facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Geçmişten günümüze evlerin dekorasyon anlamında mobilya dahilinde önemli bir yeri olan koltukların her mobilyada olduğu gibi zamanla kullanım ömürleri azalmaktadır. Fakat bütün mobilyalarda olduğu gibi koltuklarda da çeşitli güvenilir tamirler ve onarımlar sonucunda kullanımları uzatılabilir. Bu açıdan mobilya dekorasyon sektöründe koltuk tamirinin önemli bir yeri bulunmaktadır. Bununla birlikte bütün eşyalarınızın tamiri gibi koltuklarınızın da tamirinde güvenilir ve profesyonel bir hizmet istemeniz çok doğaldır. Ayrıca tamir ve bakım-onarım işinizi yapan çalışanların alanında deneyimli ve uzman kişiler olmasını istersiniz. Çünkü tamire verdiğiniz koltuklarınız sizin için bir mobilya parçasından daha önemli olup, o eşyayı daha uzun süreler kullanmak istersiniz.

Her türlü koltuk tamiri, eski koltuk döşeme ve buna uygun kumaş seçimi hizmetlerini sunan firmanın, uzun süredir sektörde edindiği tecrübe ile sizleri hizmetinden memnun bırakacağına emin olabilirsiniz. Bununla beraber firma sadece yaptığı işte değil, iş esnasında kullandığı kaliteli malzemeler, her koltuğa uygun özel tamir parçaları ve buna benzer birçok özgün çalışma yapısı ile Rasimpaşa ilçesinde sizlere koltuk tamiri, bakım-onarım hizmetleri vermektedir. Özellikle eski zamanlardan yadigâr olarak kalan mobilyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu bilerek ve koltuklarınıza bu ölçüde dikkat edip bakım yapan firma, çalışanlarının uzun süre dahilinde edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimleriyle siz değerli müşterilerin her zaman koltuk tamir işlerinizde başvuracağı birinci adres olacaktır.

Her mobilya tamirinde olduğu gibi tamir sonrası göz estetiğine ve görünüme çok dikkat eden bu firma, koltuğunuza en uygun koltuk döşemelik kumaşlar ile sizlerin göz estetiğine bütünüyle hitap edecek koltuklarınıza yeniden sahip olmanıza vesile olacaktır. Ayrıca antika koltuklarınızın zamanla görevini yerine getiremeyen kısımları, tamamı ile yapıldığı dönemin malzemeleri dikkate alınarak yeniden tamir edilmektedir. Bu açıdan yeniden yapım aşaması sonrasında kesinlikle yeni parçalar ve eski parçalar göze batmaz. Çünkü profesyonel şekilde çalışan kişiler tarafından restore edilen koltuklarınız antika görünümünü yitirmemekle beraber sağlamlığından ve estetik görüntüsünden de hiçbir şey kaybetmeyip aksine daha hoş ve güzel bir görüntüye kavuşacaktır. Koltuk tamirinde güvenle tercih edeceğiniz yer bu firmadır.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 18:55:06
BU ÜRÜNÜ 1019 KİŞİ İNCELEDİ