facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Mobilyalarınız artık sizi sıkmaya başlamış olabilir. Koltuklarınız kullanılabilir durumda olmasına karşın sadece küçük çizdikleri, hafif arızaları olabilir. Bunun için iyi bir koltuk tamiri yaptırarak bu küçük sorunlardan kolaylıkla kurtulmanız mümkündür. Ayrıca sıkıldığınız koltuk kaplamalarından da koltuk yüzü değişimi yaptırmanız mümkün. Böylece ya yıpranmış ya da çok sıkıldığınız koltuklarınızı yenileyip koltuklarınızı yenileyerek tekrar evinize yerleştirmeniz mümkündür. Oldukça modern koltuk döşeme malzemeleri ile evinizi renklendirip yenileyebilirsiniz.

Yeni bir düzenleme, güzel bir tasarım ile evlerinizi yenilemeniz gerekebilir. Bunun için kesinlikle endişe etmemelisiniz. Çünkü, koltuk tamiri ile eksikliğinden kurtulan koltuklarınız olacaktır. Ayrıca da bu koltuklarınızın eskiyen yüzlerini değiştirebilmelisiniz. Hem de bu yüzleri kendi zevkinize ve istediğiniz dekorasyonun parçası olabilecek ürünler arasından seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz koltuk yüzünü profesyonel bir şekilde yaptığımız koltuk yüzü değişimi yöntemleri ile sizin koltuklarınıza uyguluyoruz. Bu uygulamalarda sizin istek ve zevklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Bu şekilde çalışmamız ise müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Siz de aklınızdan geçen dekorasyon fikirlerinin parçasını oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Bunun dışında yeni dekorasyon tavsiyelerinde de bulunabiliyoruz. Modern koltuk döşeme malzemeleri ile çok güzel ürünleri oluşturabiliyoruz. Sağlıklı ve hoş bir hava oluşturacağınız evlerinizin parçasını bizim çalışmalarımızla oluşturabilirsiniz. Böylece için kalitesi yüksek olan yeni mobilyalar edinmiş olacaksanız. Bu yöntemle edineceğiniz yeni, şık ve bir o kadar da modern olan mekanları oluşturmanız mümkün olacaktır.

Evinizin yeni halinde ile tanışıp güzel bir değişim yapmak için bizimle iletişime geçirmelisiniz. Kaliteli ve oldukça modern koltuk kaplama kumaşlarını seçmeniz yeterli olacaktır. Biz koltuk yüzü değişimi yaptırarak çok yeni ve oldukça şık görünüme sahip koltuklara sahip olacaksınız. Evinizin tüm mobilyalarında memnun olmadığınız kaplama değişimi yaptırabilirsiniz. Modern koltuk döşeme malzemeleri hem sizin hem de evinizin ya da ofisinizin havasını değiştirecek. Çok şık gösterişli kumaş modelleri tercih edebileceğiniz gibi sade ve renkleri ile huzur verecek olan kaplama ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Gereken durumda koltuk tamiri yaptığımız için işlemlerimiz ve vermiş olduğumuz hizmetler oldukça memnuniyet vericidir. Siz de bizimle çalışarak bu keyifli deneyimi yaşayabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 12.10.2016 16:12:03
BU ÜRÜNÜ 1835 KİŞİ İNCELEDİ