Koltuk,  tarih  boyunca  vаr  оlmuş ve olacak olan,  hаyаttа  kullandığımız  en  mukteza  eşyalardan  bіrіdіr. İlk  inѕanlarda  destek  ihtiyаcını  muhtemelen  taşlardan,  ağaç  parçalarından  oluşan,  üѕtü  hayvan  derileriyle  kаplаnmış  malzemelerle sağlamışlardır. Koltuk seçiminde estetiğin olduğu kadar konfor ve rahatlığında ön planda olması şarttır. Zira, ev ve işyerlerimizde geniş bir alanda yer tutatcak olan bu eşyanın bizce en ehemmiyetli işlevi, üzerinde oturan kişiyi rahat ettirmesidir. Bilhassa televizyon izlerken kullandığımız koltukların konfor ve rahatlığı, izlediğimiz programı veya filmi daha da eğlenceli hale getirecek ve sizde bundan keyif alacaksınız.

Mobilya mağazalarında yada dükkanlarında koltuk seçiminizi yaparken, mağazanın geniş ortamında gördüğünüz koltuk takımının kendi ev ve iş ortamınıza kolayca sığabileceğini düşünebilirsiniz. Bu sık yaşanan bir durum. Koltuk takımı ev ve iş yerinize teslim edildiğinde ne kadar da büyükmüş diyerek evinize veya ofisinize sığmadığın düşünebilir ve bundan rahatsız olabilirsiniz.

Zamanla kullanımda ev ve iş yerlerimizdeki  koltuklarımızda yıpranma, ve yine zamanla kalıcı lekeler oluşabilir. Yada  renk ve deseninden sıkılmış, artık koltuklarınızın rengi ve deseninin değişmesi gerektiğine inanıyor olabilirsiniz. Koltuk döşeme ve koltuk tamir atölyelerinde eskitme ve reymeli klasik koltuk takımlarınızın tamir, boya, cila ve döşeme yenileme işleri hizmetini veren firmalar vardır. Tamire alınan koltuk takımının daha önceki kumaşı ve süngerleri tamamı sökülüp değiştirildikten sonra omurga kısmı tamir edilip hemen peşinden boyası ve cilası değiştirilir ve yenilenir. Bu yenilemeden sonra koltuğa yeni kumaşı döşenip teslimata hazır hale getirilir.

Yüz değişimlerinde ve yenilemelerinde koltukların kumaşı söküldüğünde alttaki süngerin ve lastik kolonların vaziyetini kesin kontrol etmek gerekmektedir. Bilhassa klasik cilalı takımlarda, koltuklarda, kanepelerde rutüş ile düzelmeyecek yerler varsa, kesin cila ve boyanın tekrardan yapılması takımın görünümü açısından çok ehemmiyetlidir.Koltuk Döşeme ve Yüz Değiştirme işinde uzun yıllardır deneyimi ile ; her türlü klasik ve çağdaş koltuklarınızı son sistemle tamir ve yüz değişimi, cila işlerini özen ile yapmakta olan, özellikle İstanbul ve mahallelerinde bulunan  firmalar mevcuttur. Eşyalarınız adresinizden alınıp tamirat işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize teslim edilmektedir. Ayrıca uygun ödeme olanaklarıyla fiyatlandırılmaktadır.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 15:53:23
BU ÜRÜNÜ 988 KİŞİ İNCELEDİ