facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuklarınız eskidiğinde akla ilk gelen yöntem koltuklarınızı yenilemek olacaktır. Ancak koltukların yenilenmesi hem zahmetli hem de oldukça pahalı bir çözümdür. Mobilya mağazalarını gezerek ve birçok ürünü değerlendirmek zaman zaman stresli anlar yaşamanıza sebep olabilir. Üstelik yeni mobilya türleri ve modelleri oldukça pahalıya mal olacaktır. Bunun yerine koltuk ve koltuk takımlarınızın döşemelerini değiştirerek yepyeni koltuk mobilyalarına sahip olabilirsiniz. Bunun için döşeme kumaş modelleri arasından dilediğinizi seçerek işe başlayabilirsiniz. Kumaş döşeme modelleri içerisinden tarzınıza, evlerinizin dekorasyonuna uygun olanını seçmelisiniz. Kaliteli ve dayanıklı döşeme koltuk kumaşları ile mobilyalarınız yepyeni görünümlü ve uzun ömürlü olacaktır. Böylece hem zamandan tasarruf edersiniz hem de ekonomik olarak bütçenizi sarsmazsınız.

Mobilya tamiri ve koltuk döşeme değişiklikleri ile yenileme yöntemine gittiğiniz bu haliyle de mobilyalarınızın ömrü uzar, yeni görünüm kazanır. Tüm bu uygulamaları güvenilir ve tecrübeli ekiplerimizle İstanbul ve semtlerinde olduğu gibi, Sahrayı Cedit bölgesinde de sizlere sunmaktayız. Kumaş döşeme değişiklikleri için istediğiniz renk ve desende yüzlerce farklı model mevcuttur. Bu kumaş modelleri arasından dilediğinizi, evinizin boya rengine, diğer mobilyalarınızın konseptlerine göre belirleyebilirsiniz. Koltuk kumaşları çeşitlerini seçerken sadece renk ve desenlerine göre değil aynı zamanda kumaş türlerine göre de seçebilirsiniz. Kir tutmayan ve terleme yapmayan kumaş çeşitlerinden deri çeşitlere kadar onlarca çeşit kumaş türlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu şekilde evlerinize gelen misafirleriniz veya yakınlarınız koltuk ve koltuk takımlarınızın yeni olduğunu zannedeceklerdir.

İstanbul’un tüm semtlerinde verdiğimiz hizmet gibi Sahrayı Cedit bölgesinde de sizlere koltuk döşeme işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Koltuk kumaşları yüzlerce desen ve renk çeşitleri ile sizlerin dilediğiniz mobilya dekorasyonu evlerinizde oluşturmanıza müsaade edecek kadar çeşitlidir. Koltuk döşeme işlemleri için öncelikle koltuk ve koltuk takımlarınızın ölçüleri alınır. Ardından sizlerin kumaş modelleri arasından dilediğinizi seçerek kumaş temin edilir. Bu arada koltuklarınızın iskelet halinde olmasından fırsatla koltuklarınızda meydana gelen yıpranmalar tamir edilir. Bu sayede sağlam bir hal alan koltuklarınız uzun ömürlü ve dayanıklı olacaktır. Üstelik çok az para harcayarak koltuklarınızı da yenilemiş olacaksınız.

                 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:17:07
BU ÜRÜNÜ 976 KİŞİ İNCELEDİ