facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Eskiyen ve yıpranan koltukların yeni görünmesini sağlayan koltuk döşeme işlemi, kadınların gözdesi durumdadır. Uzun yıllar boyunca kullandığınız koltuklarınızın yüzlerini değiştirebilir, koltuklarınızın yeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Koltuk döşeme firmaları aynı zamanda koltuk tamiri hizmeti de vermektedir. Döşeme işlemi için gönderdiğiniz koltuklarınızı aynı yerde tamir ettirebilir, bozuk yerlerini onartabilirsiniz. Bu sayede koltuklarınız tamamı ile yeni olmuş olur. Koltuk kumaş renkleri arasından evinize ve mobilyalarınıza uygun olanı seçip döşeme işlemini yaptırabilirsiniz. Geniş renk yelpazesi sayesinde, dilediğiniz rengi kolayca bulabilir ve istediğiniz tonlarda kumaş seçebilirsiniz. Renginden sıkıldığınız koltuklarınıza yenilik getirmek isterseniz geniş renk seçenekleri arasından seçiminizi yapıp, evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Koltuk döşeme ve tamir hizmeti veren firmalar sizlere tüm bu hizmetleri sağlamaktadır. Koltuk döşeme malzemeleri ve ustaların tecrübesi ile birlikte koltuklarınız yenilenir ve bambaşka bir havaya kavuşur. Beğendiğiniz ve vazgeçmek istemediğiniz koltuklarınızın bozuk yerlerini onartıp döşeme işlemini talep edebilirsiniz. Bozuk koltuk yayları ve koltuk kasalarının onarımı ile koltuklarınız ilk alınmış gibi sağlam yapıya ulaşacaktır. Koltuk tamiri hizmeti içerisinde, eskiyen minderleri yenileme hizmeti de bulunmaktadır. Döşeme öncesi eskiyen koltuk süngerleri, seçtiğiniz kalitede sünger ile değiştirilir ve kumaş ile kaplanır. Rahatsız eden ve eskiyen koltuk minderlerinizi, koltuk döşeme işlemi öncesinde ustanızdan talep ederek bu hizmeti alabilirsiniz.

Yenilenen minderler ve süngerler ile koltuklarınızda kaybolan konforu yakalayabilirsiniz. Ayrıca, bozulan yay ve koltuk kasalarının tamirinin yapılması ile koltuklarınız sağlamlığına kavuşur ve yeni gibi gözükür. Sıkıldığınız koltuk kumaş renk ve deseninden, döşemelik kumaş hizmeti ile kurtulup, bambaşka bir koltuk takımı elde edebilirsiniz. Yıpranan ve eskiyen koltuk döşemelerinizi koltuk kumaş değişimi işlemi sayesinde kolaylıkla halledebilir, kaliteli hizmet alabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı kumaşların kullanılması sayesinde yenilenen döşeme koltuklarınızı uzun yıllar rahatlıkla eskimeden kullanabilirsiniz. Renk ve desen seçeneklerinin fazla olması sayesinde, karar verme aşamasında hayal ettiğiniz koltukları oluşturabilirsiniz. Koltuk döşeme işleminin en güzel yanı hayalinizdeki renk ve desendeki koltuklara sahip olmaktır. Farklı tarzları ve modelleri koltuklarınızı döşeterek elde edebilirsiniz. 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 26.09.2016 15:37:15
BU ÜRÜNÜ 1179 KİŞİ İNCELEDİ