facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk döşemelerinizde oluşabilecek zararlı en aza indirmek ve ömrünü daha da uzatabilmek için mutlaka kaliteli malzemeler kullanan firmaları tercih etmelisiniz. İstanbul Ataşehir’in Mustafa Kemal Mahallesinde Koltuk Döşeme koltuk döşeme malzemeleri ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu sayeye koltuk döşemenizin ömrünü uzattığınız gibi, koltuğunuzunda ömrünü uzatmış olursunuz. Kaliteli bir döşemeye sahip olmanın yanı sıra, koltuklarınızın ilk bakışta oluşturacağı görüntü de önem taşımaktadır. Çağımızda modern ve şık tasarımlı renkler ve modeller ön plana çıkmaktadır.

Mustafa Koltuk Döşeme, koltuk döşeme tamiratlarınızda ve döşeme yenileme isteklerinizde sizlere profesyonel bir hizmet vermemin yanı sıra, kaliteli ve güvenilir bir hizmet de sağlamaktadır. Koltuk kumaş değişimi işlemlerinizi firmamız bünyesinde iç rahatlığı ile yaptırabilir ve işlem bitiminde koltuğunuzun havasında oluşan farkı gözlemleyebilirsiniz. Koltuğunuzun havasının değişmesinin yanı sıra, tıpkı ilk günkü gibi bir yenileme ile de karşılaşacağınız olgusu, firmamızın garantisi altındadır. Değişimlerde izlenen yol, oluşturulmuş profesyonel ekipler doğrultusunda sizlere hizmet vermektedir. Firmamız bünyesine emanet etmiş olduğunuz koltuklarınız, firmamız garantisi ve güvenilirliği standartları içerisinde korunmaktadır. Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde, dış etkenlerden oluşabilecek bütün zararların bir adım önüne geçmiş olmakla beraber, şık tasarımların da tadına varacaksınız. Sizlere profesyonel ve güvenilir hizmet etmeyi amaç edinmiş olan firmamız, son teknoloji kumaş türleri ile 7 gün 24 saat sizlerin ziyaretine, görüşlerine ve önerilerine açık beklemektedir.

Koltuklarınızda kullanılan kalitesiz malzemelerin oluşturduğu zararlar, görsel açıdan da etrafa etkilidir. Çeşitli koltuk kumaş renkleri skalasına sahip olan firmamız, sizlere en uygun ve en modern tasarımları sunmaktadır. Kaliteli ve güvenli bir hizmetin yanı sıra, düşük maliyetler ile de sizleri düşünmektedir. Hem düşük bir maliyet ile, hem kaliteli, hem de güvenilir bir hizmeti sunmak amaç edinilmiş olup, %100 müşteri memnuniyeti sağlanması hedeflenmektedir. Sizler, her türlü koltuk döşeme işlerinizi Mustafa Mahallesi Koltuk Döşeme güvencesi altında yaptırabilir ve işlem bitiminde farklı görebilirsiniz. İşlem bittikten sonra, koltuğunuzdaki mükemmel değişimi ilk bakışta fark edeceksiniz. Koltuğunuza şık bir görüntü kazandırmanın yanı sıra, kaliteli bir koltuk yapısı elde edecek ve uzun süreli kullanımı ile firmamızın işçiliğine hayran kalacaksınız.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 1.10.2016 11:42:06
BU ÜRÜNÜ 1700 KİŞİ İNCELEDİ