Eskimiş ve yıpranmaya yüz tutmuş koltukların tamiri ustalık gerektiren bir iştir. Çünkü koltuk tamirinde dikkat edilmesi gerektiren çok nokta vardır. Koltukların tamiri yapılırken hasar görmüş yüzeylerinde ince ve hassas bir işçilik yapılması gerekmektedir. Bu hassas işçiliği yapacak usta ve firma bulmak ise çok zordur. Koltuk tamiri işleriniz için aradığınızda eskimiş ve aşırı kullanımdan dolayı yıpranmış koltuklarınız için evinize ya da iş yerinize gelerek ücretsiz bir keşif çalışması yapmaya geliyoruz. Koltuklarınızın ya da kanepelerinizin tamir edilip edilemeyeceğine karar verdikten sonra koltuklarınızı ücretsiz servisimiz ile tamir atölyemize götürüyoruz. Atölyemizde tamir edilen koltuk takımlarınız ise en kısa sürede tekrar geri getirilmektedir.

Koltuk tamirinde rakipsiz olan Hasanpaşa Koltuk Tamiri, işinde becerikli ve hünerli koltuk tamiri ustalarıyla sizlere hizmet vermektedir. Yıllardır koltuk tamirinde edindiği bilgi ve birikimi kullanarak, hassas bir işçilik sunarak koltuk tamirlerini yapmaktadır. İşin tesliminde sizin de gözlerinize inanamayacağınız değişimi ve kaliteyi mutlaka göreceksiniz. Yenilenmiş koltuklarınızı uzun süre kullanmaya devam edeceksiniz.

Koltuk tamirinde kullanılması gereken bakım, onarım ve tamir malzemelerinin kaliteli olması yapılacak tamir işi için çok önemlidir. Kaliteli malzemeler kullanılmaz ise koltuk tamiri de kaliteli olmaz. Kısa sürede tekrar aşınmalar ve yıpranmalar başlar. Verdiğiniz emek ve para ziyan olurr. Böyle bir durumla karşılaşmamak için koltuk tamiri işlerinizde kaliteli malzemeler kullanan Hasanpaşa Koltuk Tamiri hizmetinizdedir.Kaliteli koltuk tamiri malzemelerinin etkisini daha iyi gösterebilmesi için bu malzemeleri işinin ehli olan koltuk tamiri ustalarımızla buluşturuyoruz. Evlerde ve işyerlerinde kullanılan koltuklar ve kanepeler farklıdır. Hem yapıldığı malzemeler farklıdır hem de işçilikleri farklıdır. Bir ustanın farkı da burada ortaya çıkmaktadır. Koltukların tamiri ve bakımında bu ayrıntıya dikkat ederek hangi mobilya için hangi malzemeyi kullanacağını iyi bilmelidir.  Farklı mobilyaların tamirinden ve bakımından en ince ayrıntısına kadar anlamalıdır. Koltukların yapıldığı malzemelere ve sistemlere hakim olmalı ki tamirini ve bakımını çok iyi yapabilsin. Hasanpaşa Koltuk Tamiri ustaları bütün kanepe ve koltukların tamirini yapabilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Garantiyi ve kaliteyi sunarak sizleri memnun etmek için çalışıyoruz.

 

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:26:25
BU ÜRÜNÜ 768 KİŞİ İNCELEDİ