facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk bir hayattır. Olmazsa olmazımızdır. Onlarda dinleniriz, onlarda eğleniriz, onlarda iş yaparız, zamanımızın önemli bir kısmını onların üzerinde geçiririz. Dünyadaki her eşya gibi onlar da zamanla eskir, arızalanır veya deforme olur. Peki, ne yapmalıyız? Yeni koltuklar mı alalım? Hayır. Çünkü koltuk takımları çok pahalı. Hayatımız boyunca sürekli kullandığımız bu önemli eşyalarımızı her eskidiğinde, kirlendiğinde, yüzü yırtıldığında ya da arızalandığında yenileyerek böyle bir maliyete katlanamayız. Yapılacak en iyi çözüm, koltuk tamiri ve yenilemesi konusunda iyi bir firmaya, iyi bir ustaya, bir profesyonele koltuğu tamir ettirmek, yüzünü değiştirmek ya da yeni ve modern bir koltuk döşeme yaptırmak. 

Bu çözüm artık çok kolay. Hiç dert etmeyin. Size bir telefon kadar yakınız. Arayın, güçlü servisimizle gelelim, yüzlerce kumaş ya da deri modelimizden dilediğinizi beğenin, sözleşmemizi yapalım, koltuklarınızı alalım, en kısa sürede yeni gibi tamir edelim, beğendiğiniz yeni kumaş ile yüzünü değiştirelim, size yepyeni modern bir koltuk döşeme yapalım. Böylece koltuklarınızı bütçenizi yormadan yenilemiş olursunuz. Hem de firmamızın sağladığı özel ödeme kolaylıkları ile. Koltuklarınızın yüzeyini yenilemek yıllardır kullandığınız koltuklarınıza yeni ve bambaşka bir görünüm katacaktır.

Zaman zaman evinizde, mekânlarınızda yapacağınız model ve renk değişimi psikolojinize de iyi gelecektir. Ayrıca, silmekle kumaşın altına giden mikroplardan da arınmış olacaksınız. Kumaşın altındaki sünger ve elyafları da yenilediğimiz zaman, yıllardır kullandığınız koltuklarınız daha sağlıklı bir hale gelecek.  Aynı zamanda yenilenen malzemeleriyle daha konforlu ve sağlam hale gelecek. Yaşam kalitenizi, yüksek olan yeni koltuk takımı parası vermeden yükseltmiş olacaksınız. İşletmemiz, yılların verdiği uzmanlık ve tecrübe ile garantili şekilde tamiri ve yenilemesini yaparak size sözleşmemizde yazan tarihte koltuklarınızı teslim edecektir. Firmamız koltuklarınızın tamirinde ve döşemesinde yüksek kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı hammaddeler kullanmaktadır.

Yaşamınızın en önemli eşyalarından olan koltuklarınızın eskimesini ve bozulmasını dert etmeyin. Bizim uzmanlığımıza güvenin. Gelip alalım, tamir edelim, yüzünü değiştirelim, modern döşemeler yapalım ve güvenli şekilde, söz verdiğimiz gibi teslim edelim. Bütçeniz sarsılmadan rahatınız, konforunuz, kaliteniz ve sağlığınız hep yerinde olsun. Yüzünüz gülsün…


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 15.10.2016 11:45:35
BU ÜRÜNÜ 942 KİŞİ İNCELEDİ