facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuklarınıza kendiniz gibi değer vermeli ve korumalısınız. Ancak her ne kadar özenle kullansanız bile zaman içinde yıpranacak ve eski görünümünü yitirecektir. Koltukların kumaşında yıpranmalar, renk solmaları, yırtılmalar gibi birçok sorun zamanla oluşabilir. Bunun için koltuklarınızın bakıma ihtiyacı vardır. Gerekli tadilat ve tamir işlemlerinden geçerek koltuklarınız mükemmel ve yeni bir görüntüye ulaşabilir. Koltuklarınız eski görünümlerini kaybettiyse yeni koltuklar almak  yerine eski koltuklarınızı düzeltmeye bakmalısınız. Çünkü bu hem daha az maliyetli hem de yararlı olacaktır sizin için. Koltuklarınız eski oldu diye atmanıza gerek yok. Belirli işlemlerden geçerek yepyeni görünümlere ulaştırılması mümkün.

Koltuk döşeme konusu hakkında fikir edinmek isteyenler için; koltukları tamamen yenileme işlemi denilebilir. Birbirinden farklı kumaşlar ile koltuklarınızı kaplatarak, koltuklarınızın yepyeni görünümlere ulaştırılması mümkün ve kolaydır. Her renk ve farklı desende bulabileceğiniz kumaşlardan en beğendiğinizi seçerek koltuklarınıza yeni tarzlar katabilirsiniz. Hem yıpranmış olan koltuklarınız hem de renginden sıkılmış olduğunuz koltuklarınız tamamen farklı görünümlere ulaşmış olacak. Klasik, spor, vintage gibi hangi tarz koltuk modelleri istiyorsanız buna uygun şekilde koltuklarınız tasarlanıyor. Zaman içinde koltukların yıpranmaması mümkün değil. Bunun için birbirinden güzel koltuk döşeme kumaşlarına bir göz atabilirsiniz. Hem koltuklarınızı hem de minderlerini yeni görüntülere ulaştırmak mümkün. Yepyeni koltuklarınıza zaman kaybetmeden sahip olmalı ve misafirlerinizi huzurla ağırlamasınız. Hem misafirleriniz hem de siz yeni görünümlü koltuklarda keyifle oturacaksınız. Belki de birçok kişi eski koltuklarınız olduğunu anlamayacaktır. Eğer koltuklarınızın tamire ihtiyacı varsa bu konu içinde başvurabilirsiniz ve koltuklarınızı sağlıklı görüntülere ulaştırmak için bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Suadiye’de buna uygun bir yer bulmanız mümkün. Koltuklarınızı güvenle teslim edebilir ve yenilenmesine olanak sağlayabilirsiniz. Koltuklarınız teslim alınıyor ve elverişli hale getiriliyor. Yepyeni görünümlere ulaşan koltuklarınız size kusursuz ve sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor. Oldukça uygun fiyatlara sunulan bu imkanı denemekten korkmayın. Sizin için hem çok az maliyetli olacak hem de yeni mobilyalara sahip olmuş olacaksınız. Koltuklarınızın hem çok rahat olacağından hem de çok şık görüntülere ulaşacağından emin olabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:16:45
BU ÜRÜNÜ 1238 KİŞİ İNCELEDİ