facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk döşeme işlemleri, insanların yaşam alanlarında göze çarpan ve yenilenmesi sağlanması gereken bir durumdur. Hayatta insanlar nasıl hastalandığında bir doktora gidiyorlar ise koltuk takımlarının eskimesi durumunda veya yenileme durumunda bir koltuk takımı görümüne sahip olmak için bir koltuk tamiri işlemi gerekmektedir. Tam da bu işlemlerin hepsi kusursuz bir şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Koltuk döşeme işlemi ayrı bir ustalık ve beceri istemektedir. Çünkü koltuk döşeme işlemi yapılırken koltuk takımları sökülüp yeniden tekrar birleştirme yapılmaktadır. Bu işlemler da (özellikle sökülmesi sırasında) hata olmamalıdır. Çünkü yeni parçayı uygun ve sağlam bir şekilde monte edilemeyecektir. Firmamız bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerin vermiş olduğu dönütlerinin de firmamızın geçerli ve güvenirli bir firma olduğu ispatlanmıştır. Firmamız bu hizmeti İstanbul’un her ilçesinde, semtinde ve mahallelerinde vermektedir. Hayatı yeni koltuk döşeme ile yenilemek isteyenlere firmamız bir telefon kadar uzaktadır.

Koltuk döşeme malzemeleri iyi seçilmelidir. Seçilen malzemeler özen ve titizlikle montaj yapılır. Demir profil veya ahşap olmakta olan malzemeler ölçüleri iyi ölçülmelidir. Matkap kullanılması daha faydalı ve avantajlıdır. Kumaş kalitesi, koltuk döşemelerinin uzun süreli kullanılması sağlar. Koltuk yüzü değişimi, kumaşın verdiği ince görünüşle beraber evinizi aydınlatan bir ışık olacaktır. Koltuk yüzü değişimi tamamen müşterilerin istediği kumaş ve renk uyumuna göre yapmakta olan firmamız bu hizmeti sizlere uygun maliye sağlamaktadır.  

Koltuk döşeme renkleri ise modaya uygunluğu ile şık bir görünüşe sahip olunabilmektedir. Renk değişimi ve uyumu bir incelik ister. Bu incelik koltuk takımının kumaş deseni ve kumaş rengine göre uyumluluğu anlaşılmaktadır. Çünkü her bir renk ve parça bir bütünü ifade eder. Koltuk döşeme değişimi, insanların elbiseleri kirlendiğinde değiştirmek isterler ve yeni bir renk uyumu ile kendini hissetmek istemesi gibi evin içinde koltuk takımlar da evi hissettirmek ister. Koltuk döşeme değişimi ile daha uygun bir maliyete yeni bir dekorasyona sahip olunabilmektedir.

Firmamız bu işlemleri sizlere bu hizmeti vermektedir. Şu ifade edilmelidir ki insanlar evlerinde yeni dekorasyonlar görmek isterler. Bu işlemi koltuk döşemeciler yapmaktadır. Firmamız bu hizmeti verirken tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Firmamız sayesinde insanlar koltuklarının döşemelerini modern koltuk döşemeleri ile yenileyebilirler. Yapılması gereken tek şey koltuk döşeme firmamız ile irtibata geçerek evinizden koltuk takımını almalarını sağlamaktır. Modern koltuk döşeme ile koltuk döşemelerinizi yeniden gerçekleştirerek yeni bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 5.10.2016 13:04:19
BU ÜRÜNÜ 1122 KİŞİ İNCELEDİ