Kumaş döşeme işlemi; eskiyen koltuk ve koltuk takımlarınızın kumaşlarının eskimesi, yıpranması halinde yapılmaktadır. Ayrıca koltuk takımlarınızda eskimesi veya lekelenmesi dışında eğer isterseniz, koltuklarınızdan sıkılırsanız oldukça düşük bütçelerle kumaş modelleri arasından tercihinizi yaparak, evlerinizdeki mobilya dekorasyonunuzu yenilemeniz mümkün olacaktır. Döşeme koltuk kumaşları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yüzlerce renk ve desenlerde olan döşemelik kumaşlar arasından dilediğinizi seçtikten sonra eski mobilya döşeme kumaşlarının söküm işlemi yapılır. Söküm işlemi döşemelerin yenilenmesi ve takılması işleminde olduğu gibi özenle ve dikkatle yapılması gerekir.  

Kumaş döşeme işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da koltuk ve koltuk takımlarının iskelet halindeyken görülebilecek hasarlarının tamir edilmesidir. Özellikle kol ve kolçaklarda, mobilya ayaklarında yer olan, genellikle de döşeme varken görülmeyen mobilya hasarları döşemelerin sökülmesi ile birlikte fark edilebilir. Döşeme koltuk kumaşları yenilenirken işte bu hasarların tespiti ile koltuk tamiri de yapılmaktadır. Çok çeşitlilik gösteren kumaş modelleri arasından seçilebilecek en ideal renk ve deseni tespit ettikten sonra tüm İstanbul’da olduğu gibi Koşuyolu bölgesinde de döşeme değişikliklerini güvenle bizlere yaptırabilirsiniz. işinde uzman ekibimiz ve farklı kumaş ve desen seçenekleri ile döşeme değişikliğinde en önemli yardımcınızız. Mobilyalarınızın yeni bir görünüm kazanması ve evlerinizde farklılıklar yakalamak için mutlaka bizlere ulaşmalısınız. Evinizde kendinizin yarattığı mobilya tasarımınıza uygun renk ve desenlerde yüzlerce çeşit döşeme kumaşı modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede ekonomik şekilde mobilyalarınızı da yenilemiş olursunuz.

Kumaş modelleri arasında terletmeyen, kir ve leke tutmayan, hoş görünümlü ve kaliteli kumaşlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Mobilya mağazalarında bulamayacağınız kadar bol çeşitliliğe sahip döşeme koltuk kumaşları sizleri büyüleyecektir. Kumaş döşeme işlemi başlangıcından sonuna kadar kısa sürede tamamlanan ve bütçenizi sarsmadan mobilyalarınızı, koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilemenize yardımcı olacaktır. Böylelikle mobilya mağazalarında çok pahalı şekilde sizlere sunulan koltuk takımlarının havasını, eski koltuk takımlarınıza ait mobilya iskeletleri ile sadece döşeme değişikliği yaparak sağlayabilirsiniz. İstanbul’a ait tüm semtlerde ve elbette Koşuyolu ve bölgesinde de sizlere bu hizmeti, hızlı, güvenilir ve kaliteli şekilde veren firmamıza ulaşmanız yeterlidir. 

              


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:02:55
BU ÜRÜNÜ 1039 KİŞİ İNCELEDİ