facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Bazen, evlerimizden sıkıldığımızı hissederiz. Uzun zamandır kullandığımız koltuk takımlarımızı değiştirmek ve evimize farklı bir hava katmak isteyebiliriz yada severek aldığımız koltuklarımız zamanla eskimiştir. Evlenirken aldığımız koltukların modası geçmiş olabilir. Bu gibi durumlarda, eğer koltuklarınız kullanılacak durumdaysa, koltuk tamiri işlemi ile evlerinizi yeniden dekore edebilirsiniz. Üstelik yeni koltuk takımları almaktan çok daha az bir maliyetle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Kemal Koltuk Tamiri ile irtibata geçmek olacaktır. Çünkü firma, kendine ait olan özel atölyelerinde, uzun yıllardan beri koltuk tamiri hizmeti gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar sayısız projede görev almış ve almış olduğu koltuk tamiri işlerini kusursuz şekilde yerine getirmiştir. Firmanın sizler için sunmuş olduğu hizmetlerden şu şekilde bahsedebiliriz;

Koltuk Tamiri;

Firma, eski koltuklarınızın tadilatlarını, son teknoloji ile donatılmış olan atölyelerinde gerçekleştirmektedir. Koltuklarınızın tamiratı yapılırken kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf kalitededir. Bu işlem sırasında koltuklarınızın sadece eskiyen yerleri değil tamamı bakıma alınır ve gerekli olan tüm işlemler, büyük bir titizlikle uygulanır.

Koltuk Yapımı;

Firmanın bir diğer hizmeti ise koltuk yapımıdır. Evleriniz için düşündüğünüz koltuk modellerini tasarlayabilen firma, aynı zamanda kendi tasarlamış olduğu koltukları da sunmaktadır. Koltukların yapımı sırasında kullanılan mobilya döşeme kumaşları, birinci sınıf kalitededir ve çeşitli özelliklere sahiptir. Kumaşlar için leke tutmaması, su geçirmemesi, kolay silinebilmesi, yıkanabilmesi ve yanmaması gibi özellikler sayılabilir. Bu kumaşlardan ihtiyacınıza göre tercih etme imkanınız bulunmaktadır.

Kişiye Özel Hizmet

Firma, Merdivenköy başta olmak üzere tüm İstanbul ve ilçelerine hizmet sunabilen, geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Bu sayede istediğiniz zamanda ayağınıza kadar gelerek koltuklarınızı teslim alır. Yerinde ve zamanında hizmet anlayışını benimseyene firma, söz verdiği gün ve saatte koltuklarınızı teslim eder. Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati hizmet sunabilmektedir. Böylece kendi boş vakitlerinize göre tamiratın yapılacağı tarihi ayarlayabilirsiniz.

Firmanın bir başka özelliği ise döşeme koltuk hizmetinde sizin tasarımlarınızı da yapabiliyor olmasıdır. Siz aklınızdaki firmaya bildirirsiniz, onlar da istediğiniz koltuklarınızı istediğiniz şekle ve modele dönüştürür. Bunun dışında firmanın uzman personeline güvenerek de şık ve güzel koltuklara kavuşabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:27:00
BU ÜRÜNÜ 971 KİŞİ İNCELEDİ