Birçok insan zaman içerisinde mobilyalarından şikayet etmeye başlar. Yeni modellerin ve yeni desenlerin ortaya çıkışı, bu şikayette büyük rol oynamaktadır. Eski kumaş modellerinden sıkılan ve evinde, işyerinde ya da ofisinde bulunan mobilyalardan artık sıkılan kişiler için koltuk tamiri hizmeti veren firma, Koşuyolu koltuk tamiri ile Koşuyolu ve çevresindeki kişilerin imdadına yetişiyor. Koltuklarınızda oluşan kırık, aşınma, zedelenme gibi durumların yanı sıra zamanla yıpranan koltuk kumaşlarını da yenileyen Koşuyolu koltuk tamiri, koltuklarınız üzerinde arzu ettiğiniz tüm yenilikleri en kısa süre içinde gerçekleştiriyor. Eski koltuk döşeme kumaşlarınızı değiştirerek size yepyeni bir tarzda koltuklarınızı geri getiren firma, mobilyalarınız üzerinde istediğiniz tüm değişiklikleri yapma imkanını size sunuyor.

Koltuk döşemelik kumaşlar ile oldukça modern işlere imza atan Koşuyolu koltuk tamiri, eski tip koltuk kumaşlarınızdan kurtulmanız için size birçok alternatifi bir arada sunuyor. Kendi zevkinize uygun bir şekilde ve size uygun materyalde tercih edeceğiniz koltuk döşeme kumaşları ile mobilyalarınızı yeniden kaplayan firma, evinizde ya da işyerinizde yeni bir soluk oluşmasına katkı sağlıyor. İstanbul ‘un her yerine hizmet veren firma, Koşuyolu ve çevresine de koltuk tamiri hizmeti vererek evlerinizin yenilenmesinde büyük rol oynuyor. Sadece koltuk takımları değil, sandalye, berjer ve benzeri tüm mobilyalarınıza yeni kaplama yapabilen Koşuyolu koltuk tamiri, evinizi yeniden dekore etmenize gerek kalmadan yeni eşyalara sahip olmanızı sağlıyor.

Ev dekorasyonunda en önemli parçaların başında yer alan koltukları baştan ayağa yenileyen ve koltuklarınızın ihtiyacı olan tüm tamir işlerini gerçekleştiren firma, hayallerinizdeki eve ulaşmanız için size yardımcı oluyor. Mobilya dekorasyon örnekleri içinde en güzel çeşitleri size sunan Koşuyolu koltuk tamiri, koltuklarınızın kumaşlarını sizin istediğiniz renk, desen ve dokudaki kumaşla değiştirerek yenilenmiş bir görünümle eski koltuklarınızı size sunuyor. Hem zaman hem de paradan tasarruf edebileceğiniz koltuk döşeme işlemleri için kolayca Koşuyolu koltuk tamirine ulaşım sağlayabilirsiniz. Yenilemek istediğiniz koltukları ev ya da işyerlerinizden kendi aracı ile alan ve yenilendikten sonra da koltuklarınızı kendi aracı ile geri getiren firma, size sadece işin tadını çıkarma kısmını bırakıyor.

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 11.10.2016 17:15:42
BU ÜRÜNÜ 538 KİŞİ İNCELEDİ