facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

İnsanlar dünyaya her zaman farklı pencereden bakmak isterler ve her zaman gönüllerinden geçeni gözlerinin önünde olmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden koltuk takımları evde önemli bir pozisyona sahiptir. Bir evin gören ve görünen gözü, evin koltuk takımlarıdır. Evi eşyalarından koltuk takımları evin rengini vermektedir tam da bundan dolayı bir koltuk takımı bozulan her araç gereç gibi koltuk döşemelerinin de yenilenmesi gerekmektedir. Ancak bu değişim yapılırken bir tasarımcı gözüyle bakmayı bilmek ve tecrübe sahibi olması gerekmektedir. Koltuk kumaş renkleri birbiri ve hatta her bir renk kendi içinde bir biri ile tutarlı ve uyumlu olması gerekmektedir. Koltuk döşeme işlemi ayrı bir el inceliği istemektedir. Firmamız sizlere bu hizmeti ve imkânları sizlerin ayağına kadar getirmektedir. Bu inceliği İstanbul’un ilçelerinde ve mahallerinde vermektedir. İstanbul’un bütün bölgelerinde işlevini sürdürmektedir.

Koltuk döşeme malzemeleri sağlamlık açısından önemlidir. Ahşap malzemeler daha uzun ömürlü olmakla beraber elbette ahşabın cinsine göre de bu vade uzadığı da görülmüştür. Koltuk malzemeleri dikkatli bir şekilde parçalar haline getirilir ve yerine konulacak yeni parçaları yerleştirilir. Bu malzemelerin montaj işlemleri uygun yerlere uygun montaj yapılmalıdır. Koltuk döşeme malzemeleri yay, profil (kalıp) ve döşeme ahşabından oluşmaktadır. Ancak bu malzemeleri göstermeyen en önemli malzeme ise de kumaştır.

Koltuk kumaş değişimi bundan dolayı en önemli ve dikkat edilmesi gereken malzemedir. Koltuk kumaş değişimi işlemini yaparken dikkatli bir şekilde değişimi yapılması gerekmektedir ki hem daha uzun ömürlü olması sağlanır. Koltuk döşemelerinin kumaş değişimi işleminde zımbalanmasında açık bırakılmamasına dikkat edilmelidir. İstanbul  Mimar Mahallesinde bulunan Koltuk Döşeme firmamız bu işlemleri tecrübeleri elemanları ile sağlamaktadırlar. Temin işlemleri tamamen müşteri memnuniyetine göre sağlanmalıdır.

Hayatın farklı renklerini evinizde görmek isteyenler firmamız ile irtibata geçmesi yeterlidir. Dekorasyon seçiminde elit bir iz bırakan firmamız ayrıcalıkları sizleri tanıştırmak için beklemektedir. Koltuk döşeme işlemleri hayatı farklı bir açıdan bakmanıza yardımcı olur. Sizde hayatınıza farklı bir pencere açmanın zamanıdır.    Koltuk değişiminde dikkat edilmesi gereken ve dekorasyonda ayrıcalığını hissettiren bir firma olarak sizlere bu imkânları vermektedir.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 5.10.2016 13:10:10
BU ÜRÜNÜ 1262 KİŞİ İNCELEDİ