facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evlerinizin, iş yerlerinizin, çalışma odalarınızın olmazsa olmazı koltuklar… Severek aldığımız, daha sonrasında uzun yıllar geçtikçe kırılan, eskiyen koltuklar… Kullandıkça eskiyebilir ancak bu yeni koltuk almanızı gerektirmez! Koltuklarınızı ilk günkü haline getirmek bizim işimiz… Biliyoruz ki hepiniz rahat, konforlu ve dinlenmeye elverişli koltuklar istiyorsunuz. Tabii bu rahatlığı size sunarken, göz alıcı güzelliklerde olmasını da dileriz. Koltuklarınızdan yana tek şikayetiniz deforme olmuş olması ise, yeni koltuk almak yerine koltuklarınızın döşemesini yenileyebilirsiniz.

Koltuk döşeme yenilemek, yalnızca koltuklarınızın üzerindeki kılıfları değiştirdiğimiz anlamına gelmemektedir. Koltuklarınızı alıp, iskeletine kadar iniyoruz. İskeletinde bulunan kırıkları, zedelenmeleri de düzelterek en baştan icra ediyoruz. Uzman kadromuzla, İstanbul’un çoğu mahallesinde hizmet verdiğimizi belirtmek isterim. Şayet aklınızda olan bir profil varsa, üzerine Osmanağa’da koltuk döşeme ve koltuk tamiri yapan bir yere sahipsiniz artık!  Restorasyon daima yenilikten daha ilgi çekicidir. Özel planlama imkanlarımızla, sizlerin beğenisini kazanma amacı gütmekteyiz. Deneyimli kadromuz ile, her model her çeşit her renkte koltuk üretebildiğimiz bir firmaya sahip olmanın gururunu taşımaktayız. İstanbul’da çoğu mahallede sizlere hizmet sunmaktayız.

Ev koltuğu tamiri ve döşemesi, ofis büro koltuğu imalatı, döşemesi, bakımı yapılmaktadır. Yalnızca ev ve ofis üzerine kurulu olmayan firmamız, toplu koltuk ihtiyacı olan cafe, restoran, bar, hastane, otel, berber, kuaför ve farklı iş yerlerine de koltuk imalatı yapmaktadır. Koltuk döşemesi, imalatı ve tamiri dışında, berjer ve sandalye imalatı da yapmaktayız. İstek ve arzularınıza göre, hakiki deri kullanarak üretimimize yenilik getirdik!

Birçok farklı model ve kategoride her şekilde koltuk, sandalye tamirat işlerini sorunsuz, en kısa sürede teslim etmek için var gücümüzle çalışıp, özen gösteriyoruz.Osmanağa Mahallesi Koltuk Tamiri daima çözüm odaklı çalışıp müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz. Özel ölçüler, masaj koltuğu, klinik koltuğu da yapmaktayız veya var olan koltuklarınızın döşemesini yaptıktan sonra, koltuk minderlerinizi de isteklerinize göre yapıyoruz. Koltuklarınızın iskelet tamiri de, cilası da güvenilir çalışanlarımızla sizlerin hizmetinde! Ayrıntılı bilgi almak için, bizlerle iletişime geçebilirsiniz, aklınızdaki koltuğu evinizin baş köşesine yerleştirmek için varız!


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.10.2016 13:35:57
BU ÜRÜNÜ 1037 KİŞİ İNCELEDİ