Koltuk döşeme işlemleri, insanların yaşam alanlarında göze çarpan ve yenilenmesi sağlanması gereken bir durumdur. Hayatta insanlar nasıl hastalandığında bir doktora gidiyorlar ise koltuk takımlarının eskimesi durumunda veya yenileme durumunda bir koltuk takımı görümüne sahip olmak için bir koltuk tamiri işlemi gerekmektedir. Tam da bu işlemlerin hepsi kusursuz bir şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Koltuk döşeme işlemi ayrı bir ustalık ve beceri istemektedir. Çünkü koltuk döşeme işlemi yapılırken koltuk takımları sökülüp yeniden tekrar birleştirme yapılmaktadır. Bu işlemler da (özellikle sökülmesi sırasında) hata olmamalıdır. Çünkü yeni parçayı uygun ve sağlam bir şekilde monte edilemeyecektir. Firmamız bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerin vermiş olduğu dönütlerinin de firmamızın geçerli ve güvenirli bir firma olduğu ispatlanmıştır. Firmamız bu hizmeti İstanbul’un her ilçesinde, semtinde ve mahallelerinde vermektedir. Hayatı yeni koltuk döşeme ile yenilemek isteyenlere firmamız bir telefon kadar uzaktadır.

Koltuk döşeme malzemeleri iyi seçilmelidir. Seçilen malzemeler özen ve titizlikle montaj yapılır. Demir profil veya ahşap olmakta olan malzemeler ölçüleri iyi ölçülmelidir. Matkap kullanılması daha faydalı ve avantajlıdır. Kumaş kalitesi, koltuk döşemelerinin uzun süreli kullanılması sağlar. Koltuk yüzü değişimi, kumaşın verdiği ince görünüşle beraber evinizi aydınlatan bir ışık olacaktır. Koltuk yüzü değişimi tamamen müşterilerin istediği kumaş ve renk uyumuna göre yapmakta olan firmamız bu hizmeti sizlere uygun maliye sağlamaktadır.  

Koltuk döşeme renkleri ise modaya uygunluğu ile şık bir görünüşe sahip olunabilmektedir. Renk değişimi ve uyumu bir incelik ister. Bu incelik koltuk takımının kumaş deseni ve kumaş rengine göre uyumluluğu anlaşılmaktadır. Çünkü her bir renk ve parça bir bütünü ifade eder. Koltuk döşeme değişimi, insanların elbiseleri kirlendiğinde değiştirmek isterler ve yeni bir renk uyumu ile kendini hissetmek istemesi gibi evin içinde koltuk takımlar da evi hissettirmek ister. Koltuk döşeme değişimi ile daha uygun bir maliyete yeni bir dekorasyona sahip olunabilmektedir.

Firmamız bu işlemleri sizlere bu hizmeti vermektedir. Şu ifade edilmelidir ki insanlar evlerinde yeni dekorasyonlar görmek isterler. Bu işlemi koltuk döşemeciler yapmaktadır. Firmamız bu hizmeti verirken tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Firmamız sayesinde insanlar koltuklarının döşemelerini modern koltuk döşemeleri ile yenileyebilirler. Yapılması gereken tek şey koltuk döşeme firmamız ile irtibata geçerek evinizden koltuk takımını almalarını sağlamaktır. Modern koltuk döşeme ile koltuk döşemelerinizi yeniden gerçekleştirerek yeni bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 5.10.2016 13:04:19
BU ÜRÜNÜ 776 KİŞİ İNCELEDİ