facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evlerinizin, iş yerlerinizin, çalışma odalarınızın olmazsa olmazı koltuklar… Severek aldığımız, daha sonrasında uzun yıllar geçtikçe kırılan, eskiyen koltuklar… Kullandıkça eskiyebilir ancak bu yeni koltuk almanızı gerektirmez! Koltuklarınızı ilk günkü haline getirmek bizim işimiz… Biliyoruz ki hepiniz rahat, konforlu ve dinlenmeye elverişli koltuklar istiyorsunuz. Tabii bu rahatlığı size sunarken, göz alıcı güzelliklerde olmasını da dileriz. Koltuklarınızdan yana tek şikayetiniz deforme olmuş olması ise, yeni koltuk almak yerine koltuklarınızın döşemesini yenileyebilirsiniz.

Koltuk döşeme yenilemek, yalnızca koltuklarınızın üzerindeki kılıfları değiştirdiğimiz anlamına gelmemektedir. Koltuklarınızı alıp, iskeletine kadar iniyoruz. İskeletinde bulunan kırıkları, zedelenmeleri de düzelterek en baştan icra ediyoruz. Uzman kadromuzla, İstanbul’un çoğu mahallesinde hizmet verdiğimizi belirtmek isterim. Şayet aklınızda olan bir profil varsa, üzerine Osmanağa’da koltuk döşeme ve koltuk tamiri yapan bir yere sahipsiniz artık!  Restorasyon daima yenilikten daha ilgi çekicidir. Özel planlama imkanlarımızla, sizlerin beğenisini kazanma amacı gütmekteyiz. Deneyimli kadromuz ile, her model her çeşit her renkte koltuk üretebildiğimiz bir firmaya sahip olmanın gururunu taşımaktayız. İstanbul’da çoğu mahallede sizlere hizmet sunmaktayız.

Ev koltuğu tamiri ve döşemesi, ofis büro koltuğu imalatı, döşemesi, bakımı yapılmaktadır. Yalnızca ev ve ofis üzerine kurulu olmayan firmamız, toplu koltuk ihtiyacı olan cafe, restoran, bar, hastane, otel, berber, kuaför ve farklı iş yerlerine de koltuk imalatı yapmaktadır. Koltuk döşemesi, imalatı ve tamiri dışında, berjer ve sandalye imalatı da yapmaktayız. İstek ve arzularınıza göre, hakiki deri kullanarak üretimimize yenilik getirdik!

Birçok farklı model ve kategoride her şekilde koltuk, sandalye tamirat işlerini sorunsuz, en kısa sürede teslim etmek için var gücümüzle çalışıp, özen gösteriyoruz.Osmanağa Mahallesi Koltuk Tamiri daima çözüm odaklı çalışıp müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz. Özel ölçüler, masaj koltuğu, klinik koltuğu da yapmaktayız veya var olan koltuklarınızın döşemesini yaptıktan sonra, koltuk minderlerinizi de isteklerinize göre yapıyoruz. Koltuklarınızın iskelet tamiri de, cilası da güvenilir çalışanlarımızla sizlerin hizmetinde! Ayrıntılı bilgi almak için, bizlerle iletişime geçebilirsiniz, aklınızdaki koltuğu evinizin baş köşesine yerleştirmek için varız!


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.10.2016 13:35:57
BU ÜRÜNÜ 642 KİŞİ İNCELEDİ