Eskimiş ve yıpranmaya yüz tutmuş koltukların tamiri ustalık gerektiren bir iştir. Çünkü koltuk tamirinde dikkat edilmesi gerektiren çok nokta vardır. Koltukların tamiri yapılırken hasar görmüş yüzeylerinde ince ve hassas bir işçilik yapılması gerekmektedir. Bu hassas işçiliği yapacak usta ve firma bulmak ise çok zordur. Koltuk tamiri işleriniz için aradığınızda eskimiş ve aşırı kullanımdan dolayı yıpranmış koltuklarınız için evinize ya da iş yerinize gelerek ücretsiz bir keşif çalışması yapmaya geliyoruz. Koltuklarınızın ya da kanepelerinizin tamir edilip edilemeyeceğine karar verdikten sonra koltuklarınızı ücretsiz servisimiz ile tamir atölyemize götürüyoruz. Atölyemizde tamir edilen koltuk takımlarınız ise en kısa sürede tekrar geri getirilmektedir.

Koltuk tamirinde rakipsiz olan Hasanpaşa Koltuk Tamiri, işinde becerikli ve hünerli koltuk tamiri ustalarıyla sizlere hizmet vermektedir. Yıllardır koltuk tamirinde edindiği bilgi ve birikimi kullanarak, hassas bir işçilik sunarak koltuk tamirlerini yapmaktadır. İşin tesliminde sizin de gözlerinize inanamayacağınız değişimi ve kaliteyi mutlaka göreceksiniz. Yenilenmiş koltuklarınızı uzun süre kullanmaya devam edeceksiniz.

Koltuk tamirinde kullanılması gereken bakım, onarım ve tamir malzemelerinin kaliteli olması yapılacak tamir işi için çok önemlidir. Kaliteli malzemeler kullanılmaz ise koltuk tamiri de kaliteli olmaz. Kısa sürede tekrar aşınmalar ve yıpranmalar başlar. Verdiğiniz emek ve para ziyan olurr. Böyle bir durumla karşılaşmamak için koltuk tamiri işlerinizde kaliteli malzemeler kullanan Hasanpaşa Koltuk Tamiri hizmetinizdedir.Kaliteli koltuk tamiri malzemelerinin etkisini daha iyi gösterebilmesi için bu malzemeleri işinin ehli olan koltuk tamiri ustalarımızla buluşturuyoruz. Evlerde ve işyerlerinde kullanılan koltuklar ve kanepeler farklıdır. Hem yapıldığı malzemeler farklıdır hem de işçilikleri farklıdır. Bir ustanın farkı da burada ortaya çıkmaktadır. Koltukların tamiri ve bakımında bu ayrıntıya dikkat ederek hangi mobilya için hangi malzemeyi kullanacağını iyi bilmelidir.  Farklı mobilyaların tamirinden ve bakımından en ince ayrıntısına kadar anlamalıdır. Koltukların yapıldığı malzemelere ve sistemlere hakim olmalı ki tamirini ve bakımını çok iyi yapabilsin. Hasanpaşa Koltuk Tamiri ustaları bütün kanepe ve koltukların tamirini yapabilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Garantiyi ve kaliteyi sunarak sizleri memnun etmek için çalışıyoruz.

 

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:26:25
BU ÜRÜNÜ 733 KİŞİ İNCELEDİ