Geçmişten günümüze evlerin dekorasyon anlamında mobilya dahilinde önemli bir yeri olan koltukların her mobilyada olduğu gibi zamanla kullanım ömürleri azalmaktadır. Fakat bütün mobilyalarda olduğu gibi koltuklarda da çeşitli güvenilir tamirler ve onarımlar sonucunda kullanımları uzatılabilir. Bu açıdan mobilya dekorasyon sektöründe koltuk tamirinin önemli bir yeri bulunmaktadır. Bununla birlikte bütün eşyalarınızın tamiri gibi koltuklarınızın da tamirinde güvenilir ve profesyonel bir hizmet istemeniz çok doğaldır. Ayrıca tamir ve bakım-onarım işinizi yapan çalışanların alanında deneyimli ve uzman kişiler olmasını istersiniz. Çünkü tamire verdiğiniz koltuklarınız sizin için bir mobilya parçasından daha önemli olup, o eşyayı daha uzun süreler kullanmak istersiniz.

Her türlü koltuk tamiri, eski koltuk döşeme ve buna uygun kumaş seçimi hizmetlerini sunan firmanın, uzun süredir sektörde edindiği tecrübe ile sizleri hizmetinden memnun bırakacağına emin olabilirsiniz. Bununla beraber firma sadece yaptığı işte değil, iş esnasında kullandığı kaliteli malzemeler, her koltuğa uygun özel tamir parçaları ve buna benzer birçok özgün çalışma yapısı ile Rasimpaşa ilçesinde sizlere koltuk tamiri, bakım-onarım hizmetleri vermektedir. Özellikle eski zamanlardan yadigâr olarak kalan mobilyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu bilerek ve koltuklarınıza bu ölçüde dikkat edip bakım yapan firma, çalışanlarının uzun süre dahilinde edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimleriyle siz değerli müşterilerin her zaman koltuk tamir işlerinizde başvuracağı birinci adres olacaktır.

Her mobilya tamirinde olduğu gibi tamir sonrası göz estetiğine ve görünüme çok dikkat eden bu firma, koltuğunuza en uygun koltuk döşemelik kumaşlar ile sizlerin göz estetiğine bütünüyle hitap edecek koltuklarınıza yeniden sahip olmanıza vesile olacaktır. Ayrıca antika koltuklarınızın zamanla görevini yerine getiremeyen kısımları, tamamı ile yapıldığı dönemin malzemeleri dikkate alınarak yeniden tamir edilmektedir. Bu açıdan yeniden yapım aşaması sonrasında kesinlikle yeni parçalar ve eski parçalar göze batmaz. Çünkü profesyonel şekilde çalışan kişiler tarafından restore edilen koltuklarınız antika görünümünü yitirmemekle beraber sağlamlığından ve estetik görüntüsünden de hiçbir şey kaybetmeyip aksine daha hoş ve güzel bir görüntüye kavuşacaktır. Koltuk tamirinde güvenle tercih edeceğiniz yer bu firmadır.

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 18:55:06
BU ÜRÜNÜ 542 KİŞİ İNCELEDİ