Eskiyen ve yıpranan koltukların yeni görünmesini sağlayan koltuk döşeme işlemi, kadınların gözdesi durumdadır. Uzun yıllar boyunca kullandığınız koltuklarınızın yüzlerini değiştirebilir, koltuklarınızın yeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Koltuk döşeme firmaları aynı zamanda koltuk tamiri hizmeti de vermektedir. Döşeme işlemi için gönderdiğiniz koltuklarınızı aynı yerde tamir ettirebilir, bozuk yerlerini onartabilirsiniz. Bu sayede koltuklarınız tamamı ile yeni olmuş olur. Koltuk kumaş renkleri arasından evinize ve mobilyalarınıza uygun olanı seçip döşeme işlemini yaptırabilirsiniz. Geniş renk yelpazesi sayesinde, dilediğiniz rengi kolayca bulabilir ve istediğiniz tonlarda kumaş seçebilirsiniz. Renginden sıkıldığınız koltuklarınıza yenilik getirmek isterseniz geniş renk seçenekleri arasından seçiminizi yapıp, evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Koltuk döşeme ve tamir hizmeti veren firmalar sizlere tüm bu hizmetleri sağlamaktadır. Koltuk döşeme malzemeleri ve ustaların tecrübesi ile birlikte koltuklarınız yenilenir ve bambaşka bir havaya kavuşur. Beğendiğiniz ve vazgeçmek istemediğiniz koltuklarınızın bozuk yerlerini onartıp döşeme işlemini talep edebilirsiniz. Bozuk koltuk yayları ve koltuk kasalarının onarımı ile koltuklarınız ilk alınmış gibi sağlam yapıya ulaşacaktır. Koltuk tamiri hizmeti içerisinde, eskiyen minderleri yenileme hizmeti de bulunmaktadır. Döşeme öncesi eskiyen koltuk süngerleri, seçtiğiniz kalitede sünger ile değiştirilir ve kumaş ile kaplanır. Rahatsız eden ve eskiyen koltuk minderlerinizi, koltuk döşeme işlemi öncesinde ustanızdan talep ederek bu hizmeti alabilirsiniz.

Yenilenen minderler ve süngerler ile koltuklarınızda kaybolan konforu yakalayabilirsiniz. Ayrıca, bozulan yay ve koltuk kasalarının tamirinin yapılması ile koltuklarınız sağlamlığına kavuşur ve yeni gibi gözükür. Sıkıldığınız koltuk kumaş renk ve deseninden, döşemelik kumaş hizmeti ile kurtulup, bambaşka bir koltuk takımı elde edebilirsiniz. Yıpranan ve eskiyen koltuk döşemelerinizi koltuk kumaş değişimi işlemi sayesinde kolaylıkla halledebilir, kaliteli hizmet alabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı kumaşların kullanılması sayesinde yenilenen döşeme koltuklarınızı uzun yıllar rahatlıkla eskimeden kullanabilirsiniz. Renk ve desen seçeneklerinin fazla olması sayesinde, karar verme aşamasında hayal ettiğiniz koltukları oluşturabilirsiniz. Koltuk döşeme işleminin en güzel yanı hayalinizdeki renk ve desendeki koltuklara sahip olmaktır. Farklı tarzları ve modelleri koltuklarınızı döşeterek elde edebilirsiniz. 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 26.09.2016 15:37:15
BU ÜRÜNÜ 753 KİŞİ İNCELEDİ