Koltuk tamiri, eski koltukların yeniden dizayn edilmesi ve iskeletlerinden itibaren kumaşlarının da değişmesini kapsayan işlemdir. Bu tamirler genellikle mobilyacıların tamir atölyelerinde yapılır. evleriniz yenilemek isteyen ancak eski takımlarından vazgeçmeyenler için koltuk tamiri, en iyi alternatiftir. Ayrıca yeni koltuk takımları almak yerine tadilat yaptırmak, maddi açıdan çok daha uygun olacaktır. uzun yılar önce kurulan ve koltuk tamiri konusunda hizmet sunan firmamız, en modern atölyelerinde hizmet vermektedir. Koltuk döşemelik kumaşlar, koltuk iskeleti tamiratı ve yeniden yapılması gibi hizmetleri sunan firmamız, atölyelerinde son teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır.

Firmamız tarafından tamir edilen koltuklarınız, en ince ayrıntısına kadar büyük bir özenle elden geçirilir. İstekleriniz göz önünde tutularak, tadilat işlemi yapılır. Koltuklarınızın uzun ömürlü olması için gerekli olan tüm işlemler, büyük bir titizlikle uygulanır. Bu sayede evlerinizde yapacağınız mobilya dekorasyon için en şık tasarımlar gerçekleştirilir. Tadilatlar için kullanılan tüm malzemeler, çivisinden kumaşına kadar birinci sınıf kalitede tercih edilir. İsterseniz koltuklarınızı ustalarımızın zevkine bırakabilir, isterseniz de kendi istediğiniz tasarımları bildirebilirsiniz. Koltuk tamirinde çalışan personellerimizin her biri alanında deneyimli ve uzman olan kişilerdir. Bu nedenle koltuklarınız modaya uygun olarak tasarlanır ve en şık haliyle sizlere sunulur.

Eski koltuk döşeme işleminde kullanılan kumaşlar birinci sınıf kalitededir. Kumaş özellikleri değişiklik göstermektedir. Koltuklarınız için isterseniz kir tutmayan, çabuk silinebilen, desenli, sade yada taşlı kumaşlar tercih edebilirsiniz. Firmamız, kumaşlar konusunda oldukça çok seçenek sunmaktadır. bu seçeneklerden tercihinizi kendiniz yapabilir yada aklınızdaki dekorasyon fikrini bizlere söyleyerek, odalarınız için en uygun modelleri yaratmamızı sağlayabilirsiniz.

Deneyim ve birikimleri ile kaliteli koltuk tamiri hizmeti sunan firmamız, Merdivenköy başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. koltuklarınız, dilediğiniz yer ve zaman için evlerinize kadar gelinerek teslim alınır ve gerekli olan tüm işlemler tamamlandıktan sonra, söz verdiğimiz gün ve saatte teslim edilir. Siz tatilinizin keyfini çıkarırken, koltuklarınız ilk günkü gibi yenilenerek, evlerinize farklı bir hava katacaktır. Siz de koltuklarınızın görüntüsünden sıkıldıysanız, hemen bizimle iletişime geçebilir, koltuklarınızı uzman ellere emanet etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:22:05
BU ÜRÜNÜ 664 KİŞİ İNCELEDİ