facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuklarınıza kendiniz gibi değer vermeli ve korumalısınız. Ancak her ne kadar özenle kullansanız bile zaman içinde yıpranacak ve eski görünümünü yitirecektir. Koltukların kumaşında yıpranmalar, renk solmaları, yırtılmalar gibi birçok sorun zamanla oluşabilir. Bunun için koltuklarınızın bakıma ihtiyacı vardır. Gerekli tadilat ve tamir işlemlerinden geçerek koltuklarınız mükemmel ve yeni bir görüntüye ulaşabilir. Koltuklarınız eski görünümlerini kaybettiyse yeni koltuklar almak  yerine eski koltuklarınızı düzeltmeye bakmalısınız. Çünkü bu hem daha az maliyetli hem de yararlı olacaktır sizin için. Koltuklarınız eski oldu diye atmanıza gerek yok. Belirli işlemlerden geçerek yepyeni görünümlere ulaştırılması mümkün.

Koltuk döşeme konusu hakkında fikir edinmek isteyenler için; koltukları tamamen yenileme işlemi denilebilir. Birbirinden farklı kumaşlar ile koltuklarınızı kaplatarak, koltuklarınızın yepyeni görünümlere ulaştırılması mümkün ve kolaydır. Her renk ve farklı desende bulabileceğiniz kumaşlardan en beğendiğinizi seçerek koltuklarınıza yeni tarzlar katabilirsiniz. Hem yıpranmış olan koltuklarınız hem de renginden sıkılmış olduğunuz koltuklarınız tamamen farklı görünümlere ulaşmış olacak. Klasik, spor, vintage gibi hangi tarz koltuk modelleri istiyorsanız buna uygun şekilde koltuklarınız tasarlanıyor. Zaman içinde koltukların yıpranmaması mümkün değil. Bunun için birbirinden güzel koltuk döşeme kumaşlarına bir göz atabilirsiniz. Hem koltuklarınızı hem de minderlerini yeni görüntülere ulaştırmak mümkün. Yepyeni koltuklarınıza zaman kaybetmeden sahip olmalı ve misafirlerinizi huzurla ağırlamasınız. Hem misafirleriniz hem de siz yeni görünümlü koltuklarda keyifle oturacaksınız. Belki de birçok kişi eski koltuklarınız olduğunu anlamayacaktır. Eğer koltuklarınızın tamire ihtiyacı varsa bu konu içinde başvurabilirsiniz ve koltuklarınızı sağlıklı görüntülere ulaştırmak için bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Suadiye’de buna uygun bir yer bulmanız mümkün. Koltuklarınızı güvenle teslim edebilir ve yenilenmesine olanak sağlayabilirsiniz. Koltuklarınız teslim alınıyor ve elverişli hale getiriliyor. Yepyeni görünümlere ulaşan koltuklarınız size kusursuz ve sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor. Oldukça uygun fiyatlara sunulan bu imkanı denemekten korkmayın. Sizin için hem çok az maliyetli olacak hem de yeni mobilyalara sahip olmuş olacaksınız. Koltuklarınızın hem çok rahat olacağından hem de çok şık görüntülere ulaşacağından emin olabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:16:45
BU ÜRÜNÜ 1621 KİŞİ İNCELEDİ