Bazen, evlerimizden sıkıldığımızı hissederiz. Uzun zamandır kullandığımız koltuk takımlarımızı değiştirmek ve evimize farklı bir hava katmak isteyebiliriz yada severek aldığımız koltuklarımız zamanla eskimiştir. Evlenirken aldığımız koltukların modası geçmiş olabilir. Bu gibi durumlarda, eğer koltuklarınız kullanılacak durumdaysa, koltuk tamiri işlemi ile evlerinizi yeniden dekore edebilirsiniz. Üstelik yeni koltuk takımları almaktan çok daha az bir maliyetle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Kemal Koltuk Tamiri ile irtibata geçmek olacaktır. Çünkü firma, kendine ait olan özel atölyelerinde, uzun yıllardan beri koltuk tamiri hizmeti gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar sayısız projede görev almış ve almış olduğu koltuk tamiri işlerini kusursuz şekilde yerine getirmiştir. Firmanın sizler için sunmuş olduğu hizmetlerden şu şekilde bahsedebiliriz;

Koltuk Tamiri;

Firma, eski koltuklarınızın tadilatlarını, son teknoloji ile donatılmış olan atölyelerinde gerçekleştirmektedir. Koltuklarınızın tamiratı yapılırken kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf kalitededir. Bu işlem sırasında koltuklarınızın sadece eskiyen yerleri değil tamamı bakıma alınır ve gerekli olan tüm işlemler, büyük bir titizlikle uygulanır.

Koltuk Yapımı;

Firmanın bir diğer hizmeti ise koltuk yapımıdır. Evleriniz için düşündüğünüz koltuk modellerini tasarlayabilen firma, aynı zamanda kendi tasarlamış olduğu koltukları da sunmaktadır. Koltukların yapımı sırasında kullanılan mobilya döşeme kumaşları, birinci sınıf kalitededir ve çeşitli özelliklere sahiptir. Kumaşlar için leke tutmaması, su geçirmemesi, kolay silinebilmesi, yıkanabilmesi ve yanmaması gibi özellikler sayılabilir. Bu kumaşlardan ihtiyacınıza göre tercih etme imkanınız bulunmaktadır.

Kişiye Özel Hizmet

Firma, Merdivenköy başta olmak üzere tüm İstanbul ve ilçelerine hizmet sunabilen, geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Bu sayede istediğiniz zamanda ayağınıza kadar gelerek koltuklarınızı teslim alır. Yerinde ve zamanında hizmet anlayışını benimseyene firma, söz verdiği gün ve saatte koltuklarınızı teslim eder. Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati hizmet sunabilmektedir. Böylece kendi boş vakitlerinize göre tamiratın yapılacağı tarihi ayarlayabilirsiniz.

Firmanın bir başka özelliği ise döşeme koltuk hizmetinde sizin tasarımlarınızı da yapabiliyor olmasıdır. Siz aklınızdaki firmaya bildirirsiniz, onlar da istediğiniz koltuklarınızı istediğiniz şekle ve modele dönüştürür. Bunun dışında firmanın uzman personeline güvenerek de şık ve güzel koltuklara kavuşabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:27:00
BU ÜRÜNÜ 696 KİŞİ İNCELEDİ