Mobilya üretimindeki birçok gelişme ile birlikte mobilyaların ve kapsamında bulunan koltukların kullanım ömrü ne kadar uzatılırsa uzatılsın mutlaka bir süre sonra koltuklarda yıpranma, solma ve aşınma gibi eskime belirtileri gözlenebiliyor. Buna ek olarak herhangi bir yaşam alanına girildiğinde göze çarpan ilk eşyalardan olan koltuklar da kullanıcının tasarımsal stilini yansıttığı için iç mekan düzeninde önemli bir yere sahip oluyor. Bu açıdan yıpranan ve eskiyen koltukların onarımı çok önemli bir durum haline geliyor. Sizler de koltuk tamiri konusunda en güvenilir ve en deneyimli firmayı araştırmaya başlıyorsunuz.

Geçmişten günümüze mobilya bakım-onarım sektörü kapsamında büyük ilerleme kaydeden firma aradığınız güvenilir ve profesyonel koltuk tamiri işçiliğini sizlere güvenle sunmaktadır. İstanbul'un birçok bölgesinde aktif bir şekilde hizmet veren firma, Kozyatağı bölgesinde de sizlere en iyi koltuk bakım-onarım hizmetini vermektedir. Yıpranmaya uğramış koltukların bakımı incelik ve özen gerektiren işlerden biridir. Sektör dahilindeki en deneyimli ve tecrübe sahibi çalışanları bünyesinde barındıran firma birçok açıdan diğer firmalardan daha özgün ve modern olarak işlerini sürdürmektedir. Koltuklarınızın tamir hariç herhangi bir parça restorasyonu ihtiyacı doğduğunda ise zengin seçenekler ile birlikte isteğiniz dahilinde yenileme çalışmaları yapılmaktadır. Birçok farklı döşeme kumaş çeşitleri, farklı mobilya parçaları, özgün tasarım ve dekorasyon ürünleri ile hizmet veren şirket, sizler için en iyi koltuk yenileme çalışmasını gerçekleştirmektedir.

İş kalitesini her geçen gün maksimuma çıkarmak için sürekli çalışan firma, müşteri memnuniyeti esasında da en üst düzeye ulaşmayı hedeflemektedir. Geçmişten bugüne yaptığı başarılı koltuk tamiri işlerini referans olarak arkasına alan şirket, bu işler sonucunda oluşturduğu vizyon ve misyonu ile siz değerli müşterilere profesyonel koltuk restorasyon hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktadır. Koltuklarınızın firma dahilindeki işlemleri bittikten sonra kullanmaya başladığınız süre içerisinde karşılaştığınız herhangi bir sorunda da firma teknik destek olarak daima yanınızdadır. Bu hizmetle diğer firmalardan farklı olarak güvenilir olduğunu sizlere kanıtlamaktadır. Sizler de yıpranmış, eskimiş veya solmuş koltuklarınıza yepyeni bir görünüm ve yeni bir konfor uygulanmasını istiyorsanız rahatlıkla firmayı seçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:09:35
BU ÜRÜNÜ 770 KİŞİ İNCELEDİ