Kumaş döşeme işlemi; eskiyen koltuk ve koltuk takımlarınızın kumaşlarının eskimesi, yıpranması halinde yapılmaktadır. Ayrıca koltuk takımlarınızda eskimesi veya lekelenmesi dışında eğer isterseniz, koltuklarınızdan sıkılırsanız oldukça düşük bütçelerle kumaş modelleri arasından tercihinizi yaparak, evlerinizdeki mobilya dekorasyonunuzu yenilemeniz mümkün olacaktır. Döşeme koltuk kumaşları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yüzlerce renk ve desenlerde olan döşemelik kumaşlar arasından dilediğinizi seçtikten sonra eski mobilya döşeme kumaşlarının söküm işlemi yapılır. Söküm işlemi döşemelerin yenilenmesi ve takılması işleminde olduğu gibi özenle ve dikkatle yapılması gerekir.  

Kumaş döşeme işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da koltuk ve koltuk takımlarının iskelet halindeyken görülebilecek hasarlarının tamir edilmesidir. Özellikle kol ve kolçaklarda, mobilya ayaklarında yer olan, genellikle de döşeme varken görülmeyen mobilya hasarları döşemelerin sökülmesi ile birlikte fark edilebilir. Döşeme koltuk kumaşları yenilenirken işte bu hasarların tespiti ile koltuk tamiri de yapılmaktadır. Çok çeşitlilik gösteren kumaş modelleri arasından seçilebilecek en ideal renk ve deseni tespit ettikten sonra tüm İstanbul’da olduğu gibi Koşuyolu bölgesinde de döşeme değişikliklerini güvenle bizlere yaptırabilirsiniz. işinde uzman ekibimiz ve farklı kumaş ve desen seçenekleri ile döşeme değişikliğinde en önemli yardımcınızız. Mobilyalarınızın yeni bir görünüm kazanması ve evlerinizde farklılıklar yakalamak için mutlaka bizlere ulaşmalısınız. Evinizde kendinizin yarattığı mobilya tasarımınıza uygun renk ve desenlerde yüzlerce çeşit döşeme kumaşı modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede ekonomik şekilde mobilyalarınızı da yenilemiş olursunuz.

Kumaş modelleri arasında terletmeyen, kir ve leke tutmayan, hoş görünümlü ve kaliteli kumaşlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Mobilya mağazalarında bulamayacağınız kadar bol çeşitliliğe sahip döşeme koltuk kumaşları sizleri büyüleyecektir. Kumaş döşeme işlemi başlangıcından sonuna kadar kısa sürede tamamlanan ve bütçenizi sarsmadan mobilyalarınızı, koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemenize yardımcı olacaktır. Böylelikle mobilya mağazalarında çok pahalı şekilde sizlere sunulan koltuk takımlarının havasını, eski koltuk takımlarınıza ait mobilya iskeletleri ile sadece döşeme değişikliği yaparak sağlayabilirsiniz. İstanbul’a ait tüm semtlerde ve elbette Koşuyolu ve bölgesinde de sizlere bu hizmeti, hızlı, güvenilir ve kaliteli şekilde veren firmamıza ulaşmanız yeterlidir. 

              


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:02:55
BU ÜRÜNÜ 1103 KİŞİ İNCELEDİ