Koltuk tamiri, eski koltukların yeniden dizayn edilmesi ve iskeletlerinden itibaren kumaşlarının da değişmesini kapsayan işlemdir. Bu tamirler genellikle mobilyacıların tamir atölyelerinde yapılır. evleriniz yenilemek isteyen ancak eski takımlarından vazgeçmeyenler için koltuk tamiri, en iyi alternatiftir. Ayrıca yeni koltuk takımları almak yerine tadilat yaptırmak, maddi açıdan çok daha uygun olacaktır. uzun yılar önce kurulan ve koltuk tamiri konusunda hizmet sunan firmamız, en modern atölyelerinde hizmet vermektedir. Koltuk döşemelik kumaşlar, koltuk iskeleti tamiratı ve yeniden yapılması gibi hizmetleri sunan firmamız, atölyelerinde son teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır.

Firmamız tarafından tamir edilen koltuklarınız, en ince ayrıntısına kadar büyük bir özenle elden geçirilir. İstekleriniz göz önünde tutularak, tadilat işlemi yapılır. Koltuklarınızın uzun ömürlü olması için gerekli olan tüm işlemler, büyük bir titizlikle uygulanır. Bu sayede evlerinizde yapacağınız mobilya dekorasyon için en şık tasarımlar gerçekleştirilir. Tadilatlar için kullanılan tüm malzemeler, çivisinden kumaşına kadar birinci sınıf kalitede tercih edilir. İsterseniz koltuklarınızı ustalarımızın zevkine bırakabilir, isterseniz de kendi istediğiniz tasarımları bildirebilirsiniz. Koltuk tamirinde çalışan personellerimizin her biri alanında deneyimli ve uzman olan kişilerdir. Bu nedenle koltuklarınız modaya uygun olarak tasarlanır ve en şık haliyle sizlere sunulur.

Eski koltuk döşeme işleminde kullanılan kumaşlar birinci sınıf kalitededir. Kumaş özellikleri değişiklik göstermektedir. Koltuklarınız için isterseniz kir tutmayan, çabuk silinebilen, desenli, sade yada taşlı kumaşlar tercih edebilirsiniz. Firmamız, kumaşlar konusunda oldukça çok seçenek sunmaktadır. bu seçeneklerden tercihinizi kendiniz yapabilir yada aklınızdaki dekorasyon fikrini bizlere söyleyerek, odalarınız için en uygun modelleri yaratmamızı sağlayabilirsiniz.

Deneyim ve birikimleri ile kaliteli koltuk tamiri hizmeti sunan firmamız, Merdivenköy başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. koltuklarınız, dilediğiniz yer ve zaman için evlerinize kadar gelinerek teslim alınır ve gerekli olan tüm işlemler tamamlandıktan sonra, söz verdiğimiz gün ve saatte teslim edilir. Siz tatilinizin keyfini çıkarırken, koltuklarınız ilk günkü gibi yenilenerek, evlerinize farklı bir hava katacaktır. Siz de koltuklarınızın görüntüsünden sıkıldıysanız, hemen bizimle iletişime geçebilir, koltuklarınızı uzman ellere emanet etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:22:05
BU ÜRÜNÜ 686 KİŞİ İNCELEDİ