facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk tamiri, eski koltukların yeniden dizayn edilmesi ve iskeletlerinden itibaren kumaşlarının da değişmesini kapsayan işlemdir. Bu tamirler genellikle mobilyacıların tamir atölyelerinde yapılır. evleriniz yenilemek isteyen ancak eski takımlarından vazgeçmeyenler için koltuk tamiri, en iyi alternatiftir. Ayrıca yeni koltuk takımları almak yerine tadilat yaptırmak, maddi açıdan çok daha uygun olacaktır. uzun yılar önce kurulan ve koltuk tamiri konusunda hizmet sunan firmamız, en modern atölyelerinde hizmet vermektedir. Koltuk döşemelik kumaşlar, koltuk iskeleti tamiratı ve yeniden yapılması gibi hizmetleri sunan firmamız, atölyelerinde son teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır.

Firmamız tarafından tamir edilen koltuklarınız, en ince ayrıntısına kadar büyük bir özenle elden geçirilir. İstekleriniz göz önünde tutularak, tadilat işlemi yapılır. Koltuklarınızın uzun ömürlü olması için gerekli olan tüm işlemler, büyük bir titizlikle uygulanır. Bu sayede evlerinizde yapacağınız mobilya dekorasyon için en şık tasarımlar gerçekleştirilir. Tadilatlar için kullanılan tüm malzemeler, çivisinden kumaşına kadar birinci sınıf kalitede tercih edilir. İsterseniz koltuklarınızı ustalarımızın zevkine bırakabilir, isterseniz de kendi istediğiniz tasarımları bildirebilirsiniz. Koltuk tamirinde çalışan personellerimizin her biri alanında deneyimli ve uzman olan kişilerdir. Bu nedenle koltuklarınız modaya uygun olarak tasarlanır ve en şık haliyle sizlere sunulur.

Eski koltuk döşeme işleminde kullanılan kumaşlar birinci sınıf kalitededir. Kumaş özellikleri değişiklik göstermektedir. Koltuklarınız için isterseniz kir tutmayan, çabuk silinebilen, desenli, sade yada taşlı kumaşlar tercih edebilirsiniz. Firmamız, kumaşlar konusunda oldukça çok seçenek sunmaktadır. bu seçeneklerden tercihinizi kendiniz yapabilir yada aklınızdaki dekorasyon fikrini bizlere söyleyerek, odalarınız için en uygun modelleri yaratmamızı sağlayabilirsiniz.

Deneyim ve birikimleri ile kaliteli koltuk tamiri hizmeti sunan firmamız, Merdivenköy başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. koltuklarınız, dilediğiniz yer ve zaman için evlerinize kadar gelinerek teslim alınır ve gerekli olan tüm işlemler tamamlandıktan sonra, söz verdiğimiz gün ve saatte teslim edilir. Siz tatilinizin keyfini çıkarırken, koltuklarınız ilk günkü gibi yenilenerek, evlerinize farklı bir hava katacaktır. Siz de koltuklarınızın görüntüsünden sıkıldıysanız, hemen bizimle iletişime geçebilir, koltuklarınızı uzman ellere emanet etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:22:05
BU ÜRÜNÜ 957 KİŞİ İNCELEDİ