Evimizin en çok kullanılan parçaları koltuk takımlarımızdır. Bu nedenle evimizde çok çabuk eskir ve zarar görürler. Pek çok insan evindeki koltuk takımından hoşnut olmadığı veya eskidiği için yenisini alma yoluna gider. Her geçen gün koltuk takımlarının yenilenip güzelleşmesi de yeni koltuklara olan ilgiyi arttırmaktadır. Bazılarımız koltuklarımızı yenileyecek imkâna sahip olamayabiliriz. Koltuklarımızı yenileyemesek de kumaş döşeme yaptırarak düşük maliyete evimize yeni bir koltuk havası katabiliriz. İstanbul Kozyatağı semtinde kumaş döşeme hizmeti verilmektedir. Aslına bakılırsa firmamızın profesyonel hizmetiyle kumaş döşeme ile yeni koltuk arasında pek de bir var olmadığını siz de görebilirsiniz. Kumaş döşeme hizmetinde rakipsiz hizmet sunarak evinize yepyeni bir soluk getiriyoruz.

                                                                        

Kumaş döşeme için kumaş seçiminde sadece modaya ve zevkimize göre hareket etmemeliyiz. Bunların yanı sıra birçok noktaya dikkat etmek gerekir. Öncelikle koltuğunuz yapısına uygun, kolay temizlenebilen kumaşlar seçmemiz gerekir. Renk seçiminde ise evin dekorasyonuna uygunluk, kullanım sıklığı, koltuk yerinin doğrudan güneşe maruz kalıp kalmaması, evde yaşayan çocuk sayısı gibi faktörler de düşünülmelidir. Döşeme koltuk kumaşı seçiminde müşterilerimize kumaşlar ve kendi koltukları ile ilgili bilgiler vermekteyiz. Müşterimizle yaptığım fikir alışverişi sonucunda müşterimizin karar kıldığı kumaş ile koltuklara en güzel şekilde uygulama yapmaktayız.

                                                                                       

Döşeme koltuk kumaşları güncel mobilya trendine uygundur. Yeni üretilen koltuk takımlarındaki tay tüyü, kanvas, deri ve birçok diğer popüler kumaş modelleri firmamızda yer almaktadır. Aynı zamanda bu kumaşların zengin renk ve desen seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Kumaşlarımız uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz kalitededir. Kaliteyi uygun fiyata satın almak için bize uğramadan koltuğunuza döşeme yaptırmayın.

Kumaş döşeme hizmeti ile beğendiğiniz renk ve modeldeki kumaşı koltuklarınıza uygulatabilirsiniz. Aynı zamanda kumaş döşeme hizmeti ile koltuklarınızın iskelet ve sünger kısımlarında eskimiş ve deforme olmuş yerlerin tamiri de gerçekleştirilir. Eğer koltuğun eskimiş bölümleri düzeltilmezse kumaş döşemenin başarılı olması beklenemez. Bu nedenle öncelikle iskelet ve sünger bölümlerindeki aksaklıklar giderip kumaş döşeme işlemimize öyle başlıyoruz. Yaptığımız döşemede kaliteye ve müşteri memnuniyetine yüksek derecede dikkat etmekteyiz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 11:48:50
BU ÜRÜNÜ 718 KİŞİ İNCELEDİ