Koltuk Döşeme Nedir ?

Koltuk üretimi ilk başta model oluşturulduktan sonra iskeleti oluşturmakla başlanır. İskelet ahşap ve ya metal malzemeden üretilmektedir. Daha sonra koltuk yaylar ve ya elyaf-sünger maddeleri ile desteklenerek koltuğa kumaş döşeme işlemi yapılmaktadır. Koltuk da kumaş ve model seçimi çok önemlidir. Koltuklar evimizin en önemli dekoratif eşyalarıdır. Göze hoş gelmeyen ve rahat olmayan bir koltuk hem evinizin havasını boğabilir hem de sizin rahatınıza engel olur. Koltukların üzerinde zamanla kumaşta erime ve ya yırtılmalar olabilir süngerlerinde çökmeler meydana gelebilir. Bu durumlarda koltuklarınız sünger ve kumaşlar ile tekrardan döşenerek eski görünüm ve konforlarına sahip olabilirler

Koltuk Kumaş Döşeme İşlemi Neden Önemlidir?

Koltuklarınız evinizin en önemli dekoratif eşyaları olmalarının yanında evde istirahatinizi yapmış olduğunuz eşyalarınızdır. Koltuklarda meydana gelen hasar ve arızaların giderilmesinde amatörce yaklaşımlar koltuklarınız üzerinde rahat edememenize ve görünüş bozukluğuna sebep olarak sizleri rahatsız edebilir. Koltuk kumaşları da özenle seçilmelidir.Kumaş modelleri arasında gözünüze ve dekorasyonunuza en uygun gelen renk ve kalitede ürünler seçmelisiniz.

Koltuk döşeme işlemi özenle ve profesyonelce yapılması gereken bir işlemdir. Koltuk döşeme işlemi yapılırken koltuk üzerinden kumaş özenle çıkarılmalı, altta kalan sünger ve ya yaylı sistemler kontrol edilerek eskimiş ve yırtılmış yay ve süngerler yenisi ile değiştirilmelidir. Koltuk iskeletinde meydana gelmiş olan çatlama, yamulma ve ya kırılma varsa tamir edilmelidir. Koltuk döşeme işlemleri usta ellerce yerine getirilmesi gereken işlemlerdir. Çünkü koltukta oluşan herhangi bir potluk ve ya kumaşta meydana gelebilecek herhangi bir hasar sizleri daha çok rahatsız edecektir.

Eğer evinizde ve ya işyerinizde kullanmakta olduğunuz koltuklarınızda meydana gelmiş hasarları usta ellerce yapılmasını istiyorsanız ve koltuk tamiratı için Merdivenköy mahallesinde işinde profesyonelce hizmet verecek ekonomik teklifler sunabilecek bir firmaya ihtiyacınız var ise, sizlere koltuk tamiratı hizmetini profesyonel ve işinde eğitimli ustalarımız ile garantili olarak vermekteyiz. Koltuğunuzun en son teknoloji ürünleri ile tamirat ve bakım işlerini yapmaktayız. Merdivenköy mahallesinde profesyonel koltuk döşeme işlemi yaptırmak istiyorsanız sizler için hizmet vermeye hazır profesyonel ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:40:47
BU ÜRÜNÜ 549 KİŞİ İNCELEDİ