facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk kaplama modellerinde son birkaç sene içerisinde ciddi çalışmalar söz konusu özellikle eskiye dönüşün oldukça popüler olduğu bu dönemde chester ve avangarde tarzı oldukça yükselişte. Dekorasyonda eskiyle yeninin harmanlanması ve geçmişten esintilerin günümüze yansıdığı bu dönemde kalitesini mobilyalarına yansıtan siz değerli müşterilerimize hizmet için varız. Konfora ve görselliğe önem verip , sevdiği koltuklardan da vazgeçemeyenlerin yeri burası ; gelin eskiyi yeni yapalım sizi memnun edelim. Yeni koltuk almak istemeyen ama eskisini de yeniletmeye cesareti olmayanlar  kullanmakta olduğunuz fakat deforme olmuş, yıpranmış  henüz sağlam olan koltuk takımınızın tamirata ihtiyacı varsa  iskelet ,sünger veya kumaş kısmında sorunlarınız varsa  koltuk tamiri yaptırmak ve en az eskisi kadar sağlam koltuklara kavuşmak için doğru adrestesiniz. Yeni Sahra Koltuk Döşeme hizmetlerimizinden yararlanabilirsinz.

Kullanılan malzemeler, kaliteli işçilik ile müşteri odaklı çalışarak üstün hizmet kalitesini sizlere sunuyor her türlü ayrıntıyı düşünüyoruz.  Kullandığınız koltukların kumaşlarında meydana gelen eskimeler, renk solmaları, yanıklar ve çıkmayan lekeler sorun olmaktan çıkıyor  koltuk yüzü değişimi için yeterli  sebepler oluyor. Bu sene oldukça fazla kullanılan çiçekli desenler, zıt renklerin kombinasyonu  için geniş renk skalası ve desen alternatifleri ile birlikte  bir çok kumaş model seçenekleri sizleri bekliyor. Kumaş seçiminde daha çok leke tutmayan,  silinebilen, terletmeyen ve yumuşak dokulu kumaşlar tercih edilmekle birlikte süngerler ihtiyaca göre dolgun süngerler ince, kalın, büyük seçenekleri ile çeşitlilik göstermektedir. İskeletin sağlamlığı da mobilya için oldukça önemlidir sağlam iskeleti olan mobilyalar koltuk yüzü değişimi ve kaplatma için her zaman idealdir ve yeni mobilya almaktan çok daha uygundur.

Eskiden değil yeniden taraf olanlar klasik değil spor, şık ve moderni tercih edenler , koltuklarının renklerinden sıkılanlar için işinde tecrübeli ustalarla birlikte,  günümüze uygun modern çizgileri kullanarak  modern koltuk döşeme ile bütçenize zarar vermeden oldukça hesaplı, maliyeti az,  yeni mobilya almaktan daha uyguna geleceğinden emin olarak koltuklarınızı değiştirebilirsiniz. Gelin daha uzun ömürlü ürünler için Yeni Sahra Mahallesi Koltuk Döşeme ile  tasarımınızı beraber yaparak farklı modellerle mekanınıza daha seçkin bir hava katmak için ; kumaşınızı seçelim ,  fiyatını belirleyelim, istenilen ölçü ve modellerde  kaliteyi sizinle birlikte keşfedelim.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 30.09.2016 16:55:29
BU ÜRÜNÜ 1573 KİŞİ İNCELEDİ