İnsanlar dünyaya her zaman farklı açılardan bakmak isterler ve her zaman gönüllerinden geçeni gözlerinin önünde olmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Bundan dolayı bir evin gören ve görünen gözü evin koltuk takımlarıdır. Evi eşyalarından koltuk takımları evin rengini vermektedir tam da bundan dolayı bir koltuk takımı bozulan her araç gereç gibi koltuk döşemelerinin de yenilenmesi gerekmektedir. Ancak bu değişim yapılırken bir tasarımcı gözüyle bakmayı bilmek ve tecrübe sahibi olması gerekmektedir. Her bir renk kendi içinde bir biri ile tutarlı ve uyumlu olması gerekmektedir. Koltuk döşeme işlemi ayrı bir hüner istemektedir. Firmamız sizlere bu hizmeti ve imkânları sizlerin ayağına kadar getirmektedir.

Koltuk döşeme malzemeleri sağlamlık açısından önemlidir. Ahşap malzemeler daha uzun ömürlü olmakla beraber elbette ahşabın cinsine göre de bu vade uzadığı da görülmüştür. Koltuk malzemeleri dikkatli bir şekilde ayrılır ve yerine uygun ölçülerde ahşap malzemeler konulur. Bu malzemelerin montaj işlemleri uygun yerlere uygun montaj yapılmalıdır. Koltuk döşeme malzemeleri yay, profil (kalıp) ve döşeme ahşabından oluşmaktadır. Ancak bu malzemeleri göstermeyen en önemli malzeme ise de kumaştır. Kumaş değişimi bundan dolayı en önemli ve dikkat edilmesi gereken malzemedir. Koltuk kumaş değişimi işlemini yaparken dikkatli bir şekilde değişimi yapılması gerekmektedir ki hem daha uzun ömürlü olması sağlanır. Koltuk döşemelerinin kumaş değişimi işleminde zımbalanmasında açık bırakılmamasına dikkat edilmelidir. Firmamız bu işlemleri tecrübeleri elemanları ile sağlamaktadırlar.

Koltuk döşemecileri farklı bir bakış açısına sahip olmalıdır. Çünkü koltuk döşemeci firması malzemeleri yerleştirdikten sonra kumaş değişimini yapabilmekle beraber  kumaşın renk uyumunu ve bu uyuma uygun renkleri sağlamalıdır.  Temin işlemleri tamamen müşteri memnuniyetine göre sağlanmalıdır. Hayatın farklı renklerini evinizde görmek isteyenler firmamız ile irtibata geçmesi gerekmektedir. Dekorasyon seçiminde elit bir iz bırakan firmamız ayrıcalıkları ile sizleri beklemektedir. Koltuk döşeme işlemleri hayatı farklı bir açıdan bakmanıza yardımcı olur.

Koltuk değişiminde dikkat edilmesi gereken ve dekorasyonda ayrıcalığını hissettiren bir firma olarak sizlere bu imkânları vermektedir. Koltuk döşeme malzemeleri, farklı renkler ile en kaliteli kumaş ile sizlere vermektedir.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 26.09.2016 15:39:53
BU ÜRÜNÜ 630 KİŞİ İNCELEDİ