Mobilyalarınız artık sizi sıkmaya başlamış olabilir. Koltuklarınız kullanılabilir durumda olmasına karşın sadece küçük çizdikleri, hafif arızaları olabilir. Bunun için iyi bir koltuk tamiri yaptırarak bu küçük sorunlardan kolaylıkla kurtulmanız mümkündür. Ayrıca sıkıldığınız koltuk kaplamalarından da koltuk yüzü değişimi yaptırmanız mümkün. Böylece ya yıpranmış ya da çok sıkıldığınız koltuklarınızı yenileyip koltuklarınızı yenileyerek tekrar evinize yerleştirmeniz mümkündür. Oldukça modern koltuk döşeme malzemeleri ile evinizi renklendirip yenileyebilirsiniz.

Yeni bir düzenleme, güzel bir tasarım ile evlerinizi yenilemeniz gerekebilir. Bunun için kesinlikle endişe etmemelisiniz. Çünkü, koltuk tamiri ile eksikliğinden kurtulan koltuklarınız olacaktır. Ayrıca da bu koltuklarınızın eskiyen yüzlerini değiştirebilmelisiniz. Hem de bu yüzleri kendi zevkinize ve istediğiniz dekorasyonun parçası olabilecek ürünler arasından seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz koltuk yüzünü profesyonel bir şekilde yaptığımız koltuk yüzü değişimi yöntemleri ile sizin koltuklarınıza uyguluyoruz. Bu uygulamalarda sizin istek ve zevklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Bu şekilde çalışmamız ise müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Siz de aklınızdan geçen dekorasyon fikirlerinin parçasını oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Bunun dışında yeni dekorasyon tavsiyelerinde de bulunabiliyoruz. Modern koltuk döşeme malzemeleri ile çok güzel ürünleri oluşturabiliyoruz. Sağlıklı ve hoş bir hava oluşturacağınız evlerinizin parçasını bizim çalışmalarımızla oluşturabilirsiniz. Böylece için kalitesi yüksek olan yeni mobilyalar edinmiş olacaksanız. Bu yöntemle edineceğiniz yeni, şık ve bir o kadar da modern olan mekanları oluşturmanız mümkün olacaktır.

Evinizin yeni halinde ile tanışıp güzel bir değişim yapmak için bizimle iletişime geçirmelisiniz. Kaliteli ve oldukça modern koltuk kaplama kumaşlarını seçmeniz yeterli olacaktır. Biz koltuk yüzü değişimi yaptırarak çok yeni ve oldukça şık görünüme sahip koltuklara sahip olacaksınız. Evinizin tüm mobilyalarında memnun olmadığınız kaplama değişimi yaptırabilirsiniz. Modern koltuk döşeme malzemeleri hem sizin hem de evinizin ya da ofisinizin havasını değiştirecek. Çok şık gösterişli kumaş modelleri tercih edebileceğiniz gibi sade ve renkleri ile huzur verecek olan kaplama ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Gereken durumda koltuk tamiri yaptığımız için işlemlerimiz ve vermiş olduğumuz hizmetler oldukça memnuniyet vericidir. Siz de bizimle çalışarak bu keyifli deneyimi yaşayabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 12.10.2016 16:12:03
BU ÜRÜNÜ 1558 KİŞİ İNCELEDİ