değişimi ve kaplatma için her zaman idealdir ve yeni mobilya almaktan çok daha uygundur.

Eskiden değil yeniden taraf olanlar klasik değil spor, şık ve moderni tercih edenler , koltuklarının renklerinden sıkılanlar için işinde tecrübeli ustalarla birlikte,  günümüze uygun modern çizgileri kullanarak  modern koltuk döşeme ile bütçenize zarar vermeden oldukça hesaplı, maliyeti az,  yeni mobilya almaktan daha uyguna geleceğinden emin olarak koltuklarınızı değiştirebilirsiniz. Gelin daha uzun ömürlü ürünler için Yeni Sahra Mahallesi Koltuk Döşeme ile  tasarımınızı beraber yaparak farklı modellerle mekanınıza daha seçkin bir hava katmak için ; kumaşınızı seçelim ,  fiyatını belirleyelim, istenilen ölçü ve modellerde  kaliteyi sizinle birlikte keşfedelim.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 30.09.2016 16:55:29
BU ÜRÜNÜ 1076 KİŞİ İNCELEDİ