Evlerinizin, iş yerlerinizin, çalışma odalarınızın olmazsa olmazı koltuklar… Severek aldığımız, daha sonrasında uzun yıllar geçtikçe kırılan, eskiyen koltuklar… Kullandıkça eskiyebilir ancak bu yeni koltuk almanızı gerektirmez! Koltuklarınızı ilk günkü haline getirmek bizim işimiz… Biliyoruz ki hepiniz rahat, konforlu ve dinlenmeye elverişli koltuklar istiyorsunuz. Tabii bu rahatlığı size sunarken, göz alıcı güzelliklerde olmasını da dileriz. Koltuklarınızdan yana tek şikayetiniz deforme olmuş olması ise, yeni koltuk almak yerine koltuklarınızın döşemesini yenileyebilirsiniz.

Koltuk döşeme yenilemek, yalnızca koltuklarınızın üzerindeki kılıfları değiştirdiğimiz anlamına gelmemektedir. Koltuklarınızı alıp, iskeletine kadar iniyoruz. İskeletinde bulunan kırıkları, zedelenmeleri de düzelterek en baştan icra ediyoruz. Uzman kadromuzla, İstanbul’un çoğu mahallesinde hizmet verdiğimizi belirtmek isterim. Şayet aklınızda olan bir profil varsa, üzerine Osmanağa’da koltuk döşeme ve koltuk tamiri yapan bir yere sahipsiniz artık!  Restorasyon daima yenilikten daha ilgi çekicidir. Özel planlama imkanlarımızla, sizlerin beğenisini kazanma amacı gütmekteyiz. Deneyimli kadromuz ile, her model her çeşit her renkte koltuk üretebildiğimiz bir firmaya sahip olmanın gururunu taşımaktayız. İstanbul’da çoğu mahallede sizlere hizmet sunmaktayız.

Ev koltuğu tamiri ve döşemesi, ofis büro koltuğu imalatı, döşemesi, bakımı yapılmaktadır. Yalnızca ev ve ofis üzerine kurulu olmayan firmamız, toplu koltuk ihtiyacı olan cafe, restoran, bar, hastane, otel, berber, kuaför ve farklı iş yerlerine de koltuk imalatı yapmaktadır. Koltuk döşemesi, imalatı ve tamiri dışında, berjer ve sandalye imalatı da yapmaktayız. İstek ve arzularınıza göre, hakiki deri kullanarak üretimimize yenilik getirdik!

Birçok farklı model ve kategoride her şekilde koltuk, sandalye tamirat işlerini sorunsuz, en kısa sürede teslim etmek için var gücümüzle çalışıp, özen gösteriyoruz.Osmanağa Mahallesi Koltuk Tamiri daima çözüm odaklı çalışıp müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz. Özel ölçüler, masaj koltuğu, klinik koltuğu da yapmaktayız veya var olan koltuklarınızın döşemesini yaptıktan sonra, koltuk minderlerinizi de isteklerinize göre yapıyoruz. Koltuklarınızın iskelet tamiri de, cilası da güvenilir çalışanlarımızla sizlerin hizmetinde! Ayrıntılı bilgi almak için, bizlerle iletişime geçebilirsiniz, aklınızdaki koltuğu evinizin baş köşesine yerleştirmek için varız!


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.10.2016 13:35:57
BU ÜRÜNÜ 570 KİŞİ İNCELEDİ