Koltuklarınız eskidiğinde akla ilk gelen yöntem koltuklarınızı yenilemek olacaktır. Ancak koltukların yenilenmesi hem zahmetli hem de oldukça pahalı bir çözümdür. Mobilya mağazalarını gezerek ve birçok ürünü değerlendirmek zaman zaman stresli anlar yaşamanıza sebep olabilir. Üstelik yeni mobilya türleri ve modelleri oldukça pahalıya mal olacaktır. Bunun yerine koltuk ve koltuk takımlarınızın döşemelerini değiştirerek yepyeni koltuk mobilyalarına sahip olabilirsiniz. Bunun için döşeme kumaş modelleri arasından dilediğinizi seçerek işe başlayabilirsiniz. Kumaş döşeme modelleri içerisinden tarzınıza, evlerinizin dekorasyonuna uygun olanını seçmelisiniz. Kaliteli ve dayanıklı döşeme koltuk kumaşları ile mobilyalarınız yepyeni görünümlü ve uzun ömürlü olacaktır. Böylece hem zamandan tasarruf edersiniz hem de ekonomik olarak bütçenizi sarsmazsınız.

Mobilya tamiri ve koltuk döşeme değişiklikleri ile yenileme yöntemine gittiğiniz bu haliyle de mobilyalarınızın ömrü uzar, yeni görünüm kazanır. Tüm bu uygulamaları güvenilir ve tecrübeli ekiplerimizle İstanbul ve semtlerinde olduğu gibi, Sahrayı Cedit bölgesinde de sizlere sunmaktayız. Kumaş döşeme değişiklikleri için istediğiniz renk ve desende yüzlerce farklı model mevcuttur. Bu kumaş modelleri arasından dilediğinizi, evinizin boya rengine, diğer mobilyalarınızın konseptlerine göre belirleyebilirsiniz. Koltuk kumaşları çeşitlerini seçerken sadece renk ve desenlerine göre değil aynı zamanda kumaş türlerine göre de seçebilirsiniz. Kir tutmayan ve terleme yapmayan kumaş çeşitlerinden deri çeşitlere kadar onlarca çeşit kumaş türlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu şekilde evlerinize gelen misafirleriniz veya yakınlarınız koltuk ve koltuk takımlarınızın yeni olduğunu zannedeceklerdir.

İstanbul’un tüm semtlerinde verdiğimiz hizmet gibi Sahrayı Cedit bölgesinde de sizlere koltuk döşeme işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Koltuk kumaşları yüzlerce desen ve renk çeşitleri ile sizlerin dilediğiniz mobilya dekorasyonu evlerinizde oluşturmanıza müsaade edecek kadar çeşitlidir. Koltuk döşeme işlemleri için öncelikle koltuk ve koltuk takımlarınızın ölçüleri alınır. Ardından sizlerin kumaş modelleri arasından dilediğinizi seçerek kumaş temin edilir. Bu arada koltuklarınızın iskelet halinde olmasından fırsatla koltuklarınızda meydana gelen yıpranmalar tamir edilir. Bu sayede sağlam bir hal alan koltuklarınız uzun ömürlü ve dayanıklı olacaktır. Üstelik çok az para harcayarak koltuklarınızı da yenilemiş olacaksınız.

                 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:17:07
BU ÜRÜNÜ 709 KİŞİ İNCELEDİ