facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Eskimiş ve yıpranmaya yüz tutmuş koltukların tamiri ustalık gerektiren bir iştir. Çünkü koltuk tamirinde dikkat edilmesi gerektiren çok nokta vardır. Koltukların tamiri yapılırken hasar görmüş yüzeylerinde ince ve hassas bir işçilik yapılması gerekmektedir. Bu hassas işçiliği yapacak usta ve firma bulmak ise çok zordur. Koltuk tamiri işleriniz için aradığınızda eskimiş ve aşırı kullanımdan dolayı yıpranmış koltuklarınız için evinize ya da iş yerinize gelerek ücretsiz bir keşif çalışması yapmaya geliyoruz. Koltuklarınızın ya da kanepelerinizin tamir edilip edilemeyeceğine karar verdikten sonra koltuklarınızı ücretsiz servisimiz ile tamir atölyemize götürüyoruz. Atölyemizde tamir edilen koltuk takımlarınız ise en kısa sürede tekrar geri getirilmektedir.

Koltuk tamirinde rakipsiz olan Hasanpaşa Koltuk Tamiri, işinde becerikli ve hünerli koltuk tamiri ustalarıyla sizlere hizmet vermektedir. Yıllardır koltuk tamirinde edindiği bilgi ve birikimi kullanarak, hassas bir işçilik sunarak koltuk tamirlerini yapmaktadır. İşin tesliminde sizin de gözlerinize inanamayacağınız değişimi ve kaliteyi mutlaka göreceksiniz. Yenilenmiş koltuklarınızı uzun süre kullanmaya devam edeceksiniz.

Koltuk tamirinde kullanılması gereken bakım, onarım ve tamir malzemelerinin kaliteli olması yapılacak tamir işi için çok önemlidir. Kaliteli malzemeler kullanılmaz ise koltuk tamiri de kaliteli olmaz. Kısa sürede tekrar aşınmalar ve yıpranmalar başlar. Verdiğiniz emek ve para ziyan olurr. Böyle bir durumla karşılaşmamak için koltuk tamiri işlerinizde kaliteli malzemeler kullanan Hasanpaşa Koltuk Tamiri hizmetinizdedir.Kaliteli koltuk tamiri malzemelerinin etkisini daha iyi gösterebilmesi için bu malzemeleri işinin ehli olan koltuk tamiri ustalarımızla buluşturuyoruz. Evlerde ve işyerlerinde kullanılan koltuklar ve kanepeler farklıdır. Hem yapıldığı malzemeler farklıdır hem de işçilikleri farklıdır. Bir ustanın farkı da burada ortaya çıkmaktadır. Koltukların tamiri ve bakımında bu ayrıntıya dikkat ederek hangi mobilya için hangi malzemeyi kullanacağını iyi bilmelidir.  Farklı mobilyaların tamirinden ve bakımından en ince ayrıntısına kadar anlamalıdır. Koltukların yapıldığı malzemelere ve sistemlere hakim olmalı ki tamirini ve bakımını çok iyi yapabilsin. Hasanpaşa Koltuk Tamiri ustaları bütün kanepe ve koltukların tamirini yapabilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Garantiyi ve kaliteyi sunarak sizleri memnun etmek için çalışıyoruz.

 

 


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:26:25
BU ÜRÜNÜ 808 KİŞİ İNCELEDİ