facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Beğenerek aldığınız koltuklarınız artık eskisi kadar konforlu değil ve sağlıklı görünmüyor mu? Bu durum sizi üzmemeli. Birbirinden farklı tadilat işlemleri ile koltuklarınızın eskisinden daha iyi görünüme ulaşması mümkün. Zamanla koltuklarınızda aşınmalar, yıpranmalar, yırtılmalar gibi birçok sorun gerçekleşebilir. Koltuklarınızın tamir edilmesi ve bakıma alınması gerekebilir. Bunun için koltuklarınızı atmak yerine tamire vermeli ve koltuklarınızı yeniletmelisiniz. Koltuklarınız kötü görünümlerinden tamamen uzaklaşarak yeniymiş gibi görüntüye ulaşacaktır. Bu durum da sizi oldukça mutlu edebilir evinize yeni renk katabilirsiniz.

Koltuk tamiri işlemleri ile koltuklarınızın tüm hasar görmüş sorunlu kısımlarını düzeltmek mümkün. Ayrıca koltuk döşeme işlemlerinden de faydalanabilirsiniz. Birbirinden farklı koltuk döşeme kumaşları sizlerin hizmetine sunuluyor. Koltuklarınıza yeni kumaşlar kaplanarak hem hasar görmüş sorunları gizleniyor hem de yepyeni görünümlere ulaştırılıyor. Koltuk kaplama imkanı ile koltuklarınız adeta yeni alınmış görüntüsü elde edecek. Sizler de yeni mobilyalarınızın keyfini sürmüş olacaksınız. Kumaşların birbirinden farklı çeşidi vardır. Farklı desenlerde, farklı kumaşlarda, farklı renklerde döşemeler bulmanız mümkün. Beğendiğiniz veya istediğiniz parçayı seçerek koltuklarınıza yeni kumaşlar ekletmeniz mümkün. Böylece yeni görünümlerdeki koltuklarınız parıl parıl parlayacak. Zamanla hasar gören koltuklarınız sizi artık sıkıyor ve üzüyor olabilir. Bunun için endişelenmeyin. Evinizin hoş ve şık görünmesini istiyorsanız koltuk tamiri  işlemlerinden yararlanın. Yeni koltuklar almak için her zaman yeterli imkanları bulamayabilirsiniz. Bunun için koltuklarınızın hayalinizdeki görüntülere ulaşması ve gerekli tadilat işlemleri yaptırmak için zaman kaybetmeden başvurmalısınız. Koltuklarınız teslim alındıktan sonra gerekli tamir ve bakım işlemlerinden geçer. Daha sonra da sorunsuz ve kusursuz şekilde size teslim edilir. Kafanızda hiçbir tereddüt olmadan, zamanla değerini kaybetmiş koltuklarınızı emanet edebilir ve yenilenen koltuklarınıza hayran olabilirsiniz.

İstanbul’da olanlar için oldukça uygun fırsatlar sunulmaktadır. Örnek Mahallesi’nde koltuk tamiri yaptırmak sizin için oldukça elverişli konumdadır. Fazlasıyla uygun fiyatlara sunulan bu imkanlar sizi zorlamayacaktır. Yeni koltuklar almak yerine bu fırsatlardan uygun fiyatlara yararlanıp, yepyeni koltuklara sahip olabilirsiniz. Evinizde yeni mobilyalar alınmış gibi rahatla oturabilirsiniz. Bunun için bize başvurabilir ve vakit kaybetmeden gerekli detayları alabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:47:32
BU ÜRÜNÜ 1394 KİŞİ İNCELEDİ