facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Hepimiz zaman zaman evimizin dekorasyonundan sıkılırız ve farklı arayışlar içine gireriz. Bazen küçük bir dokunuşla bile evlerimizde harikalar yaratabiliriz. Genelde bir evde değişikliğe gidilmek isteniyorsa önce koltuklardan başlanır. Ancak her zaman yeni bir koltuk takımı almak herkes için mümkün olmayabilir. Siz de küçük bütçelerle evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Eski kanepe takımları tamir ettirerek kullanım süresini biraz daha uzatabilir, mobilyanızın döşemelerini değiştirerek de yeni bir görünüm katabilirsiniz.

Firmamız bu amaçla sizlere mobilya yenileme ve tamir hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz renk ve desenlerdeki kumaşlarla koltuklarınızı yeni bir görünüme sahip olacaktır. Ayrıca mobilyalarınızın eskiyen ya da iş görmeyen parçalarının, ustalık ve titizlikle değişimini yapmaktadır. Ev, otel ve ofis mobilyalarının daha uygun bir fiyatla yenilenmesini sağlamaktayız. İstanbul’un pek çok semtinde hizmet veren firma kullandığı kaliteli malzemelerle rakiplerinin önüne geçmektedir. Nitelikli işçilik, kısa sürede yenileme ya da tamir etme, zamanında teslimat ilkeleri ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar.

Su geçirmez, leke tutmaz vb kumaşlarla, seçeceğiniz desenlerle mobilyanız yenilenir. Modern, klasik, retro tazını evinize uyarlamanın en ekonomik yolu mobilya döşemelerini değiştirmektir. Atölyelerimizde yüzlerce farklı cins, desen ve renkte kumaşlar bulunmaktadır. İstediğiniz türden bir kumaşı burada mutlaka bulacaksınızdır. Mobilyanızın yıpranmış süngerleri de aynı özen ve titizlikle değiştirilir. Kaliteli süngerlerle yenilenen kanepeniz eskisinden çok daha konforlu olacaktır.

Bunun dışında mobilyaların eskimiş, kırılmış ayakları ya da yıpranmış olan diğer aksamları da itina ile daha güzel ve sağlam olanları ile değiştirilir. Değişime gerek görülmeyen parçaların ise dikkatli bir biçimde bakımı yapılır. Mümkün olan durumlarda küçük eklemeler ya da çıkarmalar yaparak isteğiniz ölçüsünde mobilyanızın şeklini de değiştirebilmekteyiz. Firmamız tecrübe ve ustalığına güvenmekte, yaptığı işlere garanti vermektedir.

Siz de evinizde, iş yerinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız yapmış olduğumuz ürünlere bir göz atınız. Sunduğumuz hizmeti detaylarıyla görmek için atölyelerimizi de ziyaret edebilirsiniz. Cebinizi yormadan evinizde ve ofisinizde güzel bir hava yaratabilirisiniz. Firmamız mobilya döşemelerinizi değiştirme ve tamir etme konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 18:48:37
BU ÜRÜNÜ 1355 KİŞİ İNCELEDİ