Koltuk kaplama modellerinde son birkaç sene içerisinde ciddi çalışmalar söz konusu özellikle eskiye dönüşün oldukça popüler olduğu bu dönemde chester ve avangarde tarzı oldukça yükselişte. Dekorasyonda eskiyle yeninin harmanlanması ve geçmişten esintilerin günümüze yansıdığı bu dönemde kalitesini mobilyalarına yansıtan siz değerli müşterilerimize hizmet için varız. Konfora ve görselliğe önem verip , sevdiği koltuklardan da vazgeçemeyenlerin yeri burası ; gelin eskiyi yeni yapalım sizi memnun edelim. Yeni koltuk almak istemeyen ama eskisini de yeniletmeye cesareti olmayanlar  kullanmakta olduğunuz fakat deforme olmuş, yıpranmış  henüz sağlam olan koltuk takımınızın tamirata ihtiyacı varsa  iskelet ,sünger veya kumaş kısmında sorunlarınız varsa  koltuk tamiri yaptırmak ve en az eskisi kadar sağlam koltuklara kavuşmak için doğru adrestesiniz. Yeni Sahra Koltuk Döşeme hizmetlerimizinden yararlanabilirsinz.

Kullanılan malzemeler, kaliteli işçilik ile müşteri odaklı çalışarak üstün hizmet kalitesini sizlere sunuyor her türlü ayrıntıyı düşünüyoruz.  Kullandığınız koltukların kumaşlarında meydana gelen eskimeler, renk solmaları, yanıklar ve çıkmayan lekeler sorun olmaktan çıkıyor  koltuk yüzü değişimi için yeterli  sebepler oluyor. Bu sene oldukça fazla kullanılan çiçekli desenler, zıt renklerin kombinasyonu  için geniş renk skalası ve desen alternatifleri ile birlikte  bir çok kumaş model seçenekleri sizleri bekliyor. Kumaş seçiminde daha çok leke tutmayan,  silinebilen, terletmeyen ve yumuşak dokulu kumaşlar tercih edilmekle birlikte süngerler ihtiyaca göre dolgun süngerler ince, kalın, büyük seçenekleri ile çeşitlilik göstermektedir. İskeletin sağlamlığı da mobilya için oldukça önemlidir sağlam iskeleti olan mobilyalar koltuk yüzü değişimi ve kaplatma için her zaman idealdir ve yeni mobilya almaktan çok daha uygundur.

Eskiden değil yeniden taraf olanlar klasik değil spor, şık ve moderni tercih edenler , koltuklarının renklerinden sıkılanlar için işinde tecrübeli ustalarla birlikte,  günümüze uygun modern çizgileri kullanarak  modern koltuk döşeme ile bütçenize zarar vermeden oldukça hesaplı, maliyeti az,  yeni mobilya almaktan daha uyguna geleceğinden emin olarak koltuklarınızı değiştirebilirsiniz. Gelin daha uzun ömürlü ürünler için Yeni Sahra Mahallesi Koltuk Döşeme ile  tasarımınızı beraber yaparak farklı modellerle mekanınıza daha seçkin bir hava katmak için ; kumaşınızı seçelim ,  fiyatını belirleyelim, istenilen ölçü ve modellerde  kaliteyi sizinle birlikte keşfedelim.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 30.09.2016 16:55:29
BU ÜRÜNÜ 1027 KİŞİ İNCELEDİ