Koltuklarınızın ya da kanepelerinizin kumaşları eskidiyse, koltuk takımınızın görünümünden şikâyetçiyseniz ve değiştirmek istiyorsanız, evinizin boyasıyla uyumlu bir koltuk takımı istiyorsanız Rasimpaşa Koltuk Döşeme ile irtibata geçerek koltuk takımlarınızın görüntüsünü değiştirebilirsiniz.Koltuk takımlarınızın döşeme değişikliklerinde bizi aradığınızda evinize ya da iş yerinize gelerek mobilyalarınız için ücretsiz keşif yapmaktayız. Sizlerle beraber koltuklarınızı döşenmesi için hangi modeli istediğinize karar veriyoruz. Döşeme yapılacak kumaşların hangi özellikte olduğunu seçtikten sonra mobilyalarınızın iskeletini de kontrol ediyoruz. Bütün bunları yaparak sizlere genel bir maliyet çıkarıyoruz. Sunduğumuz uygun fiyattan sonra koltuk döşemesi işimizi 10 gün içinde yapma sözümüzle birlikte, koltuk döşeme işi için hazırlıklara başlıyoruz. Döşeme yapılacak koltukları evinizden ücretsiz alıp çalışmaları yapmak için iş yerimize götürüyoruz.

Koltuk döşeme yaptıracağınız zaman iyi bir firma ile çalışmanız gerekir. Koltuk döşemeciliğinde ustalık çok önemlidir. İyi bir usta ile çalışmak sadece müşteriler için değil firma için de çok önemlidir. Rasimpaşa Koltuk Döşeme bünyesinde çalıştırdığı kaliteli ve hünerli ustalarıyla hizmet vermektedir. Ustalarımızın dikiş bilgileri, el becerileri, tasarım bilgileri ve yaratıcılıkları yaptıkları işlerde hemen kendisini göstermektedir. İyi bir ustaya sahipseniz işleriniz vaktinde biter, evinizdeyken hesaplanan maliyetler tam ve uygun hesaplanır. Keşif sırasında koltuklarınızın her yeri tam kontrol edilir ve arızalar size tam söylenerek bilgilendirilir.  Koltuk döşeme işlerinde kaliteli bir usta ile çalışmak müşteri içinde firma içinde çok büyük bir ayrıcalıktır.

Döşemelik kumaş seçimi koltuk döşeme için çok önemlidir. Biz her kumaşı kullanmıyoruz. Koltuk döşeme için kullanılacak kumaşların doku ve desen uyumu, dayanıklılığı, doğal olması, sentetik olması, yıpranma süresi, leke tutup tutmadığı, sağlamlığı, yıkanabilirliği, ışığa karşı ne kadar dayanıklı olduğu, çabuk temizlenebilmesi,  yanmaya karşı dayanıklılığı çok önemlidir. Ücretsiz keşif yaptığımız sırada ustalarımız sizi döşem kumaşları hakkında ayrıntılı bilgilendirmektedirler.

Kumaş seçiminden sonra sıra ustalarımızın hünerlerini göstereceği koltuk döşeme ve kaplama işine geliyor. İşte burada koltuk kaplama için Rasimpaşa Koltuk Döşeme ile çalışmanın farkını göreceksiniz. Tüm işlerimizi garantili bir şekilde sizlere sunuyoruz. Garanti ve kalitenin koltuk döşemedeki ismi Rasimpaşa Koltuk Döşeme.

 

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:29:33
BU ÜRÜNÜ 928 KİŞİ İNCELEDİ