Koltuk Döşeme Nedir ?

Koltuk üretimi ilk başta model oluşturulduktan sonra iskeleti oluşturmakla başlanır. İskelet ahşap ve ya metal malzemeden üretilmektedir. Daha sonra koltuk yaylar ve ya elyaf-sünger maddeleri ile desteklenerek koltuğa kumaş döşeme işlemi yapılmaktadır. Koltuk da kumaş ve model seçimi çok önemlidir. Koltuklar evimizin en önemli dekoratif eşyalarıdır. Göze hoş gelmeyen ve rahat olmayan bir koltuk hem evinizin havasını boğabilir hem de sizin rahatınıza engel olur. Koltukların üzerinde zamanla kumaşta erime ve ya yırtılmalar olabilir süngerlerinde çökmeler meydana gelebilir. Bu durumlarda koltuklarınız sünger ve kumaşlar ile tekrardan döşenerek eski görünüm ve konforlarına sahip olabilirler

Koltuk Kumaş Döşeme İşlemi Neden Önemlidir?

Koltuklarınız evinizin en önemli dekoratif eşyaları olmalarının yanında evde istirahatinizi yapmış olduğunuz eşyalarınızdır. Koltuklarda meydana gelen hasar ve arızaların giderilmesinde amatörce yaklaşımlar koltuklarınız üzerinde rahat edememenize ve görünüş bozukluğuna sebep olarak sizleri rahatsız edebilir. Koltuk kumaşları da özenle seçilmelidir.Kumaş modelleri arasında gözünüze ve dekorasyonunuza en uygun gelen renk ve kalitede ürünler seçmelisiniz.

Koltuk döşeme işlemi özenle ve profesyonelce yapılması gereken bir işlemdir. Koltuk döşeme işlemi yapılırken koltuk üzerinden kumaş özenle çıkarılmalı, altta kalan sünger ve ya yaylı sistemler kontrol edilerek eskimiş ve yırtılmış yay ve süngerler yenisi ile değiştirilmelidir. Koltuk iskeletinde meydana gelmiş olan çatlama, yamulma ve ya kırılma varsa tamir edilmelidir. Koltuk döşeme işlemleri usta ellerce yerine getirilmesi gereken işlemlerdir. Çünkü koltukta oluşan herhangi bir potluk ve ya kumaşta meydana gelebilecek herhangi bir hasar sizleri daha çok rahatsız edecektir.

Eğer evinizde ve ya işyerinizde kullanmakta olduğunuz koltuklarınızda meydana gelmiş hasarları usta ellerce yapılmasını istiyorsanız ve koltuk tamiratı için Merdivenköy mahallesinde işinde profesyonelce hizmet verecek ekonomik teklifler sunabilecek bir firmaya ihtiyacınız var ise, sizlere koltuk tamiratı hizmetini profesyonel ve işinde eğitimli ustalarımız ile garantili olarak vermekteyiz. Koltuğunuzun en son teknoloji ürünleri ile tamirat ve bakım işlerini yapmaktayız. Merdivenköy mahallesinde profesyonel koltuk döşeme işlemi yaptırmak istiyorsanız sizler için hizmet vermeye hazır profesyonel ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:40:47
BU ÜRÜNÜ 574 KİŞİ İNCELEDİ