Koltuk bir hayattır. Olmazsa olmazımızdır. Onlarda dinleniriz, onlarda eğleniriz, onlarda iş yaparız, zamanımızın önemli bir kısmını onların üzerinde geçiririz. Dünyadaki her eşya gibi onlar da zamanla eskir, arızalanır veya deforme olur. Peki, ne yapmalıyız? Yeni koltuklar mı alalım? Hayır. Çünkü koltuk takımları çok pahalı. Hayatımız boyunca sürekli kullandığımız bu önemli eşyalarımızı her eskidiğinde, kirlendiğinde, yüzü yırtıldığında ya da arızalandığında yenileyerek böyle bir maliyete katlanamayız. Yapılacak en iyi çözüm, koltuk tamiri ve yenilemesi konusunda iyi bir firmaya, iyi bir ustaya, bir profesyonele koltuğu tamir ettirmek, yüzünü değiştirmek ya da yeni ve modern bir koltuk döşeme yaptırmak. 

Bu çözüm artık çok kolay. Hiç dert etmeyin. Size bir telefon kadar yakınız. Arayın, güçlü servisimizle gelelim, yüzlerce kumaş ya da deri modelimizden dilediğinizi beğenin, sözleşmemizi yapalım, koltuklarınızı alalım, en kısa sürede yeni gibi tamir edelim, beğendiğiniz yeni kumaş ile yüzünü değiştirelim, size yepyeni modern bir koltuk döşeme yapalım. Böylece koltuklarınızı bütçenizi yormadan yenilemiş olursunuz. Hem de firmamızın sağladığı özel ödeme kolaylıkları ile. Koltuklarınızın yüzeyini yenilemek yıllardır kullandığınız koltuklarınıza yeni ve bambaşka bir görünüm katacaktır.

Zaman zaman evinizde, mekânlarınızda yapacağınız model ve renk değişimi psikolojinize de iyi gelecektir. Ayrıca, silmekle kumaşın altına giden mikroplardan da arınmış olacaksınız. Kumaşın altındaki sünger ve elyafları da yenilediğimiz zaman, yıllardır kullandığınız koltuklarınız daha sağlıklı bir hale gelecek.  Aynı zamanda yenilenen malzemeleriyle daha konforlu ve sağlam hale gelecek. Yaşam kalitenizi, yüksek olan yeni koltuk takımı parası vermeden yükseltmiş olacaksınız. İşletmemiz, yılların verdiği uzmanlık ve tecrübe ile garantili şekilde tamiri ve yenilemesini yaparak size sözleşmemizde yazan tarihte koltuklarınızı teslim edecektir. Firmamız koltuklarınızın tamirinde ve döşemesinde yüksek kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı hammaddeler kullanmaktadır.

Yaşamınızın en önemli eşyalarından olan koltuklarınızın eskimesini ve bozulmasını dert etmeyin. Bizim uzmanlığımıza güvenin. Gelip alalım, tamir edelim, yüzünü değiştirelim, modern döşemeler yapalım ve güvenli şekilde, söz verdiğimiz gibi teslim edelim. Bütçeniz sarsılmadan rahatınız, konforunuz, kaliteniz ve sağlığınız hep yerinde olsun. Yüzünüz gülsün…


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 15.10.2016 11:45:35
BU ÜRÜNÜ 630 KİŞİ İNCELEDİ