Koltuklarınız eskidiğinde akla ilk gelen yöntem koltuklarınızı yenilemek olacaktır. Ancak koltukların yenilenmesi hem zahmetli hem de oldukça pahalı bir çözümdür. Mobilya mağazalarını gezerek ve birçok ürünü değerlendirmek zaman zaman stresli anlar yaşamanıza sebep olabilir. Üstelik yeni mobilya türleri ve modelleri oldukça pahalıya mal olacaktır. Bunun yerine koltuk ve koltuk takımlarınızın döşemelerini değiştirerek yepyeni koltuk mobilyalarına sahip olabilirsiniz. Bunun için döşeme kumaş modelleri arasından dilediğinizi seçerek işe başlayabilirsiniz. Kumaş döşeme modelleri içerisinden tarzınıza, evlerinizin dekorasyonuna uygun olanını seçmelisiniz. Kaliteli ve dayanıklı döşeme koltuk kumaşları ile mobilyalarınız yepyeni görünümlü ve uzun ömürlü olacaktır. Böylece hem zamandan tasarruf edersiniz hem de ekonomik olarak bütçenizi sarsmazsınız.

Mobilya tamiri ve koltuk döşeme değişiklikleri ile yenileme yöntemine gittiğiniz bu haliyle de mobilyalarınızın ömrü uzar, yeni görünüm kazanır. Tüm bu uygulamaları güvenilir ve tecrübeli ekiplerimizle İstanbul ve semtlerinde olduğu gibi, Sahrayı Cedit bölgesinde de sizlere sunmaktayız. Kumaş döşeme değişiklikleri için istediğiniz renk ve desende yüzlerce farklı model mevcuttur. Bu kumaş modelleri arasından dilediğinizi, evinizin boya rengine, diğer mobilyalarınızın konseptlerine göre belirleyebilirsiniz. Koltuk kumaşları çeşitlerini seçerken sadece renk ve desenlerine göre değil aynı zamanda kumaş türlerine göre de seçebilirsiniz. Kir tutmayan ve terleme yapmayan kumaş çeşitlerinden deri çeşitlere kadar onlarca çeşit kumaş türlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu şekilde evlerinize gelen misafirleriniz veya yakınlarınız koltuk ve koltuk takımlarınızın yeni olduğunu zannedeceklerdir.

İstanbul’un tüm semtlerinde verdiğimiz hizmet gibi Sahrayı Cedit bölgesinde de sizlere koltuk döşeme işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Koltuk kumaşları yüzlerce desen ve renk çeşitleri ile sizlerin dilediğiniz mobilya dekorasyonu evlerinizde oluşturmanıza müsaade edecek kadar çeşitlidir. Koltuk döşeme işlemleri için öncelikle koltuk ve koltuk takımlarınızın ölçüleri alınır. Ardından sizlerin kumaş modelleri arasından dilediğinizi seçerek kumaş temin edilir. Bu arada koltuklarınızın iskelet halinde olmasından fırsatla koltuklarınızda meydana gelen yıpranmalar tamir edilir. Bu sayede sağlam bir hal alan koltuklarınız uzun ömürlü ve dayanıklı olacaktır. Üstelik çok az para harcayarak koltuklarınızı da yenilemiş olacaksınız.

                 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:17:07
BU ÜRÜNÜ 731 KİŞİ İNCELEDİ