Bazen, evlerimizden sıkıldığımızı hissederiz. Uzun zamandır kullandığımız koltuk takımlarımızı değiştirmek ve evimize farklı bir hava katmak isteyebiliriz yada severek aldığımız koltuklarımız zamanla eskimiştir. Evlenirken aldığımız koltukların modası geçmiş olabilir. Bu gibi durumlarda, eğer koltuklarınız kullanılacak durumdaysa, koltuk tamiri işlemi ile evlerinizi yeniden dekore edebilirsiniz. Üstelik yeni koltuk takımları almaktan çok daha az bir maliyetle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Kemal Koltuk Tamiri ile irtibata geçmek olacaktır. Çünkü firma, kendine ait olan özel atölyelerinde, uzun yıllardan beri koltuk tamiri hizmeti gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar sayısız projede görev almış ve almış olduğu koltuk tamiri işlerini kusursuz şekilde yerine getirmiştir. Firmanın sizler için sunmuş olduğu hizmetlerden şu şekilde bahsedebiliriz;

Koltuk Tamiri;

Firma, eski koltuklarınızın tadilatlarını, son teknoloji ile donatılmış olan atölyelerinde gerçekleştirmektedir. Koltuklarınızın tamiratı yapılırken kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf kalitededir. Bu işlem sırasında koltuklarınızın sadece eskiyen yerleri değil tamamı bakıma alınır ve gerekli olan tüm işlemler, büyük bir titizlikle uygulanır.

Koltuk Yapımı;

Firmanın bir diğer hizmeti ise koltuk yapımıdır. Evleriniz için düşündüğünüz koltuk modellerini tasarlayabilen firma, aynı zamanda kendi tasarlamış olduğu koltukları da sunmaktadır. Koltukların yapımı sırasında kullanılan mobilya döşeme kumaşları, birinci sınıf kalitededir ve çeşitli özelliklere sahiptir. Kumaşlar için leke tutmaması, su geçirmemesi, kolay silinebilmesi, yıkanabilmesi ve yanmaması gibi özellikler sayılabilir. Bu kumaşlardan ihtiyacınıza göre tercih etme imkanınız bulunmaktadır.

Kişiye Özel Hizmet

Firma, Merdivenköy başta olmak üzere tüm İstanbul ve ilçelerine hizmet sunabilen, geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Bu sayede istediğiniz zamanda ayağınıza kadar gelerek koltuklarınızı teslim alır. Yerinde ve zamanında hizmet anlayışını benimseyene firma, söz verdiği gün ve saatte koltuklarınızı teslim eder. Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati hizmet sunabilmektedir. Böylece kendi boş vakitlerinize göre tamiratın yapılacağı tarihi ayarlayabilirsiniz.

Firmanın bir başka özelliği ise döşeme koltuk hizmetinde sizin tasarımlarınızı da yapabiliyor olmasıdır. Siz aklınızdaki firmaya bildirirsiniz, onlar da istediğiniz koltuklarınızı istediğiniz şekle ve modele dönüştürür. Bunun dışında firmanın uzman personeline güvenerek de şık ve güzel koltuklara kavuşabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:27:00
BU ÜRÜNÜ 676 KİŞİ İNCELEDİ