facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Suadiye’de bulunan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda koltuk tamiri, eski koltuk döşeme, sandalye kumaşlarının değişimi ve sandalye tamiri, mobilya dekorasyon işleri yapmaktadır. Ayrıca koltuk döşemelik kumaşlar da satışını yaptığımız ürünlerdir. İster eskimiş koltuklarınız için ister yeni mobilyalarınız için firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Kadıköy Suadiye Mahallesine de hizmet veren firmamızı, yüzü değişecek ya da tamir edilmesi gereken eski koltuklarınız, eski sandalye ve mobilyalarınız için arayabilirsiniz. Kendi aracımızla eski koltuk ve sandalyelerinizi evinizden alıp atölyemize getiriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda yüzü değişecek ya da yenilenecek eski koltuk, sandalye ve mobilyalarınız üzerindeki çalışmalarımızı titizlikle tamamlayıp en kısa sürede size geri getiriyoruz. Koltuk yüzü değiştirme, koltuk ve sandalye tamiri gibi hizmetlerimiz en az 1 hafta sürmektedir. Yenilenen koltuk ve sandalyeleriniz yine kendi aracımızla ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir.

Eski koltuklarınızın değişecek döşemeleri için kumaş seçimini atölyemizdeki garantili kumaş portföyü içinden yapabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerdeki garantili kumaş çeşitlerimiz arasında leke tutmayan, rengi solmayan, düz ve desenli flok süet kumaşlar; sabunlu suyla silinebilen, sıvı itici özelliğe sahip, leke tutmayan akrilik kumaşlar; kolay temizlenen flok baskılı ya da desenli saten kumaşlar; deri, keten ve şönil kumaşlar sayılabilir. Eski koltuklarınız için gereken döşemelik kumaşı dilediğiniz şekilde temin edebilirsiniz. Bize ilettiğiniz döşemelik kumaş tercihinizle birlikte eski koltuk ve sandalye yüzü yenileme işleminiz süratle yapılır. Eski koltuklarınız modeline uygun şekilde tamir edilir, dilerseniz istekleriniz doğrultusunda bazı iyileştirmeler de yapılabilir. Koltuk takımlarına minder eklenebilir, sünger değişimiyle koltuklarınız yükseltilebilir. Fitil, düğme gibi çeşitli aksesuarlar eklenebilir. Koltuklarınızın kırılmış ayakları tamir edilip koltuk yayları değiştirilebilir. Koltuklarınızın ahşap aksamlarına gerektiğinde vernik ve cila kullanılarak yenileme işlemi yapılabilir ve eski koltuklarınız yepyeni halde size teslim edilir.

Atölyemizde sipariş mobilya üretimi ve dekorasyon işleri de yapılmaktadır. Sipariş mobilyalarla ilgili mekânın görülmesi ve ölçü alınmasının ardından malzeme seçimiyle birlikte tasarım ve uygulama aşamaları gerçekleşir. Tasarım aşamasından sonra belirtilen süre içerisinde sipariş mobilyalar teslim edilir, dekorasyon işleriniz tamamlanır. Mobilya dekorasyon işleriyle ilgili olarak atölyemizle iletişime geçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 24.09.2016 11:26:11
BU ÜRÜNÜ 1382 KİŞİ İNCELEDİ