facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Mobilya üretimindeki birçok gelişme ile birlikte mobilyaların ve kapsamında bulunan koltukların kullanım ömrü ne kadar uzatılırsa uzatılsın mutlaka bir süre sonra koltuklarda yıpranma, solma ve aşınma gibi eskime belirtileri gözlenebiliyor. Buna ek olarak herhangi bir yaşam alanına girildiğinde göze çarpan ilk eşyalardan olan koltuklar da kullanıcının tasarımsal stilini yansıttığı için iç mekan düzeninde önemli bir yere sahip oluyor. Bu açıdan yıpranan ve eskiyen koltukların onarımı çok önemli bir durum haline geliyor. Sizler de koltuk tamiri konusunda en güvenilir ve en deneyimli firmayı araştırmaya başlıyorsunuz.

Geçmişten günümüze mobilya bakım-onarım sektörü kapsamında büyük ilerleme kaydeden firma aradığınız güvenilir ve profesyonel koltuk tamiri işçiliğini sizlere güvenle sunmaktadır. İstanbul'un birçok bölgesinde aktif bir şekilde hizmet veren firma, Kozyatağı bölgesinde de sizlere en iyi koltuk bakım-onarım hizmetini vermektedir. Yıpranmaya uğramış koltukların bakımı incelik ve özen gerektiren işlerden biridir. Sektör dahilindeki en deneyimli ve tecrübe sahibi çalışanları bünyesinde barındıran firma birçok açıdan diğer firmalardan daha özgün ve modern olarak işlerini sürdürmektedir. Koltuklarınızın tamir hariç herhangi bir parça restorasyonu ihtiyacı doğduğunda ise zengin seçenekler ile birlikte isteğiniz dahilinde yenileme çalışmaları yapılmaktadır. Birçok farklı döşeme kumaş çeşitleri, farklı mobilya parçaları, özgün tasarım ve dekorasyon ürünleri ile hizmet veren şirket, sizler için en iyi koltuk yenileme çalışmasını gerçekleştirmektedir.

İş kalitesini her geçen gün maksimuma çıkarmak için sürekli çalışan firma, müşteri memnuniyeti esasında da en üst düzeye ulaşmayı hedeflemektedir. Geçmişten bugüne yaptığı başarılı koltuk tamiri işlerini referans olarak arkasına alan şirket, bu işler sonucunda oluşturduğu vizyon ve misyonu ile siz değerli müşterilere profesyonel koltuk restorasyon hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktadır. Koltuklarınızın firma dahilindeki işlemleri bittikten sonra kullanmaya başladığınız süre içerisinde karşılaştığınız herhangi bir sorunda da firma teknik destek olarak daima yanınızdadır. Bu hizmetle diğer firmalardan farklı olarak güvenilir olduğunu sizlere kanıtlamaktadır. Sizler de yıpranmış, eskimiş veya solmuş koltuklarınıza yepyeni bir görünüm ve yeni bir konfor uygulanmasını istiyorsanız rahatlıkla firmayı seçebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:09:35
BU ÜRÜNÜ 818 KİŞİ İNCELEDİ