Geçmişten günümüze evlerin dekorasyon anlamında mobilya dahilinde önemli bir yeri olan koltukların her mobilyada olduğu gibi zamanla kullanım ömürleri azalmaktadır. Fakat bütün mobilyalarda olduğu gibi koltuklarda da çeşitli güvenilir tamirler ve onarımlar sonucunda kullanımları uzatılabilir. Bu açıdan mobilya dekorasyon sektöründe koltuk tamirinin önemli bir yeri bulunmaktadır. Bununla birlikte bütün eşyalarınızın tamiri gibi koltuklarınızın da tamirinde güvenilir ve profesyonel bir hizmet istemeniz çok doğaldır. Ayrıca tamir ve bakım-onarım işinizi yapan çalışanların alanında deneyimli ve uzman kişiler olmasını istersiniz. Çünkü tamire verdiğiniz koltuklarınız sizin için bir mobilya parçasından daha önemli olup, o eşyayı daha uzun süreler kullanmak istersiniz.

Her türlü koltuk tamiri, eski koltuk döşeme ve buna uygun kumaş seçimi hizmetlerini sunan firmanın, uzun süredir sektörde edindiği tecrübe ile sizleri hizmetinden memnun bırakacağına emin olabilirsiniz. Bununla beraber firma sadece yaptığı işte değil, iş esnasında kullandığı kaliteli malzemeler, her koltuğa uygun özel tamir parçaları ve buna benzer birçok özgün çalışma yapısı ile Rasimpaşa ilçesinde sizlere koltuk tamiri, bakım-onarım hizmetleri vermektedir. Özellikle eski zamanlardan yadigâr olarak kalan mobilyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu bilerek ve koltuklarınıza bu ölçüde dikkat edip bakım yapan firma, çalışanlarının uzun süre dahilinde edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimleriyle siz değerli müşterilerin her zaman koltuk tamir işlerinizde başvuracağı birinci adres olacaktır.

Her mobilya tamirinde olduğu gibi tamir sonrası göz estetiğine ve görünüme çok dikkat eden bu firma, koltuğunuza en uygun koltuk döşemelik kumaşlar ile sizlerin göz estetiğine bütünüyle hitap edecek koltuklarınıza yeniden sahip olmanıza vesile olacaktır. Ayrıca antika koltuklarınızın zamanla görevini yerine getiremeyen kısımları, tamamı ile yapıldığı dönemin malzemeleri dikkate alınarak yeniden tamir edilmektedir. Bu açıdan yeniden yapım aşaması sonrasında kesinlikle yeni parçalar ve eski parçalar göze batmaz. Çünkü profesyonel şekilde çalışan kişiler tarafından restore edilen koltuklarınız antika görünümünü yitirmemekle beraber sağlamlığından ve estetik görüntüsünden de hiçbir şey kaybetmeyip aksine daha hoş ve güzel bir görüntüye kavuşacaktır. Koltuk tamirinde güvenle tercih edeceğiniz yer bu firmadır.

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 18:55:06
BU ÜRÜNÜ 512 KİŞİ İNCELEDİ