İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ilçesinin Kayışdağı mahallesinde koltuk tamiri konusunda uzman firmamız özellikle mahallesinde kurulu olan Yeditepe Üniversitesi öğrencisinin fazlalığı nedeniyle koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve  modern koltuk döşeme konusunda en çok referansa sahip firmadır.

Koltuk her evde olan kullanımı olmazsa olmaz eşyadır. İlk çağlarda ağaç ve taş parçalarının üzerine deri örtülüp kullanılırken, günümüzde gelişen teknoloji koltukların evriminde birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasında en çok dikkat etmemiz gerekenler dizaynı, ortopedik özellikleri ve işlevselliğidir.

Koltuk tercihinde özellikle üzerinde uzun Zaman geçireceğimiz koltuğumuzun ortopedik özelliğine ve rahatlığına göre seçilmelidir. Evimizin, ofisimizin içinde büyük yer kaplayan koltuklarımızın dekorasyonumuza uygun tasarıma sahip olması da en önemli özellikler arasındalar. Son olarak koltuğumuzun işlevsel olmasında önemlidir.

Mobilya mağazası için koltuk alınırken mağaza dekorasyonuna uygun olarak tasarımı daha gösterişli daha büyük koltuklar seçilebilir. Bu koltuklar evimize geldiğinde çok fazla yer kaplayabilir. Kullanıcı olarak bizim böyle bir duruma düşmemek için dikkat etmemiz gereken şerit metre ve koltukların bulunacağı odanın ölçülerini bilerek alışveriş yapmak daha faydalı olacaktır. Satış personeli de bu şekilde size daha sağlıklı şekilde yardımcı olabilir.

Koltuk yüzü değişimi ve modern koltuk döşeme gibi koltuk tamiri masraflarınızı daha aza indirmek için koltuk yüzeyinin temizliği konusunda bilgi alınmalıdır. Koltuk temizliğinin önerilere uygun olması halinde koltuğunuzu uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Koltuk Tamiri Zaman'la ıslak bezle sildiğimiz koltukların kumaşı çektiği suyu alt tarafta yer alan süngere ve iskelete iletecektir. İskeletin iç kısmına ilerleyen su oradan çıkamadığı için kötü kokulara, küflenmeye hatta çürümeye kadar gidebilir.

Modern Koltuk Döşeme koltuklarımızın Zaman içerisinde bazen gözümüz alıştığı yada gözümüze demode göründüğü için bazense yıpranıp kirlendiği için koltuk yüzü değişimi işlemi yaptırılır. Böyle bir durumda koltuklarınızın iskeleti sağlamsa ve dizaynını beğeniyorsanız, seçtiğiniz kumaşlarla yepyeni gibi görünen koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz.

Koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve modern koltuk döşeme konularında uzman kadromuzla size yardımcı olmak için varız.

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 11.10.2016 17:18:12
BU ÜRÜNÜ 615 KİŞİ İNCELEDİ