Koltuk döşemelerinde yaşanan mevcut sorunlar, kalitesiz malzeme kullanımından yaşanmaktadır. Koltuk döşemelerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, döşeme kumaşının ömrünü uzattığı gibi koltuk ömrünü de uzatmaktadır. Döşemenizde oluşabilecek herhangi bir problem, direkt olarak koltuğuna yansıyacağı için koltuğunuzun görünümünde kalite düşüklüğü meydana gelecektir. Koltuk döşeme işçiliğinde kullanılan koltuk döşeme malzemeleri, kalite yönünden iyi bir malzeme olmalıdır.

Firmamız, döşeme işçiliğinde kullanılan en kaliteli malzemeleri sizlerin hizmeti sunarak, sizlere güvenilir ve garantili bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Çeşitli koltuk kumaş renkleri skalasından dilediğiniz tarzda ve tonda rengi seçebilmenin yanı sıra, firmamızın sizlere sunduğu garanti ile gönül rahatlığı ile işçilik yaptırabilirsiniz. Kullanılan kaliteli malzemeler, koltuk döşemenizde oluşabilecek ve görüntü kirliliği oluşturabilecek herhangi bir zarar en aza indirgemektedir. Döşeme tahribatlarının oluşturduğu sorunların yanı sıra, modern ve şık bir tasarıma sahip olabileceğiniz bol çeşitlilikten %100 memnun kalacaksınız. Her ev dizaynına uygun renklerin ve modellerin bulunduğu çeşitli kumaş seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek uygulatabilir ve evlerinize farklı bir görüntü kazandırmanın yanı sıra, kaliteli ve adeta yepyeni bir koltuk sahibi olma şansını da yakalayabilirsiniz. Firmamız, sizin için profesyonel ekipler oluşturmuş ve koltuğunuzun çeşiti ve tarzına en uygun seçenekleri sizlerle paylaşmaya 7/24 hazır bir halde beklemektedir.

Koltuk döşemelerinizi yenileyebilmeniz için, döşemenize herhangi bir zarar gelmiş olması gerekmemektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan çeşitli seçeneklere göz atarak, beğenmiş olduğunuz renk ve modeli tercih ederek koltuk kumaş değişimi sağlayabilirsiniz. Koltuğunuzun analizi yapılarak, simitri ve çizgilerin uyumları da göz önüne alınıp uygulamalar bu analizlere göre gerçekleştirilecektir. Koltuğunuza yepyeni bir hava katmanın yanı sıra, kaliteli malzemeler ile koltuğunuzun ömrünü çok daha uzatmayı hedefleyen firmamızın yüzlerce çeşit kaliteli kumaş çeşitlerini gördüğünüzde, artık sizinde değişim yapma zamanınızın geldiğini anlayacaksınız. Sizlere %100 garanti sunmanın yanı sıra, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini önemseyen yapımız ile sizlere hizmet edebilmeyi amaç edinmiş olan firmamız, hiç bir malzemenin kalitesinden ödün vermeksizin, bünyesinde sahip olduğu profesyonel ekipler ile birlikte, sizlerin hizmetindedir ve sizlerin hizmetinde daima var olacaktır.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 29.09.2016 09:49:05
BU ÜRÜNÜ 812 KİŞİ İNCELEDİ