Koltuk,  tarih  boyunca  vаr  оlmuş ve olacak olan,  hаyаttа  kullandığımız  en  mukteza  eşyalardan  bіrіdіr. İlk  inѕanlarda  destek  ihtiyаcını  muhtemelen  taşlardan,  ağaç  parçalarından  oluşan,  üѕtü  hayvan  derileriyle  kаplаnmış  malzemelerle sağlamışlardır. Koltuk seçiminde estetiğin olduğu kadar konfor ve rahatlığında ön planda olması şarttır. Zira, ev ve işyerlerimizde geniş bir alanda yer tutatcak olan bu eşyanın bizce en ehemmiyetli işlevi, üzerinde oturan kişiyi rahat ettirmesidir. Bilhassa televizyon izlerken kullandığımız koltukların konfor ve rahatlığı, izlediğimiz programı veya filmi daha da eğlenceli hale getirecek ve sizde bundan keyif alacaksınız.

Mobilya mağazalarında yada dükkanlarında koltuk seçiminizi yaparken, mağazanın geniş ortamında gördüğünüz koltuk takımının kendi ev ve iş ortamınıza kolayca sığabileceğini düşünebilirsiniz. Bu sık yaşanan bir durum. Koltuk takımı ev ve iş yerinize teslim edildiğinde ne kadar da büyükmüş diyerek evinize veya ofisinize sığmadığın düşünebilir ve bundan rahatsız olabilirsiniz.

Zamanla kullanımda ev ve iş yerlerimizdeki  koltuklarımızda yıpranma, ve yine zamanla kalıcı lekeler oluşabilir. Yada  renk ve deseninden sıkılmış, artık koltuklarınızın rengi ve deseninin değişmesi gerektiğine inanıyor olabilirsiniz. Koltuk döşeme ve koltuk tamir atölyelerinde eskitme ve reymeli klasik koltuk takımlarınızın tamir, boya, cila ve döşeme yenileme işleri hizmetini veren firmalar vardır. Tamire alınan koltuk takımının daha önceki kumaşı ve süngerleri tamamı sökülüp değiştirildikten sonra omurga kısmı tamir edilip hemen peşinden boyası ve cilası değiştirilir ve yenilenir. Bu yenilemeden sonra koltuğa yeni kumaşı döşenip teslimata hazır hale getirilir.

Yüz değişimlerinde ve yenilemelerinde koltukların kumaşı söküldüğünde alttaki süngerin ve lastik kolonların vaziyetini kesin kontrol etmek gerekmektedir. Bilhassa klasik cilalı takımlarda, koltuklarda, kanepelerde rutüş ile düzelmeyecek yerler varsa, kesin cila ve boyanın tekrardan yapılması takımın görünümü açısından çok ehemmiyetlidir.Koltuk Döşeme ve Yüz Değiştirme işinde uzun yıllardır deneyimi ile ; her türlü klasik ve çağdaş koltuklarınızı son sistemle tamir ve yüz değişimi, cila işlerini özen ile yapmakta olan, özellikle İstanbul ve mahallelerinde bulunan  firmalar mevcuttur. Eşyalarınız adresinizden alınıp tamirat işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize teslim edilmektedir. Ayrıca uygun ödeme olanaklarıyla fiyatlandırılmaktadır.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 15:53:23
BU ÜRÜNÜ 1042 KİŞİ İNCELEDİ