facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Mobilya üretimindeki birçok gelişme ile birlikte mobilyaların ve kapsamında bulunan koltukların kullanım ömrü ne kadar uzatılırsa uzatılsın mutlaka bir süre sonra koltuklarda yıpranma, solma ve aşınma gibi eskime belirtileri gözlenebiliyor. Buna ek olarak herhangi bir yaşam alanına girildiğinde göze çarpan ilk eşyalardan olan koltuklar da kullanıcının tasarımsal stilini yansıttığı için iç mekan düzeninde önemli bir yere sahip oluyor. Bu açıdan yıpranan ve eskiyen koltukların onarımı çok önemli bir durum haline geliyor. Sizler de koltuk tamiri konusunda en güvenilir ve en deneyimli firmayı araştırmaya başlıyorsunuz.

Geçmişten günümüze mobilya bakım-onarım sektörü kapsamında büyük ilerleme kaydeden firma aradığınız güvenilir ve profesyonel koltuk tamiri işçiliğini sizlere güvenle sunmaktadır. İstanbul'un birçok bölgesinde aktif bir şekilde hizmet veren firma, Kozyatağı bölgesinde de sizlere en iyi koltuk bakım-onarım hizmetini vermektedir. Yıpranmaya uğramış koltukların bakımı incelik ve özen gerektiren işlerden biridir. Sektör dahilindeki en deneyimli ve tecrübe sahibi çalışanları bünyesinde barındıran firma birçok açıdan diğer firmalardan daha özgün ve modern olarak işlerini sürdürmektedir. Koltuklarınızın tamir hariç herhangi bir parça restorasyonu ihtiyacı doğduğunda ise zengin seçenekler ile birlikte isteğiniz dahilinde yenileme çalışmaları yapılmaktadır. Birçok farklı döşeme kumaş çeşitleri, farklı mobilya parçaları, özgün tasarım ve dekorasyon ürünleri ile hizmet veren şirket, sizler için en iyi koltuk yenileme çalışmasını gerçekleştirmektedir.

İş kalitesini her geçen gün maksimuma çıkarmak için sürekli çalışan firma, müşteri memnuniyeti esasında da en üst düzeye ulaşmayı hedeflemektedir. Geçmişten bugüne yaptığı başarılı koltuk tamiri işlerini referans olarak arkasına alan şirket, bu işler sonucunda oluşturduğu vizyon ve misyonu ile siz değerli müşterilere profesyonel koltuk restorasyon hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktadır. Koltuklarınızın firma dahilindeki işlemleri bittikten sonra kullanmaya başladığınız süre içerisinde karşılaştığınız herhangi bir sorunda da firma teknik destek olarak daima yanınızdadır. Bu hizmetle diğer firmalardan farklı olarak güvenilir olduğunu sizlere kanıtlamaktadır. Sizler de yıpranmış, eskimiş veya solmuş koltuklarınıza yepyeni bir görünüm ve yeni bir konfor uygulanmasını istiyorsanız rahatlıkla firmayı seçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:09:35
BU ÜRÜNÜ 1035 KİŞİ İNCELEDİ