facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

 Koltuklarınız kullanılamayacak duruma mı geldi? Artık eskisi kadar koltuklarınızı beğenmiyor musunuz? Koltuklarınızın kumaşları yıprandı mı? Koltuklarınızın tamire mi ihtiyacı var? Yeni koltuklara sahip olmak istiyor ama yeni koltuklar alma imkanınız yok mu? Eski koltuklarınızdan faydalanmak mı istiyorsunuz? Bu gibi birçok sorununuz varsa hiç endişe etmeyin. Sizler için hazırlanmış koltuk tamiri ve koltuk döşeme fırsatlarımızdan yararlanarak koltuklarınızı yeni, güzel ve tarz biçime ulaştırıyoruz. Koltuklarınız hem tamir ediliyor hem de yenilenmiş bir görünümle hizmetinize sunuluyor. Eğer yeni koltuklar almak yerine eskilerinizi kullanarak, eski koltuklarınızın elverişli hale getirilmesini istiyorsanız bunun için birçok yöntem var. Vakit kaybetmeden bize başvurarak bu yöntemleri öğrenmeniz mümkün.

Eski koltuklarınızı yeni baştan yaratıyoruz. Birçok farklı yöntemlerimizle koltuklarınız eskisinden daha iyi bir görünüme sahip olabilir. Koltuklarınız belirlenen kumaşlarla boyutlarına göre kaplandığında nasıl göründüğüne şaşıracaksınız. Koltuklarınızın kumaşından sıkıldaysanız ya da kumaşları yıpranmışsa döşeme koltuk kumaşları çeşitlerimizinden faydalarak, seçtiğiniz renk ve modelde koltuklarınız kaplanarak yeni ve bakımlı bir görüntüye ulaştırılabilir. Kumaş döşeme işlemi profesyonel ekibimiz tarafından koltuklarınıza zarar gelmeyecek şekilde yapılıyor ve kusursuz bir şekilde koltuklarınız sizlere teslim ediliyor. Koltuklarınıza yeni kumaş kaplattırdığınızda birçok kişi sizi yeni koltuklar satın almış zannedebilir. Çünkü koltuklarınız yepyeni model ve renge sahip oluyor. Kendi seçtiğiniz modellerdeki kumaşlarla kaplanan koltuklarınız yepyeni görüntüye ulaşacaktır. Birçok farklı kumaşlarda çeşidimiz mevcut. İstediğiniz renkte kumaş modelleri için gelip bizi ziyaret edebilir seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece hayalinizdeki o koltuklara ulaşmanız mümkün. Koltuklarınızın yeni görünümüyle salonunuz da farklı bir hava alacaktır. Siz de yeni mobilyalarınızın tadını çıkaracaksınız. Birçok zevke uygun kaplama kumaşlarımız mevcuttur. Sadece bakıp görmeniz gerekiyor. Hem birbirinden farklı desenlerde kumaşlar hem de kaliteli kumaşlarımızla koltuklarınız mükemmel görüntüye ulaşacak.

İstanbul’un Kadıköy ilçesi Osmanağa Mahallesi’ndeki yerimize gelip istediğiniz koltuk döşeme modellerini seçebilirsiniz. Uygun fiyatlara sağlanan bu hizmetimizden oldukça memnun kalacaksınız. Koltuklarınız yepyeni bir görünüme ulaşırken siz de yeni koltuklarınızın keyfini sürebilirsiniz. Ekibimizle birlikte hizmetimizi en iyi şekilde sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Gelin koltuklarınızı yenileyelim.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 19:12:56
BU ÜRÜNÜ 1179 KİŞİ İNCELEDİ