facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Eskimiş ve yıpranmaya yüz tutmuş koltukların tamiri ustalık gerektiren bir iştir. Çünkü koltuk tamirinde dikkat edilmesi gerektiren çok nokta vardır. Koltukların tamiri yapılırken hasar görmüş yüzeylerinde ince ve hassas bir işçilik yapılması gerekmektedir. Bu hassas işçiliği yapacak usta ve firma bulmak ise çok zordur. Koltuk tamiri işleriniz için aradığınızda eskimiş ve aşırı kullanımdan dolayı yıpranmış koltuklarınız için evinize ya da iş yerinize gelerek ücretsiz bir keşif çalışması yapmaya geliyoruz. Koltuklarınızın ya da kanepelerinizin tamir edilip edilemeyeceğine karar verdikten sonra koltuklarınızı ücretsiz servisimiz ile tamir atölyemize götürüyoruz. Atölyemizde tamir edilen koltuk takımlarınız ise en kısa sürede tekrar geri getirilmektedir.

Koltuk tamirinde rakipsiz olan Hasanpaşa Koltuk Tamiri, işinde becerikli ve hünerli koltuk tamiri ustalarıyla sizlere hizmet vermektedir. Yıllardır koltuk tamirinde edindiği bilgi ve birikimi kullanarak, hassas bir işçilik sunarak koltuk tamirlerini yapmaktadır. İşin tesliminde sizin de gözlerinize inanamayacağınız değişimi ve kaliteyi mutlaka göreceksiniz. Yenilenmiş koltuklarınızı uzun süre kullanmaya devam edeceksiniz.

Koltuk tamirinde kullanılması gereken bakım, onarım ve tamir malzemelerinin kaliteli olması yapılacak tamir işi için çok önemlidir. Kaliteli malzemeler kullanılmaz ise koltuk tamiri de kaliteli olmaz. Kısa sürede tekrar aşınmalar ve yıpranmalar başlar. Verdiğiniz emek ve para ziyan olurr. Böyle bir durumla karşılaşmamak için koltuk tamiri işlerinizde kaliteli malzemeler kullanan Hasanpaşa Koltuk Tamiri hizmetinizdedir.Kaliteli koltuk tamiri malzemelerinin etkisini daha iyi gösterebilmesi için bu malzemeleri işinin ehli olan koltuk tamiri ustalarımızla buluşturuyoruz. Evlerde ve işyerlerinde kullanılan koltuklar ve kanepeler farklıdır. Hem yapıldığı malzemeler farklıdır hem de işçilikleri farklıdır. Bir ustanın farkı da burada ortaya çıkmaktadır. Koltukların tamiri ve bakımında bu ayrıntıya dikkat ederek hangi mobilya için hangi malzemeyi kullanacağını iyi bilmelidir.  Farklı mobilyaların tamirinden ve bakımından en ince ayrıntısına kadar anlamalıdır. Koltukların yapıldığı malzemelere ve sistemlere hakim olmalı ki tamirini ve bakımını çok iyi yapabilsin. Hasanpaşa Koltuk Tamiri ustaları bütün kanepe ve koltukların tamirini yapabilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Garantiyi ve kaliteyi sunarak sizleri memnun etmek için çalışıyoruz.

 

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:26:25
BU ÜRÜNÜ 1203 KİŞİ İNCELEDİ