Hepimiz zaman zaman evimizin dekorasyonundan sıkılırız ve farklı arayışlar içine gireriz. Bazen küçük bir dokunuşla bile evlerimizde harikalar yaratabiliriz. Genelde bir evde değişikliğe gidilmek isteniyorsa önce koltuklardan başlanır. Ancak her zaman yeni bir koltuk takımı almak herkes için mümkün olmayabilir. Siz de küçük bütçelerle evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Eski kanepe takımları tamir ettirerek kullanım süresini biraz daha uzatabilir, mobilyanızın döşemelerini değiştirerek de yeni bir görünüm katabilirsiniz.

Firmamız bu amaçla sizlere mobilya yenileme ve tamir hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz renk ve desenlerdeki kumaşlarla koltuklarınızı yeni bir görünüme sahip olacaktır. Ayrıca mobilyalarınızın eskiyen ya da iş görmeyen parçalarının, ustalık ve titizlikle değişimini yapmaktadır. Ev, otel ve ofis mobilyalarının daha uygun bir fiyatla yenilenmesini sağlamaktayız. İstanbul’un pek çok semtinde hizmet veren firma kullandığı kaliteli malzemelerle rakiplerinin önüne geçmektedir. Nitelikli işçilik, kısa sürede yenileme ya da tamir etme, zamanında teslimat ilkeleri ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar.

Su geçirmez, leke tutmaz vb kumaşlarla, seçeceğiniz desenlerle mobilyanız yenilenir. Modern, klasik, retro tazını evinize uyarlamanın en ekonomik yolu mobilya döşemelerini değiştirmektir. Atölyelerimizde yüzlerce farklı cins, desen ve renkte kumaşlar bulunmaktadır. İstediğiniz türden bir kumaşı burada mutlaka bulacaksınızdır. Mobilyanızın yıpranmış süngerleri de aynı özen ve titizlikle değiştirilir. Kaliteli süngerlerle yenilenen kanepeniz eskisinden çok daha konforlu olacaktır.

Bunun dışında mobilyaların eskimiş, kırılmış ayakları ya da yıpranmış olan diğer aksamları da itina ile daha güzel ve sağlam olanları ile değiştirilir. Değişime gerek görülmeyen parçaların ise dikkatli bir biçimde bakımı yapılır. Mümkün olan durumlarda küçük eklemeler ya da çıkarmalar yaparak isteğiniz ölçüsünde mobilyanızın şeklini de değiştirebilmekteyiz. Firmamız tecrübe ve ustalığına güvenmekte, yaptığı işlere garanti vermektedir.

Siz de evinizde, iş yerinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız yapmış olduğumuz ürünlere bir göz atınız. Sunduğumuz hizmeti detaylarıyla görmek için atölyelerimizi de ziyaret edebilirsiniz. Cebinizi yormadan evinizde ve ofisinizde güzel bir hava yaratabilirisiniz. Firmamız mobilya döşemelerinizi değiştirme ve tamir etme konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 18:48:37
BU ÜRÜNÜ 807 KİŞİ İNCELEDİ