facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Kumaş döşeme işlemi; eskiyen koltuk ve koltuk takımlarınızın kumaşlarının eskimesi, yıpranması halinde yapılmaktadır. Ayrıca koltuk takımlarınızda eskimesi veya lekelenmesi dışında eğer isterseniz, koltuklarınızdan sıkılırsanız oldukça düşük bütçelerle kumaş modelleri arasından tercihinizi yaparak, evlerinizdeki mobilya dekorasyonunuzu yenilemeniz mümkün olacaktır. Döşeme koltuk kumaşları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yüzlerce renk ve desenlerde olan döşemelik kumaşlar arasından dilediğinizi seçtikten sonra eski mobilya döşeme kumaşlarının söküm işlemi yapılır. Söküm işlemi döşemelerin yenilenmesi ve takılması işleminde olduğu gibi özenle ve dikkatle yapılması gerekir.  

Kumaş döşeme işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da koltuk ve koltuk takımlarının iskelet halindeyken görülebilecek hasarlarının tamir edilmesidir. Özellikle kol ve kolçaklarda, mobilya ayaklarında yer olan, genellikle de döşeme varken görülmeyen mobilya hasarları döşemelerin sökülmesi ile birlikte fark edilebilir. Döşeme koltuk kumaşları yenilenirken işte bu hasarların tespiti ile koltuk tamiri de yapılmaktadır. Çok çeşitlilik gösteren kumaş modelleri arasından seçilebilecek en ideal renk ve deseni tespit ettikten sonra tüm İstanbul’da olduğu gibi Koşuyolu bölgesinde de döşeme değişikliklerini güvenle bizlere yaptırabilirsiniz. işinde uzman ekibimiz ve farklı kumaş ve desen seçenekleri ile döşeme değişikliğinde en önemli yardımcınızız. Mobilyalarınızın yeni bir görünüm kazanması ve evlerinizde farklılıklar yakalamak için mutlaka bizlere ulaşmalısınız. Evinizde kendinizin yarattığı mobilya tasarımınıza uygun renk ve desenlerde yüzlerce çeşit döşeme kumaşı modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede ekonomik şekilde mobilyalarınızı da yenilemiş olursunuz.

Kumaş modelleri arasında terletmeyen, kir ve leke tutmayan, hoş görünümlü ve kaliteli kumaşlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Mobilya mağazalarında bulamayacağınız kadar bol çeşitliliğe sahip döşeme koltuk kumaşları sizleri büyüleyecektir. Kumaş döşeme işlemi başlangıcından sonuna kadar kısa sürede tamamlanan ve bütçenizi sarsmadan mobilyalarınızı, koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemenize yardımcı olacaktır. Böylelikle mobilya mağazalarında çok pahalı şekilde sizlere sunulan koltuk takımlarının havasını, eski koltuk takımlarınıza ait mobilya iskeletleri ile sadece döşeme değişikliği yaparak sağlayabilirsiniz. İstanbul’a ait tüm semtlerde ve elbette Koşuyolu ve bölgesinde de sizlere bu hizmeti, hızlı, güvenilir ve kaliteli şekilde veren firmamıza ulaşmanız yeterlidir. 

              


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:02:55
BU ÜRÜNÜ 1781 KİŞİ İNCELEDİ