Eskimiş koltuklarınızın yenilenmesi gerektiğinde koltuk döşemecisine ihtiyaç duyarsınız. Koltuklarınızın yüzü değişecek, belki bazı yerleri tamir edilecek, eski sandalyeler yenilenecek ve belki de sandalyelerin üzeri de koltuklarla aynı kumaşla kaplanacak. Bazen de koltuk kumaş renklerini değiştirmek istediğiniz için koltuk kumaş değişimi ihtiyacı duyarsınız.

İçerenköy ve çevresinde oturuyorsanız tüm bu işleri dert etmenize gerek yok. Bizi telefonla aradığınızda ücretsiz servisimizle gelip evinizden eskimiş koltuk ve sandalyelerinizi alıyoruz, eski yüzlerini söküyoruz. Koltuklarınız için seçtiğiniz yeni kumaşla koltuklarınızı kaplıyoruz. Koltuk minderleriniz varsa onlara yeni kılıflar dikiyoruz. Sandalyelerinizi söküp onları da istediğiniz kumaşlarla kaplıyoruz. Tamire ihtiyaçları varsa tamir edip yeniliyoruz. Tüm bu işlemlerden sonra koltuk, minder ve sandalyeleri güzelce paketleyip yine ücretsiz servisimizle evinize teslim ediyoruz.

İçerenköy’de koltuk döşeme hizmetleri, sandalye yüzü değişimi, koltuk ve sandalye tamiri, koltuk döşeme malzemeleri temini, koltuk döşeme kumaşı satışı gibi konularda hizmet veren firmamıza bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Eskimiş, tamir edilmesi gereken koltuk ve sandalyelerinizi ücretsiz servisimizle gelip evinizden alalım. Eskiyen yüzlerini değiştirip tamir ettiğimiz ve yepyeni olmuş koltuk ve sandalyelerinizi 1 hafta sonra yine ücretsiz servisimizle size geri getirelim.Koltuk ve sandalye için gereken kumaşları firmamızın kataloğundan seçebilirsiniz. Dilerseniz koltuk ve sandalyelerin kaplanacağı kumaşı siz de getirebilirsiniz ancak ne kadar kumaşa ihtiyaç duyulduğu hakkında bizden bilgi almanız rica olunur. İçerenköy Koltuk Döşeme için hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Koltuk Döşeme, koltuk tadilatı gibi birçok hizmetler vermekteyiz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 24.09.2016 11:23:34
BU ÜRÜNÜ 791 KİŞİ İNCELEDİ