facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evimizin en çok kullanılan parçaları koltuk takımlarımızdır. Bu nedenle evimizde çok çabuk eskir ve zarar görürler. Pek çok insan evindeki koltuk takımından hoşnut olmadığı veya eskidiği için yenisini alma yoluna gider. Her geçen gün koltuk takımlarının yenilenip güzelleşmesi de yeni koltuklara olan ilgiyi arttırmaktadır. Bazılarımız koltuklarımızı yenileyecek imkâna sahip olamayabiliriz. Koltuklarımızı yenileyemesek de kumaş döşeme yaptırarak düşük maliyete evimize yeni bir koltuk havası katabiliriz. İstanbul Kozyatağı semtinde kumaş döşeme hizmeti verilmektedir. Aslına bakılırsa firmamızın profesyonel hizmetiyle kumaş döşeme ile yeni koltuk arasında pek de bir var olmadığını siz de görebilirsiniz. Kumaş döşeme hizmetinde rakipsiz hizmet sunarak evinize yepyeni bir soluk getiriyoruz.

                                                                        

Kumaş döşeme için kumaş seçiminde sadece modaya ve zevkimize göre hareket etmemeliyiz. Bunların yanı sıra birçok noktaya dikkat etmek gerekir. Öncelikle koltuğunuz yapısına uygun, kolay temizlenebilen kumaşlar seçmemiz gerekir. Renk seçiminde ise evin dekorasyonuna uygunluk, kullanım sıklığı, koltuk yerinin doğrudan güneşe maruz kalıp kalmaması, evde yaşayan çocuk sayısı gibi faktörler de düşünülmelidir. Döşeme koltuk kumaşı seçiminde müşterilerimize kumaşlar ve kendi koltukları ile ilgili bilgiler vermekteyiz. Müşterimizle yaptığım fikir alışverişi sonucunda müşterimizin karar kıldığı kumaş ile koltuklara en güzel şekilde uygulama yapmaktayız.

                                                                                       

Döşeme koltuk kumaşları güncel mobilya trendine uygundur. Yeni üretilen koltuk takımlarındaki tay tüyü, kanvas, deri ve birçok diğer popüler kumaş modelleri firmamızda yer almaktadır. Aynı zamanda bu kumaşların zengin renk ve desen seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Kumaşlarımız uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz kalitededir. Kaliteyi uygun fiyata satın almak için bize uğramadan koltuğunuza döşeme yaptırmayın.

Kumaş döşeme hizmeti ile beğendiğiniz renk ve modeldeki kumaşı koltuklarınıza uygulatabilirsiniz. Aynı zamanda kumaş döşeme hizmeti ile koltuklarınızın iskelet ve sünger kısımlarında eskimiş ve deforme olmuş yerlerin tamiri de gerçekleştirilir. Eğer koltuğun eskimiş bölümleri düzeltilmezse kumaş döşemenin başarılı olması beklenemez. Bu nedenle öncelikle iskelet ve sünger bölümlerindeki aksaklıklar giderip kumaş döşeme işlemimize öyle başlıyoruz. Yaptığımız döşemede kaliteye ve müşteri memnuniyetine yüksek derecede dikkat etmekteyiz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 11:48:50
BU ÜRÜNÜ 1134 KİŞİ İNCELEDİ