Mobilya üretimindeki birçok gelişme ile birlikte mobilyaların ve kapsamında bulunan koltukların kullanım ömrü ne kadar uzatılırsa uzatılsın mutlaka bir süre sonra koltuklarda yıpranma, solma ve aşınma gibi eskime belirtileri gözlenebiliyor. Buna ek olarak herhangi bir yaşam alanına girildiğinde göze çarpan ilk eşyalardan olan koltuklar da kullanıcının tasarımsal stilini yansıttığı için iç mekan düzeninde önemli bir yere sahip oluyor. Bu açıdan yıpranan ve eskiyen koltukların onarımı çok önemli bir durum haline geliyor. Sizler de koltuk tamiri konusunda en güvenilir ve en deneyimli firmayı araştırmaya başlıyorsunuz.

Geçmişten günümüze mobilya bakım-onarım sektörü kapsamında büyük ilerleme kaydeden firma aradığınız güvenilir ve profesyonel koltuk tamiri işçiliğini sizlere güvenle sunmaktadır. İstanbul'un birçok bölgesinde aktif bir şekilde hizmet veren firma, Kozyatağı bölgesinde de sizlere en iyi koltuk bakım-onarım hizmetini vermektedir. Yıpranmaya uğramış koltukların bakımı incelik ve özen gerektiren işlerden biridir. Sektör dahilindeki en deneyimli ve tecrübe sahibi çalışanları bünyesinde barındıran firma birçok açıdan diğer firmalardan daha özgün ve modern olarak işlerini sürdürmektedir. Koltuklarınızın tamir hariç herhangi bir parça restorasyonu ihtiyacı doğduğunda ise zengin seçenekler ile birlikte isteğiniz dahilinde yenileme çalışmaları yapılmaktadır. Birçok farklı döşeme kumaş çeşitleri, farklı mobilya parçaları, özgün tasarım ve dekorasyon ürünleri ile hizmet veren şirket, sizler için en iyi koltuk yenileme çalışmasını gerçekleştirmektedir.

İş kalitesini her geçen gün maksimuma çıkarmak için sürekli çalışan firma, müşteri memnuniyeti esasında da en üst düzeye ulaşmayı hedeflemektedir. Geçmişten bugüne yaptığı başarılı koltuk tamiri işlerini referans olarak arkasına alan şirket, bu işler sonucunda oluşturduğu vizyon ve misyonu ile siz değerli müşterilere profesyonel koltuk restorasyon hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktadır. Koltuklarınızın firma dahilindeki işlemleri bittikten sonra kullanmaya başladığınız süre içerisinde karşılaştığınız herhangi bir sorunda da firma teknik destek olarak daima yanınızdadır. Bu hizmetle diğer firmalardan farklı olarak güvenilir olduğunu sizlere kanıtlamaktadır. Sizler de yıpranmış, eskimiş veya solmuş koltuklarınıza yepyeni bir görünüm ve yeni bir konfor uygulanmasını istiyorsanız rahatlıkla firmayı seçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:09:35
BU ÜRÜNÜ 737 KİŞİ İNCELEDİ