Koltuklarınız kullanılamayacak duruma mı geldi? Artık eskisi kadar koltuklarınızı beğenmiyor musunuz? Koltuklarınızın kumaşları yıprandı mı? Koltuklarınızın tamire mi ihtiyacı var? Yeni koltuklara sahip olmak istiyor ama yeni koltuklar alma imkanınız yok mu? Eski koltuklarınızdan faydalanmak mı istiyorsunuz? Bu gibi birçok sorununuz varsa hiç endişe etmeyin. Sizler için hazırlanmış koltuk tamiri ve koltuk döşeme fırsatlarımızdan yararlanarak koltuklarınızı yeni, güzel ve tarz biçime ulaştırıyoruz. Koltuklarınız hem tamir ediliyor hem de yenilenmiş bir görünümle hizmetinize sunuluyor. Eğer yeni koltuklar almak yerine eskilerinizi kullanarak, eski koltuklarınızın elverişli hale getirilmesini istiyorsanız bunun için birçok yöntem var. Vakit kaybetmeden bize başvurarak bu yöntemleri öğrenmeniz mümkün.

Eski koltuklarınızı yeni baştan yaratıyoruz. Birçok farklı yöntemlerimizle koltuklarınız eskisinden daha iyi bir görünüme sahip olabilir. Koltuklarınız belirlenen kumaşlarla boyutlarına göre kaplandığında nasıl göründüğüne şaşıracaksınız. Koltuklarınızın kumaşından sıkıldaysanız ya da kumaşları yıpranmışsa döşeme koltuk kumaşları çeşitlerimizinden faydalarak, seçtiğiniz renk ve modelde koltuklarınız kaplanarak yeni ve bakımlı bir görüntüye ulaştırılabilir. Kumaş döşeme işlemi profesyonel ekibimiz tarafından koltuklarınıza zarar gelmeyecek şekilde yapılıyor ve kusursuz bir şekilde koltuklarınız sizlere teslim ediliyor. Koltuklarınıza yeni kumaş kaplattırdığınızda birçok kişi sizi yeni koltuklar satın almış zannedebilir. Çünkü koltuklarınız yepyeni model ve renge sahip oluyor. Kendi seçtiğiniz modellerdeki kumaşlarla kaplanan koltuklarınız yepyeni görüntüye ulaşacaktır. Birçok farklı kumaşlarda çeşidimiz mevcut. İstediğiniz renkte kumaş modelleri için gelip bizi ziyaret edebilir seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece hayalinizdeki o koltuklara ulaşmanız mümkün. Koltuklarınızın yeni görünümüyle salonunuz da farklı bir hava alacaktır. Siz de yeni mobilyalarınızın tadını çıkaracaksınız. Birçok zevke uygun kaplama kumaşlarımız mevcuttur. Sadece bakıp görmeniz gerekiyor. Hem birbirinden farklı desenlerde kumaşlar hem de kaliteli kumaşlarımızla koltuklarınız mükemmel görüntüye ulaşacak.

İstanbul’un Kadıköy ilçesi Osmanağa Mahallesi’ndeki yerimize gelip istediğiniz koltuk döşeme modellerini seçebilirsiniz. Uygun fiyatlara sağlanan bu hizmetimizden oldukça memnun kalacaksınız. Koltuklarınız yepyeni bir görünüme ulaşırken siz de yeni koltuklarınızın keyfini sürebilirsiniz. Ekibimizle birlikte hizmetimizi en iyi şekilde sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Gelin koltuklarınızı yenileyelim.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 19:12:56
BU ÜRÜNÜ 850 KİŞİ İNCELEDİ