Eskiyen ve yıpranan koltukların yeni görünmesini sağlayan koltuk döşeme işlemi, kadınların gözdesi durumdadır. Uzun yıllar boyunca kullandığınız koltuklarınızın yüzlerini değiştirebilir, koltuklarınızın yeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Koltuk döşeme firmaları aynı zamanda koltuk tamiri hizmeti de vermektedir. Döşeme işlemi için gönderdiğiniz koltuklarınızı aynı yerde tamir ettirebilir, bozuk yerlerini onartabilirsiniz. Bu sayede koltuklarınız tamamı ile yeni olmuş olur. Koltuk kumaş renkleri arasından evinize ve mobilyalarınıza uygun olanı seçip döşeme işlemini yaptırabilirsiniz. Geniş renk yelpazesi sayesinde, dilediğiniz rengi kolayca bulabilir ve istediğiniz tonlarda kumaş seçebilirsiniz. Renginden sıkıldığınız koltuklarınıza yenilik getirmek isterseniz geniş renk seçenekleri arasından seçiminizi yapıp, evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Koltuk döşeme ve tamir hizmeti veren firmalar sizlere tüm bu hizmetleri sağlamaktadır. Koltuk döşeme malzemeleri ve ustaların tecrübesi ile birlikte koltuklarınız yenilenir ve bambaşka bir havaya kavuşur. Beğendiğiniz ve vazgeçmek istemediğiniz koltuklarınızın bozuk yerlerini onartıp döşeme işlemini talep edebilirsiniz. Bozuk koltuk yayları ve koltuk kasalarının onarımı ile koltuklarınız ilk alınmış gibi sağlam yapıya ulaşacaktır. Koltuk tamiri hizmeti içerisinde, eskiyen minderleri yenileme hizmeti de bulunmaktadır. Döşeme öncesi eskiyen koltuk süngerleri, seçtiğiniz kalitede sünger ile değiştirilir ve kumaş ile kaplanır. Rahatsız eden ve eskiyen koltuk minderlerinizi, koltuk döşeme işlemi öncesinde ustanızdan talep ederek bu hizmeti alabilirsiniz.

Yenilenen minderler ve süngerler ile koltuklarınızda kaybolan konforu yakalayabilirsiniz. Ayrıca, bozulan yay ve koltuk kasalarının tamirinin yapılması ile koltuklarınız sağlamlığına kavuşur ve yeni gibi gözükür. Sıkıldığınız koltuk kumaş renk ve deseninden, döşemelik kumaş hizmeti ile kurtulup, bambaşka bir koltuk takımı elde edebilirsiniz. Yıpranan ve eskiyen koltuk döşemelerinizi koltuk kumaş değişimi işlemi sayesinde kolaylıkla halledebilir, kaliteli hizmet alabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı kumaşların kullanılması sayesinde yenilenen döşeme koltuklarınızı uzun yıllar rahatlıkla eskimeden kullanabilirsiniz. Renk ve desen seçeneklerinin fazla olması sayesinde, karar verme aşamasında hayal ettiğiniz koltukları oluşturabilirsiniz. Koltuk döşeme işleminin en güzel yanı hayalinizdeki renk ve desendeki koltuklara sahip olmaktır. Farklı tarzları ve modelleri koltuklarınızı döşeterek elde edebilirsiniz. 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 26.09.2016 15:37:15
BU ÜRÜNÜ 711 KİŞİ İNCELEDİ