İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ilçesinin Kayışdağı mahallesinde koltuk tamiri konusunda uzman firmamız özellikle mahallesinde kurulu olan Yeditepe Üniversitesi öğrencisinin fazlalığı nedeniyle koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve  modern koltuk döşeme konusunda en çok referansa sahip firmadır.

Koltuk her evde olan kullanımı olmazsa olmaz eşyadır. İlk çağlarda ağaç ve taş parçalarının üzerine deri örtülüp kullanılırken, günümüzde gelişen teknoloji koltukların evriminde birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasında en çok dikkat etmemiz gerekenler dizaynı, ortopedik özellikleri ve işlevselliğidir.

Koltuk tercihinde özellikle üzerinde uzun Zaman geçireceğimiz koltuğumuzun ortopedik özelliğine ve rahatlığına göre seçilmelidir. Evimizin, ofisimizin içinde büyük yer kaplayan koltuklarımızın dekorasyonumuza uygun tasarıma sahip olması da en önemli özellikler arasındalar. Son olarak koltuğumuzun işlevsel olmasında önemlidir.

Mobilya mağazası için koltuk alınırken mağaza dekorasyonuna uygun olarak tasarımı daha gösterişli daha büyük koltuklar seçilebilir. Bu koltuklar evimize geldiğinde çok fazla yer kaplayabilir. Kullanıcı olarak bizim böyle bir duruma düşmemek için dikkat etmemiz gereken şerit metre ve koltukların bulunacağı odanın ölçülerini bilerek alışveriş yapmak daha faydalı olacaktır. Satış personeli de bu şekilde size daha sağlıklı şekilde yardımcı olabilir.

Koltuk yüzü değişimi ve modern koltuk döşeme gibi koltuk tamiri masraflarınızı daha aza indirmek için koltuk yüzeyinin temizliği konusunda bilgi alınmalıdır. Koltuk temizliğinin önerilere uygun olması halinde koltuğunuzu uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Koltuk Tamiri Zaman'la ıslak bezle sildiğimiz koltukların kumaşı çektiği suyu alt tarafta yer alan süngere ve iskelete iletecektir. İskeletin iç kısmına ilerleyen su oradan çıkamadığı için kötü kokulara, küflenmeye hatta çürümeye kadar gidebilir.

Modern Koltuk Döşeme koltuklarımızın Zaman içerisinde bazen gözümüz alıştığı yada gözümüze demode göründüğü için bazense yıpranıp kirlendiği için koltuk yüzü değişimi işlemi yaptırılır. Böyle bir durumda koltuklarınızın iskeleti sağlamsa ve dizaynını beğeniyorsanız, seçtiğiniz kumaşlarla yepyeni gibi görünen koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz.

Koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve modern koltuk döşeme konularında uzman kadromuzla size yardımcı olmak için varız.

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 11.10.2016 17:18:12
BU ÜRÜNÜ 591 KİŞİ İNCELEDİ