İnsanlar dünyaya her zaman farklı açılardan bakmak isterler ve her zaman gönüllerinden geçeni gözlerinin önünde olmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Bundan dolayı bir evin gören ve görünen gözü evin koltuk takımlarıdır. Evi eşyalarından koltuk takımları evin rengini vermektedir tam da bundan dolayı bir koltuk takımı bozulan her araç gereç gibi koltuk döşemelerinin de yenilenmesi gerekmektedir. Ancak bu değişim yapılırken bir tasarımcı gözüyle bakmayı bilmek ve tecrübe sahibi olması gerekmektedir. Her bir renk kendi içinde bir biri ile tutarlı ve uyumlu olması gerekmektedir. Koltuk döşeme işlemi ayrı bir hüner istemektedir. Firmamız sizlere bu hizmeti ve imkânları sizlerin ayağına kadar getirmektedir.

Koltuk döşeme malzemeleri sağlamlık açısından önemlidir. Ahşap malzemeler daha uzun ömürlü olmakla beraber elbette ahşabın cinsine göre de bu vade uzadığı da görülmüştür. Koltuk malzemeleri dikkatli bir şekilde ayrılır ve yerine uygun ölçülerde ahşap malzemeler konulur. Bu malzemelerin montaj işlemleri uygun yerlere uygun montaj yapılmalıdır. Koltuk döşeme malzemeleri yay, profil (kalıp) ve döşeme ahşabından oluşmaktadır. Ancak bu malzemeleri göstermeyen en önemli malzeme ise de kumaştır. Kumaş değişimi bundan dolayı en önemli ve dikkat edilmesi gereken malzemedir. Koltuk kumaş değişimi işlemini yaparken dikkatli bir şekilde değişimi yapılması gerekmektedir ki hem daha uzun ömürlü olması sağlanır. Koltuk döşemelerinin kumaş değişimi işleminde zımbalanmasında açık bırakılmamasına dikkat edilmelidir. Firmamız bu işlemleri tecrübeleri elemanları ile sağlamaktadırlar.

Koltuk döşemecileri farklı bir bakış açısına sahip olmalıdır. Çünkü koltuk döşemeci firması malzemeleri yerleştirdikten sonra kumaş değişimini yapabilmekle beraber  kumaşın renk uyumunu ve bu uyuma uygun renkleri sağlamalıdır.  Temin işlemleri tamamen müşteri memnuniyetine göre sağlanmalıdır. Hayatın farklı renklerini evinizde görmek isteyenler firmamız ile irtibata geçmesi gerekmektedir. Dekorasyon seçiminde elit bir iz bırakan firmamız ayrıcalıkları ile sizleri beklemektedir. Koltuk döşeme işlemleri hayatı farklı bir açıdan bakmanıza yardımcı olur.

Koltuk değişiminde dikkat edilmesi gereken ve dekorasyonda ayrıcalığını hissettiren bir firma olarak sizlere bu imkânları vermektedir. Koltuk döşeme malzemeleri, farklı renkler ile en kaliteli kumaş ile sizlere vermektedir.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 26.09.2016 15:39:53
BU ÜRÜNÜ 658 KİŞİ İNCELEDİ