facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Birçok insan zaman içerisinde mobilyalarından şikayet etmeye başlar. Yeni modellerin ve yeni desenlerin ortaya çıkışı, bu şikayette büyük rol oynamaktadır. Eski kumaş modellerinden sıkılan ve evinde, işyerinde ya da ofisinde bulunan mobilyalardan artık sıkılan kişiler için koltuk tamiri hizmeti veren firma, Koşuyolu koltuk tamiri ile Koşuyolu ve çevresindeki kişilerin imdadına yetişiyor. Koltuklarınızda oluşan kırık, aşınma, zedelenme gibi durumların yanı sıra zamanla yıpranan koltuk kumaşlarını da yenileyen Koşuyolu koltuk tamiri, koltuklarınız üzerinde arzu ettiğiniz tüm yenilikleri en kısa süre içinde gerçekleştiriyor. Eski koltuk döşeme kumaşlarınızı değiştirerek size yepyeni bir tarzda koltuklarınızı geri getiren firma, mobilyalarınız üzerinde istediğiniz tüm değişiklikleri yapma imkanını size sunuyor.

Koltuk döşemelik kumaşlar ile oldukça modern işlere imza atan Koşuyolu koltuk tamiri, eski tip koltuk kumaşlarınızdan kurtulmanız için size birçok alternatifi bir arada sunuyor. Kendi zevkinize uygun bir şekilde ve size uygun materyalde tercih edeceğiniz koltuk döşeme kumaşları ile mobilyalarınızı yeniden kaplayan firma, evinizde ya da işyerinizde yeni bir soluk oluşmasına katkı sağlıyor. İstanbul ‘un her yerine hizmet veren firma, Koşuyolu ve çevresine de koltuk tamiri hizmeti vererek evlerinizin yenilenmesinde büyük rol oynuyor. Sadece koltuk takımları değil, sandalye, berjer ve benzeri tüm mobilyalarınıza yeni kaplama yapabilen Koşuyolu koltuk tamiri, evinizi yeniden dekore etmenize gerek kalmadan yeni eşyalara sahip olmanızı sağlıyor.

Ev dekorasyonunda en önemli parçaların başında yer alan koltukları baştan ayağa yenileyen ve koltuklarınızın ihtiyacı olan tüm tamir işlerini gerçekleştiren firma, hayallerinizdeki eve ulaşmanız için size yardımcı oluyor. Mobilya dekorasyon örnekleri içinde en güzel çeşitleri size sunan Koşuyolu koltuk tamiri, koltuklarınızın kumaşlarını sizin istediğiniz renk, desen ve dokudaki kumaşla değiştirerek yenilenmiş bir görünümle eski koltuklarınızı size sunuyor. Hem zaman hem de paradan tasarruf edebileceğiniz koltuk döşeme işlemleri için kolayca Koşuyolu koltuk tamirine ulaşım sağlayabilirsiniz. Yenilemek istediğiniz koltukları ev ya da işyerlerinizden kendi aracı ile alan ve yenilendikten sonra da koltuklarınızı kendi aracı ile geri getiren firma, size sadece işin tadını çıkarma kısmını bırakıyor.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 11.10.2016 17:15:42
BU ÜRÜNÜ 763 KİŞİ İNCELEDİ