facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk,  tarih  boyunca  vаr  оlmuş ve olacak olan,  hаyаttа  kullandığımız  en  mukteza  eşyalardan  bіrіdіr. İlk  inѕanlarda  destek  ihtiyаcını  muhtemelen  taşlardan,  ağaç  parçalarından  oluşan,  üѕtü  hayvan  derileriyle  kаplаnmış  malzemelerle sağlamışlardır. Koltuk seçiminde estetiğin olduğu kadar konfor ve rahatlığında ön planda olması şarttır. Zira, ev ve işyerlerimizde geniş bir alanda yer tutatcak olan bu eşyanın bizce en ehemmiyetli işlevi, üzerinde oturan kişiyi rahat ettirmesidir. Bilhassa televizyon izlerken kullandığımız koltukların konfor ve rahatlığı, izlediğimiz programı veya filmi daha da eğlenceli hale getirecek ve sizde bundan keyif alacaksınız.

Mobilya mağazalarında yada dükkanlarında koltuk seçiminizi yaparken, mağazanın geniş ortamında gördüğünüz koltuk takımının kendi ev ve iş ortamınıza kolayca sığabileceğini düşünebilirsiniz. Bu sık yaşanan bir durum. Koltuk takımı ev ve iş yerinize teslim edildiğinde ne kadar da büyükmüş diyerek evinize veya ofisinize sığmadığın düşünebilir ve bundan rahatsız olabilirsiniz.

Zamanla kullanımda ev ve iş yerlerimizdeki  koltuklarımızda yıpranma, ve yine zamanla kalıcı lekeler oluşabilir. Yada  renk ve deseninden sıkılmış, artık koltuklarınızın rengi ve deseninin değişmesi gerektiğine inanıyor olabilirsiniz. Koltuk döşeme ve koltuk tamir atölyelerinde eskitme ve reymeli klasik koltuk takımlarınızın tamir, boya, cila ve döşeme yenileme işleri hizmetini veren firmalar vardır. Tamire alınan koltuk takımının daha önceki kumaşı ve süngerleri tamamı sökülüp değiştirildikten sonra omurga kısmı tamir edilip hemen peşinden boyası ve cilası değiştirilir ve yenilenir. Bu yenilemeden sonra koltuğa yeni kumaşı döşenip teslimata hazır hale getirilir.

Yüz değişimlerinde ve yenilemelerinde koltukların kumaşı söküldüğünde alttaki süngerin ve lastik kolonların vaziyetini kesin kontrol etmek gerekmektedir. Bilhassa klasik cilalı takımlarda, koltuklarda, kanepelerde rutüş ile düzelmeyecek yerler varsa, kesin cila ve boyanın tekrardan yapılması takımın görünümü açısından çok ehemmiyetlidir.Koltuk Döşeme ve Yüz Değiştirme işinde uzun yıllardır deneyimi ile ; her türlü klasik ve çağdaş koltuklarınızı son sistemle tamir ve yüz değişimi, cila işlerini özen ile yapmakta olan, özellikle İstanbul ve mahallelerinde bulunan  firmalar mevcuttur. Eşyalarınız adresinizden alınıp tamirat işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize teslim edilmektedir. Ayrıca uygun ödeme olanaklarıyla fiyatlandırılmaktadır.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 15:53:23
BU ÜRÜNÜ 2120 KİŞİ İNCELEDİ