Evlerinizin, iş yerlerinizin, çalışma odalarınızın olmazsa olmazı koltuklar… Severek aldığımız, daha sonrasında uzun yıllar geçtikçe kırılan, eskiyen koltuklar… Kullandıkça eskiyebilir ancak bu yeni koltuk almanızı gerektirmez! Koltuklarınızı ilk günkü haline getirmek bizim işimiz… Biliyoruz ki hepiniz rahat, konforlu ve dinlenmeye elverişli koltuklar istiyorsunuz. Tabii bu rahatlığı size sunarken, göz alıcı güzelliklerde olmasını da dileriz. Koltuklarınızdan yana tek şikayetiniz deforme olmuş olması ise, yeni koltuk almak yerine koltuklarınızın döşemesini yenileyebilirsiniz.

Koltuk döşeme yenilemek, yalnızca koltuklarınızın üzerindeki kılıfları değiştirdiğimiz anlamına gelmemektedir. Koltuklarınızı alıp, iskeletine kadar iniyoruz. İskeletinde bulunan kırıkları, zedelenmeleri de düzelterek en baştan icra ediyoruz. Uzman kadromuzla, İstanbul’un çoğu mahallesinde hizmet verdiğimizi belirtmek isterim. Şayet aklınızda olan bir profil varsa, üzerine Osmanağa’da koltuk döşeme ve koltuk tamiri yapan bir yere sahipsiniz artık!  Restorasyon daima yenilikten daha ilgi çekicidir. Özel planlama imkanlarımızla, sizlerin beğenisini kazanma amacı gütmekteyiz. Deneyimli kadromuz ile, her model her çeşit her renkte koltuk üretebildiğimiz bir firmaya sahip olmanın gururunu taşımaktayız. İstanbul’da çoğu mahallede sizlere hizmet sunmaktayız.

Ev koltuğu tamiri ve döşemesi, ofis büro koltuğu imalatı, döşemesi, bakımı yapılmaktadır. Yalnızca ev ve ofis üzerine kurulu olmayan firmamız, toplu koltuk ihtiyacı olan cafe, restoran, bar, hastane, otel, berber, kuaför ve farklı iş yerlerine de koltuk imalatı yapmaktadır. Koltuk döşemesi, imalatı ve tamiri dışında, berjer ve sandalye imalatı da yapmaktayız. İstek ve arzularınıza göre, hakiki deri kullanarak üretimimize yenilik getirdik!

Birçok farklı model ve kategoride her şekilde koltuk, sandalye tamirat işlerini sorunsuz, en kısa sürede teslim etmek için var gücümüzle çalışıp, özen gösteriyoruz.Osmanağa Mahallesi Koltuk Tamiri daima çözüm odaklı çalışıp müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz. Özel ölçüler, masaj koltuğu, klinik koltuğu da yapmaktayız veya var olan koltuklarınızın döşemesini yaptıktan sonra, koltuk minderlerinizi de isteklerinize göre yapıyoruz. Koltuklarınızın iskelet tamiri de, cilası da güvenilir çalışanlarımızla sizlerin hizmetinde! Ayrıntılı bilgi almak için, bizlerle iletişime geçebilirsiniz, aklınızdaki koltuğu evinizin baş köşesine yerleştirmek için varız!


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.10.2016 13:35:57
BU ÜRÜNÜ 592 KİŞİ İNCELEDİ