facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ilçesinin Kayışdağı mahallesinde koltuk tamiri konusunda uzman firmamız özellikle mahallesinde kurulu olan Yeditepe Üniversitesi öğrencisinin fazlalığı nedeniyle koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve  modern koltuk döşeme konusunda en çok referansa sahip firmadır.

Koltuk her evde olan kullanımı olmazsa olmaz eşyadır. İlk çağlarda ağaç ve taş parçalarının üzerine deri örtülüp kullanılırken, günümüzde gelişen teknoloji koltukların evriminde birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasında en çok dikkat etmemiz gerekenler dizaynı, ortopedik özellikleri ve işlevselliğidir.

Koltuk tercihinde özellikle üzerinde uzun Zaman geçireceğimiz koltuğumuzun ortopedik özelliğine ve rahatlığına göre seçilmelidir. Evimizin, ofisimizin içinde büyük yer kaplayan koltuklarımızın dekorasyonumuza uygun tasarıma sahip olması da en önemli özellikler arasındalar. Son olarak koltuğumuzun işlevsel olmasında önemlidir.

Mobilya mağazası için koltuk alınırken mağaza dekorasyonuna uygun olarak tasarımı daha gösterişli daha büyük koltuklar seçilebilir. Bu koltuklar evimize geldiğinde çok fazla yer kaplayabilir. Kullanıcı olarak bizim böyle bir duruma düşmemek için dikkat etmemiz gereken şerit metre ve koltukların bulunacağı odanın ölçülerini bilerek alışveriş yapmak daha faydalı olacaktır. Satış personeli de bu şekilde size daha sağlıklı şekilde yardımcı olabilir.

Koltuk yüzü değişimi ve modern koltuk döşeme gibi koltuk tamiri masraflarınızı daha aza indirmek için koltuk yüzeyinin temizliği konusunda bilgi alınmalıdır. Koltuk temizliğinin önerilere uygun olması halinde koltuğunuzu uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Koltuk Tamiri Zaman'la ıslak bezle sildiğimiz koltukların kumaşı çektiği suyu alt tarafta yer alan süngere ve iskelete iletecektir. İskeletin iç kısmına ilerleyen su oradan çıkamadığı için kötü kokulara, küflenmeye hatta çürümeye kadar gidebilir.

Modern Koltuk Döşeme koltuklarımızın Zaman içerisinde bazen gözümüz alıştığı yada gözümüze demode göründüğü için bazense yıpranıp kirlendiği için koltuk yüzü değişimi işlemi yaptırılır. Böyle bir durumda koltuklarınızın iskeleti sağlamsa ve dizaynını beğeniyorsanız, seçtiğiniz kumaşlarla yepyeni gibi görünen koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz.

Koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve modern koltuk döşeme konularında uzman kadromuzla size yardımcı olmak için varız.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 11.10.2016 17:18:12
BU ÜRÜNÜ 902 KİŞİ İNCELEDİ