Hepimiz zaman zaman evimizin dekorasyonundan sıkılırız ve farklı arayışlar içine gireriz. Bazen küçük bir dokunuşla bile evlerimizde harikalar yaratabiliriz. Genelde bir evde değişikliğe gidilmek isteniyorsa önce koltuklardan başlanır. Ancak her zaman yeni bir koltuk takımı almak herkes için mümkün olmayabilir. Siz de küçük bütçelerle evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Eski kanepe takımları tamir ettirerek kullanım süresini biraz daha uzatabilir, mobilyanızın döşemelerini değiştirerek de yeni bir görünüm katabilirsiniz.

Firmamız bu amaçla sizlere mobilya yenileme ve tamir hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz renk ve desenlerdeki kumaşlarla koltuklarınızı yeni bir görünüme sahip olacaktır. Ayrıca mobilyalarınızın eskiyen ya da iş görmeyen parçalarının, ustalık ve titizlikle değişimini yapmaktadır. Ev, otel ve ofis mobilyalarının daha uygun bir fiyatla yenilenmesini sağlamaktayız. İstanbul’un pek çok semtinde hizmet veren firma kullandığı kaliteli malzemelerle rakiplerinin önüne geçmektedir. Nitelikli işçilik, kısa sürede yenileme ya da tamir etme, zamanında teslimat ilkeleri ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar.

Su geçirmez, leke tutmaz vb kumaşlarla, seçeceğiniz desenlerle mobilyanız yenilenir. Modern, klasik, retro tazını evinize uyarlamanın en ekonomik yolu mobilya döşemelerini değiştirmektir. Atölyelerimizde yüzlerce farklı cins, desen ve renkte kumaşlar bulunmaktadır. İstediğiniz türden bir kumaşı burada mutlaka bulacaksınızdır. Mobilyanızın yıpranmış süngerleri de aynı özen ve titizlikle değiştirilir. Kaliteli süngerlerle yenilenen kanepeniz eskisinden çok daha konforlu olacaktır.

Bunun dışında mobilyaların eskimiş, kırılmış ayakları ya da yıpranmış olan diğer aksamları da itina ile daha güzel ve sağlam olanları ile değiştirilir. Değişime gerek görülmeyen parçaların ise dikkatli bir biçimde bakımı yapılır. Mümkün olan durumlarda küçük eklemeler ya da çıkarmalar yaparak isteğiniz ölçüsünde mobilyanızın şeklini de değiştirebilmekteyiz. Firmamız tecrübe ve ustalığına güvenmekte, yaptığı işlere garanti vermektedir.

Siz de evinizde, iş yerinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız yapmış olduğumuz ürünlere bir göz atınız. Sunduğumuz hizmeti detaylarıyla görmek için atölyelerimizi de ziyaret edebilirsiniz. Cebinizi yormadan evinizde ve ofisinizde güzel bir hava yaratabilirisiniz. Firmamız mobilya döşemelerinizi değiştirme ve tamir etme konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 18:48:37
BU ÜRÜNÜ 775 KİŞİ İNCELEDİ