Suadiye’de bulunan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda koltuk tamiri, eski koltuk döşeme, sandalye kumaşlarının değişimi ve sandalye tamiri, mobilya dekorasyon işleri yapmaktadır. Ayrıca koltuk döşemelik kumaşlar da satışını yaptığımız ürünlerdir. İster eskimiş koltuklarınız için ister yeni mobilyalarınız için firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Kadıköy Suadiye Mahallesine de hizmet veren firmamızı, yüzü değişecek ya da tamir edilmesi gereken eski koltuklarınız, eski sandalye ve mobilyalarınız için arayabilirsiniz. Kendi aracımızla eski koltuk ve sandalyelerinizi evinizden alıp atölyemize getiriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda yüzü değişecek ya da yenilenecek eski koltuk, sandalye ve mobilyalarınız üzerindeki çalışmalarımızı titizlikle tamamlayıp en kısa sürede size geri getiriyoruz. Koltuk yüzü değiştirme, koltuk ve sandalye tamiri gibi hizmetlerimiz en az 1 hafta sürmektedir. Yenilenen koltuk ve sandalyeleriniz yine kendi aracımızla ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir.

Eski koltuklarınızın değişecek döşemeleri için kumaş seçimini atölyemizdeki garantili kumaş portföyü içinden yapabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerdeki garantili kumaş çeşitlerimiz arasında leke tutmayan, rengi solmayan, düz ve desenli flok süet kumaşlar; sabunlu suyla silinebilen, sıvı itici özelliğe sahip, leke tutmayan akrilik kumaşlar; kolay temizlenen flok baskılı ya da desenli saten kumaşlar; deri, keten ve şönil kumaşlar sayılabilir. Eski koltuklarınız için gereken döşemelik kumaşı dilediğiniz şekilde temin edebilirsiniz. Bize ilettiğiniz döşemelik kumaş tercihinizle birlikte eski koltuk ve sandalye yüzü yenileme işleminiz süratle yapılır. Eski koltuklarınız modeline uygun şekilde tamir edilir, dilerseniz istekleriniz doğrultusunda bazı iyileştirmeler de yapılabilir. Koltuk takımlarına minder eklenebilir, sünger değişimiyle koltuklarınız yükseltilebilir. Fitil, düğme gibi çeşitli aksesuarlar eklenebilir. Koltuklarınızın kırılmış ayakları tamir edilip koltuk yayları değiştirilebilir. Koltuklarınızın ahşap aksamlarına gerektiğinde vernik ve cila kullanılarak yenileme işlemi yapılabilir ve eski koltuklarınız yepyeni halde size teslim edilir.

Atölyemizde sipariş mobilya üretimi ve dekorasyon işleri de yapılmaktadır. Sipariş mobilyalarla ilgili mekânın görülmesi ve ölçü alınmasının ardından malzeme seçimiyle birlikte tasarım ve uygulama aşamaları gerçekleşir. Tasarım aşamasından sonra belirtilen süre içerisinde sipariş mobilyalar teslim edilir, dekorasyon işleriniz tamamlanır. Mobilya dekorasyon işleriyle ilgili olarak atölyemizle iletişime geçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 24.09.2016 11:26:11
BU ÜRÜNÜ 814 KİŞİ İNCELEDİ