facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Bir koltuk takımını servet değerinde olduğu günümüzde, eskiyen, modası geçen, trendlerin gerisinde kalmış koltuk takımlarınızı değiştirmek için artık kucak dolusu para dökmeniz gerekmiyor. Koltukların iskeletinin birbirinin aynısı olduğu ve yalnızca döşemelerinin farklılık gösterdiği göz önünde bulundurulacak olursa, zaten yeni bir koltuk takımı almak mantıklı bir seçenek olmaktan da çok uzak.

Koltuklarınız zaman içinde, kullanım nedeniyle eskimiş, yıpranmış hatta yer yer kırılmış bile olabilir. En vahim durumda olan koltuklarınızı bile yenisiyle değiştirmenize gerek yok. Ataşehir İlçesi Küçükbakkalköy Mahallesinde uzman ekibiyle hizmet vermekte olan firmamız, koltuk tamiri hizmeti vermektedir.

Eğer koltuklarınızın renginden memnun değilseniz veya desenleri ve modellerinin modanın gerisinde kaldığını düşünüyorsanız hemen koltuklarınızdan kurtulup, büyük masraflar ederek, yeni bir koltuk takımı alma kararına sarılmayın. Firmamızın modern koltuk döşeme hizmetiyle daha uygun maliyetli bir seçeneğiniz daha var. Koltuk yüzlerini modern alternatiflerle değiştirerek, koltuğunuzu istediğiniz moda akımına veya trende göre yeniden tasarlayabilirsiniz. Misafirlerinizin, eş ve dostlarınızın, modern çizgilerle, yeniden tasarlamış olduğunuz eski koltuğunuzu, yepyeni bir koltuk takımından ayırt edebilmesi mümkün dahi değildir. Hal böyleyken, onca masrafa girip yeni bir koltuk almanın ne anlamı olabilir?

Koltuklarımızın üzerinde oturuyor, yeri geldiğinde yiyor, içiyoruz. Koltuğumuzun üzerine dökülen gıda, sıvı ve benzer nitelikte maddeler nedeniyle, koltuklarımızın yüzleri kirlenmiş veya lekelenmiş olabilir. Sürekli güneş ışığına maruz kalan renkler bir süre sonra solacak ve canlılığını yitirecektir. Karşı karşıya olduğumuz durum bu da olabilir. Her ne nedenle olursa olsun, koltuklarınızı değiştirmeniz gerekmiyor. Her ne kadar koltuklarınızın yüzü eskimiş olsa da, iskeleti muhtemelen sapa sağlam duruyor. Firmamızın koltuk yüzü değişimi hizmeti ile koltuklarınızı ilk günkü görünümüne çok küçük bir maliyetle döndürebilirsiniz.

Eğer siz de koltuklarınızın mevcut görünümünden memnun değilseniz veya eskimiş ya da yıpranmış koltuğunuzu tamir ettirmek istiyorsanız, İstanbul Anadolu Yakası, Ataşehir İlçesi, Küçükbakkalköy Koltuk Tamiri hizmet vermekte olan firmamızla bağlantıya geçerek, teklif almak üzere keşif talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekibimiz koltuklarınızı yerinde ziyaret edip, durumlarını belirleyecek ve en uygun teklifle en kısa sürede dönüş yapacaklardır.ah


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 14.10.2016 13:28:11
BU ÜRÜNÜ 836 KİŞİ İNCELEDİ