Eskimiş koltuklarınızın yenilenmesi gerektiğinde koltuk döşemecisine ihtiyaç duyarsınız. Koltuklarınızın yüzü değişecek, belki bazı yerleri tamir edilecek, eski sandalyeler yenilenecek ve belki de sandalyelerin üzeri de koltuklarla aynı kumaşla kaplanacak. Bazen de koltuk kumaş renklerini değiştirmek istediğiniz için koltuk kumaş değişimi ihtiyacı duyarsınız.

İçerenköy ve çevresinde oturuyorsanız tüm bu işleri dert etmenize gerek yok. Bizi telefonla aradığınızda ücretsiz servisimizle gelip evinizden eskimiş koltuk ve sandalyelerinizi alıyoruz, eski yüzlerini söküyoruz. Koltuklarınız için seçtiğiniz yeni kumaşla koltuklarınızı kaplıyoruz. Koltuk minderleriniz varsa onlara yeni kılıflar dikiyoruz. Sandalyelerinizi söküp onları da istediğiniz kumaşlarla kaplıyoruz. Tamire ihtiyaçları varsa tamir edip yeniliyoruz. Tüm bu işlemlerden sonra koltuk, minder ve sandalyeleri güzelce paketleyip yine ücretsiz servisimizle evinize teslim ediyoruz.

İçerenköy’de koltuk döşeme hizmetleri, sandalye yüzü değişimi, koltuk ve sandalye tamiri, koltuk döşeme malzemeleri temini, koltuk döşeme kumaşı satışı gibi konularda hizmet veren firmamıza bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Eskimiş, tamir edilmesi gereken koltuk ve sandalyelerinizi ücretsiz servisimizle gelip evinizden alalım. Eskiyen yüzlerini değiştirip tamir ettiğimiz ve yepyeni olmuş koltuk ve sandalyelerinizi 1 hafta sonra yine ücretsiz servisimizle size geri getirelim.Koltuk ve sandalye için gereken kumaşları firmamızın kataloğundan seçebilirsiniz. Dilerseniz koltuk ve sandalyelerin kaplanacağı kumaşı siz de getirebilirsiniz ancak ne kadar kumaşa ihtiyaç duyulduğu hakkında bizden bilgi almanız rica olunur. İçerenköy Koltuk Döşeme için hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Koltuk Döşeme, koltuk tadilatı gibi birçok hizmetler vermekteyiz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 24.09.2016 11:23:34
BU ÜRÜNÜ 841 KİŞİ İNCELEDİ