Evimizin en çok kullanılan parçaları koltuk takımlarımızdır. Bu nedenle evimizde çok çabuk eskir ve zarar görürler. Pek çok insan evindeki koltuk takımından hoşnut olmadığı veya eskidiği için yenisini alma yoluna gider. Her geçen gün koltuk takımlarının yenilenip güzelleşmesi de yeni koltuklara olan ilgiyi arttırmaktadır. Bazılarımız koltuklarımızı yenileyecek imkâna sahip olamayabiliriz. Koltuklarımızı yenileyemesek de kumaş döşeme yaptırarak düşük maliyete evimize yeni bir koltuk havası katabiliriz. İstanbul Kozyatağı semtinde kumaş döşeme hizmeti verilmektedir. Aslına bakılırsa firmamızın profesyonel hizmetiyle kumaş döşeme ile yeni koltuk arasında pek de bir var olmadığını siz de görebilirsiniz. Kumaş döşeme hizmetinde rakipsiz hizmet sunarak evinize yepyeni bir soluk getiriyoruz.

                                                                        

Kumaş döşeme için kumaş seçiminde sadece modaya ve zevkimize göre hareket etmemeliyiz. Bunların yanı sıra birçok noktaya dikkat etmek gerekir. Öncelikle koltuğunuz yapısına uygun, kolay temizlenebilen kumaşlar seçmemiz gerekir. Renk seçiminde ise evin dekorasyonuna uygunluk, kullanım sıklığı, koltuk yerinin doğrudan güneşe maruz kalıp kalmaması, evde yaşayan çocuk sayısı gibi faktörler de düşünülmelidir. Döşeme koltuk kumaşı seçiminde müşterilerimize kumaşlar ve kendi koltukları ile ilgili bilgiler vermekteyiz. Müşterimizle yaptığım fikir alışverişi sonucunda müşterimizin karar kıldığı kumaş ile koltuklara en güzel şekilde uygulama yapmaktayız.

                                                                                       

Döşeme koltuk kumaşları güncel mobilya trendine uygundur. Yeni üretilen koltuk takımlarındaki tay tüyü, kanvas, deri ve birçok diğer popüler kumaş modelleri firmamızda yer almaktadır. Aynı zamanda bu kumaşların zengin renk ve desen seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Kumaşlarımız uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz kalitededir. Kaliteyi uygun fiyata satın almak için bize uğramadan koltuğunuza döşeme yaptırmayın.

Kumaş döşeme hizmeti ile beğendiğiniz renk ve modeldeki kumaşı koltuklarınıza uygulatabilirsiniz. Aynı zamanda kumaş döşeme hizmeti ile koltuklarınızın iskelet ve sünger kısımlarında eskimiş ve deforme olmuş yerlerin tamiri de gerçekleştirilir. Eğer koltuğun eskimiş bölümleri düzeltilmezse kumaş döşemenin başarılı olması beklenemez. Bu nedenle öncelikle iskelet ve sünger bölümlerindeki aksaklıklar giderip kumaş döşeme işlemimize öyle başlıyoruz. Yaptığımız döşemede kaliteye ve müşteri memnuniyetine yüksek derecede dikkat etmekteyiz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 11:48:50
BU ÜRÜNÜ 753 KİŞİ İNCELEDİ