Suadiye’de bulunan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda koltuk tamiri, eski koltuk döşeme, sandalye kumaşlarının değişimi ve sandalye tamiri, mobilya dekorasyon işleri yapmaktadır. Ayrıca koltuk döşemelik kumaşlar da satışını yaptığımız ürünlerdir. İster eskimiş koltuklarınız için ister yeni mobilyalarınız için firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Kadıköy Suadiye Mahallesine de hizmet veren firmamızı, yüzü değişecek ya da tamir edilmesi gereken eski koltuklarınız, eski sandalye ve mobilyalarınız için arayabilirsiniz. Kendi aracımızla eski koltuk ve sandalyelerinizi evinizden alıp atölyemize getiriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda yüzü değişecek ya da yenilenecek eski koltuk, sandalye ve mobilyalarınız üzerindeki çalışmalarımızı titizlikle tamamlayıp en kısa sürede size geri getiriyoruz. Koltuk yüzü değiştirme, koltuk ve sandalye tamiri gibi hizmetlerimiz en az 1 hafta sürmektedir. Yenilenen koltuk ve sandalyeleriniz yine kendi aracımızla ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir.

Eski koltuklarınızın değişecek döşemeleri için kumaş seçimini atölyemizdeki garantili kumaş portföyü içinden yapabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerdeki garantili kumaş çeşitlerimiz arasında leke tutmayan, rengi solmayan, düz ve desenli flok süet kumaşlar; sabunlu suyla silinebilen, sıvı itici özelliğe sahip, leke tutmayan akrilik kumaşlar; kolay temizlenen flok baskılı ya da desenli saten kumaşlar; deri, keten ve şönil kumaşlar sayılabilir. Eski koltuklarınız için gereken döşemelik kumaşı dilediğiniz şekilde temin edebilirsiniz. Bize ilettiğiniz döşemelik kumaş tercihinizle birlikte eski koltuk ve sandalye yüzü yenileme işleminiz süratle yapılır. Eski koltuklarınız modeline uygun şekilde tamir edilir, dilerseniz istekleriniz doğrultusunda bazı iyileştirmeler de yapılabilir. Koltuk takımlarına minder eklenebilir, sünger değişimiyle koltuklarınız yükseltilebilir. Fitil, düğme gibi çeşitli aksesuarlar eklenebilir. Koltuklarınızın kırılmış ayakları tamir edilip koltuk yayları değiştirilebilir. Koltuklarınızın ahşap aksamlarına gerektiğinde vernik ve cila kullanılarak yenileme işlemi yapılabilir ve eski koltuklarınız yepyeni halde size teslim edilir.

Atölyemizde sipariş mobilya üretimi ve dekorasyon işleri de yapılmaktadır. Sipariş mobilyalarla ilgili mekânın görülmesi ve ölçü alınmasının ardından malzeme seçimiyle birlikte tasarım ve uygulama aşamaları gerçekleşir. Tasarım aşamasından sonra belirtilen süre içerisinde sipariş mobilyalar teslim edilir, dekorasyon işleriniz tamamlanır. Mobilya dekorasyon işleriyle ilgili olarak atölyemizle iletişime geçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 24.09.2016 11:26:11
BU ÜRÜNÜ 781 KİŞİ İNCELEDİ