facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuklarınızın ya da kanepelerinizin kumaşları eskidiyse, koltuk takımınızın görünümünden şikâyetçiyseniz ve değiştirmek istiyorsanız, evinizin boyasıyla uyumlu bir koltuk takımı istiyorsanız Rasimpaşa Koltuk Döşeme ile irtibata geçerek koltuk takımlarınızın görüntüsünü değiştirebilirsiniz.Koltuk takımlarınızın döşeme değişikliklerinde bizi aradığınızda evinize ya da iş yerinize gelerek mobilyalarınız için ücretsiz keşif yapmaktayız. Sizlerle beraber koltuklarınızı döşenmesi için hangi modeli istediğinize karar veriyoruz. Döşeme yapılacak kumaşların hangi özellikte olduğunu seçtikten sonra mobilyalarınızın iskeletini de kontrol ediyoruz. Bütün bunları yaparak sizlere genel bir maliyet çıkarıyoruz. Sunduğumuz uygun fiyattan sonra koltuk döşemesi işimizi 10 gün içinde yapma sözümüzle birlikte, koltuk döşeme işi için hazırlıklara başlıyoruz. Döşeme yapılacak koltukları evinizden ücretsiz alıp çalışmaları yapmak için iş yerimize götürüyoruz.

Koltuk döşeme yaptıracağınız zaman iyi bir firma ile çalışmanız gerekir. Koltuk döşemeciliğinde ustalık çok önemlidir. İyi bir usta ile çalışmak sadece müşteriler için değil firma için de çok önemlidir. Rasimpaşa Koltuk Döşeme bünyesinde çalıştırdığı kaliteli ve hünerli ustalarıyla hizmet vermektedir. Ustalarımızın dikiş bilgileri, el becerileri, tasarım bilgileri ve yaratıcılıkları yaptıkları işlerde hemen kendisini göstermektedir. İyi bir ustaya sahipseniz işleriniz vaktinde biter, evinizdeyken hesaplanan maliyetler tam ve uygun hesaplanır. Keşif sırasında koltuklarınızın her yeri tam kontrol edilir ve arızalar size tam söylenerek bilgilendirilir.  Koltuk döşeme işlerinde kaliteli bir usta ile çalışmak müşteri içinde firma içinde çok büyük bir ayrıcalıktır.

Döşemelik kumaş seçimi koltuk döşeme için çok önemlidir. Biz her kumaşı kullanmıyoruz. Koltuk döşeme için kullanılacak kumaşların doku ve desen uyumu, dayanıklılığı, doğal olması, sentetik olması, yıpranma süresi, leke tutup tutmadığı, sağlamlığı, yıkanabilirliği, ışığa karşı ne kadar dayanıklı olduğu, çabuk temizlenebilmesi,  yanmaya karşı dayanıklılığı çok önemlidir. Ücretsiz keşif yaptığımız sırada ustalarımız sizi döşem kumaşları hakkında ayrıntılı bilgilendirmektedirler.

Kumaş seçiminden sonra sıra ustalarımızın hünerlerini göstereceği koltuk döşeme ve kaplama işine geliyor. İşte burada koltuk kaplama için Rasimpaşa Koltuk Döşeme ile çalışmanın farkını göreceksiniz. Tüm işlerimizi garantili bir şekilde sizlere sunuyoruz. Garanti ve kalitenin koltuk döşemedeki ismi Rasimpaşa Koltuk Döşeme.

 

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:29:33
BU ÜRÜNÜ 1423 KİŞİ İNCELEDİ