Beğenerek aldığınız koltuklarınız artık eskisi kadar konforlu değil ve sağlıklı görünmüyor mu? Bu durum sizi üzmemeli. Birbirinden farklı tadilat işlemleri ile koltuklarınızın eskisinden daha iyi görünüme ulaşması mümkün. Zamanla koltuklarınızda aşınmalar, yıpranmalar, yırtılmalar gibi birçok sorun gerçekleşebilir. Koltuklarınızın tamir edilmesi ve bakıma alınması gerekebilir. Bunun için koltuklarınızı atmak yerine tamire vermeli ve koltuklarınızı yeniletmelisiniz. Koltuklarınız kötü görünümlerinden tamamen uzaklaşarak yeniymiş gibi görüntüye ulaşacaktır. Bu durum da sizi oldukça mutlu edebilir evinize yeni renk katabilirsiniz.

Koltuk tamiri işlemleri ile koltuklarınızın tüm hasar görmüş sorunlu kısımlarını düzeltmek mümkün. Ayrıca koltuk döşeme işlemlerinden de faydalanabilirsiniz. Birbirinden farklı koltuk döşeme kumaşları sizlerin hizmetine sunuluyor. Koltuklarınıza yeni kumaşlar kaplanarak hem hasar görmüş sorunları gizleniyor hem de yepyeni görünümlere ulaştırılıyor. Koltuk kaplama imkanı ile koltuklarınız adeta yeni alınmış görüntüsü elde edecek. Sizler de yeni mobilyalarınızın keyfini sürmüş olacaksınız. Kumaşların birbirinden farklı çeşidi vardır. Farklı desenlerde, farklı kumaşlarda, farklı renklerde döşemeler bulmanız mümkün. Beğendiğiniz veya istediğiniz parçayı seçerek koltuklarınıza yeni kumaşlar ekletmeniz mümkün. Böylece yeni görünümlerdeki koltuklarınız parıl parıl parlayacak. Zamanla hasar gören koltuklarınız sizi artık sıkıyor ve üzüyor olabilir. Bunun için endişelenmeyin. Evinizin hoş ve şık görünmesini istiyorsanız koltuk tamiri  işlemlerinden yararlanın. Yeni koltuklar almak için her zaman yeterli imkanları bulamayabilirsiniz. Bunun için koltuklarınızın hayalinizdeki görüntülere ulaşması ve gerekli tadilat işlemleri yaptırmak için zaman kaybetmeden başvurmalısınız. Koltuklarınız teslim alındıktan sonra gerekli tamir ve bakım işlemlerinden geçer. Daha sonra da sorunsuz ve kusursuz şekilde size teslim edilir. Kafanızda hiçbir tereddüt olmadan, zamanla değerini kaybetmiş koltuklarınızı emanet edebilir ve yenilenen koltuklarınıza hayran olabilirsiniz.

İstanbul’da olanlar için oldukça uygun fırsatlar sunulmaktadır. Örnek Mahallesi’nde koltuk tamiri yaptırmak sizin için oldukça elverişli konumdadır. Fazlasıyla uygun fiyatlara sunulan bu imkanlar sizi zorlamayacaktır. Yeni koltuklar almak yerine bu fırsatlardan uygun fiyatlara yararlanıp, yepyeni koltuklara sahip olabilirsiniz. Evinizde yeni mobilyalar alınmış gibi rahatla oturabilirsiniz. Bunun için bize başvurabilir ve vakit kaybetmeden gerekli detayları alabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:47:32
BU ÜRÜNÜ 860 KİŞİ İNCELEDİ