Bir koltuk takımını servet değerinde olduğu günümüzde, eskiyen, modası geçen, trendlerin gerisinde kalmış koltuk takımlarınızı değiştirmek için artık kucak dolusu para dökmeniz gerekmiyor. Koltukların iskeletinin birbirinin aynısı olduğu ve yalnızca döşemelerinin farklılık gösterdiği göz önünde bulundurulacak olursa, zaten yeni bir koltuk takımı almak mantıklı bir seçenek olmaktan da çok uzak.

Koltuklarınız zaman içinde, kullanım nedeniyle eskimiş, yıpranmış hatta yer yer kırılmış bile olabilir. En vahim durumda olan koltuklarınızı bile yenisiyle değiştirmenize gerek yok. Ataşehir İlçesi Küçükbakkalköy Mahallesinde uzman ekibiyle hizmet vermekte olan firmamız, koltuk tamiri hizmeti vermektedir.

Eğer koltuklarınızın renginden memnun değilseniz veya desenleri ve modellerinin modanın gerisinde kaldığını düşünüyorsanız hemen koltuklarınızdan kurtulup, büyük masraflar ederek, yeni bir koltuk takımı alma kararına sarılmayın. Firmamızın modern koltuk döşeme hizmetiyle daha uygun maliyetli bir seçeneğiniz daha var. Koltuk yüzlerini modern alternatiflerle değiştirerek, koltuğunuzu istediğiniz moda akımına veya trende göre yeniden tasarlayabilirsiniz. Misafirlerinizin, eş ve dostlarınızın, modern çizgilerle, yeniden tasarlamış olduğunuz eski koltuğunuzu, yepyeni bir koltuk takımından ayırt edebilmesi mümkün dahi değildir. Hal böyleyken, onca masrafa girip yeni bir koltuk almanın ne anlamı olabilir?

Koltuklarımızın üzerinde oturuyor, yeri geldiğinde yiyor, içiyoruz. Koltuğumuzun üzerine dökülen gıda, sıvı ve benzer nitelikte maddeler nedeniyle, koltuklarımızın yüzleri kirlenmiş veya lekelenmiş olabilir. Sürekli güneş ışığına maruz kalan renkler bir süre sonra solacak ve canlılığını yitirecektir. Karşı karşıya olduğumuz durum bu da olabilir. Her ne nedenle olursa olsun, koltuklarınızı değiştirmeniz gerekmiyor. Her ne kadar koltuklarınızın yüzü eskimiş olsa da, iskeleti muhtemelen sapa sağlam duruyor. Firmamızın koltuk yüzü değişimi hizmeti ile koltuklarınızı ilk günkü görünümüne çok küçük bir maliyetle döndürebilirsiniz.

Eğer siz de koltuklarınızın mevcut görünümünden memnun değilseniz veya eskimiş ya da yıpranmış koltuğunuzu tamir ettirmek istiyorsanız, İstanbul Anadolu Yakası, Ataşehir İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi Koltuk Tamiri hizmet vermekte olan firmamızla bağlantıya geçerek, teklif almak üzere keşif talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekibimiz koltuklarınızı yerinde ziyaret edip, durumlarını belirleyecek ve en uygun teklifle en kısa sürede dönüş yapacaklardır.ah


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.10.2016 13:28:11
BU ÜRÜNÜ 562 KİŞİ İNCELEDİ