facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Mobilyalarınız artık sizi sıkmaya başlamış olabilir. Koltuklarınız kullanılabilir durumda olmasına karşın sadece küçük çizdikleri, hafif arızaları olabilir. Bunun için iyi bir koltuk tamiri yaptırarak bu küçük sorunlardan kolaylıkla kurtulmanız mümkündür. Ayrıca sıkıldığınız koltuk kaplamalarından da koltuk yüzü değişimi yaptırmanız mümkün. Böylece ya yıpranmış ya da çok sıkıldığınız koltuklarınızı yenileyip koltuklarınızı yenileyerek tekrar evinize yerleştirmeniz mümkündür. Oldukça modern koltuk döşeme malzemeleri ile evinizi renklendirip yenileyebilirsiniz.

Yeni bir düzenleme, güzel bir tasarım ile evlerinizi yenilemeniz gerekebilir. Bunun için kesinlikle endişe etmemelisiniz. Çünkü, koltuk tamiri ile eksikliğinden kurtulan koltuklarınız olacaktır. Ayrıca da bu koltuklarınızın eskiyen yüzlerini değiştirebilmelisiniz. Hem de bu yüzleri kendi zevkinize ve istediğiniz dekorasyonun parçası olabilecek ürünler arasından seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz koltuk yüzünü profesyonel bir şekilde yaptığımız koltuk yüzü değişimi yöntemleri ile sizin koltuklarınıza uyguluyoruz. Bu uygulamalarda sizin istek ve zevklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Bu şekilde çalışmamız ise müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Siz de aklınızdan geçen dekorasyon fikirlerinin parçasını oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Bunun dışında yeni dekorasyon tavsiyelerinde de bulunabiliyoruz. Modern koltuk döşeme malzemeleri ile çok güzel ürünleri oluşturabiliyoruz. Sağlıklı ve hoş bir hava oluşturacağınız evlerinizin parçasını bizim çalışmalarımızla oluşturabilirsiniz. Böylece için kalitesi yüksek olan yeni mobilyalar edinmiş olacaksanız. Bu yöntemle edineceğiniz yeni, şık ve bir o kadar da modern olan mekanları oluşturmanız mümkün olacaktır.

Evinizin yeni halinde ile tanışıp güzel bir değişim yapmak için bizimle iletişime geçirmelisiniz. Kaliteli ve oldukça modern koltuk kaplama kumaşlarını seçmeniz yeterli olacaktır. Biz koltuk yüzü değişimi yaptırarak çok yeni ve oldukça şık görünüme sahip koltuklara sahip olacaksınız. Evinizin tüm mobilyalarında memnun olmadığınız kaplama değişimi yaptırabilirsiniz. Modern koltuk döşeme malzemeleri hem sizin hem de evinizin ya da ofisinizin havasını değiştirecek. Çok şık gösterişli kumaş modelleri tercih edebileceğiniz gibi sade ve renkleri ile huzur verecek olan kaplama ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Gereken durumda koltuk tamiri yaptığımız için işlemlerimiz ve vermiş olduğumuz hizmetler oldukça memnuniyet vericidir. Siz de bizimle çalışarak bu keyifli deneyimi yaşayabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 12.10.2016 16:12:03
BU ÜRÜNÜ 2425 KİŞİ İNCELEDİ