facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Ev dekorasyonu ile yakından ilgilenen kadınlar, evlerindeki eşyaların yerlerini ve modellerini sürekli olarak değiştirmek isterler. Çoğu kadın da bu yeniliğe açık bir şekilde sürekli olarak eşyalar üzerinde değişiklik yapacağı günü bekler. Siz de eşyalarınızı yenilemek arzusunda olan kişilerden biriyseniz zaman içerisinde eskiyen koltuklarınızın kumaşlarını değiştirerek oldukça modern bir görünüme sahip yeni koltuklara sahip olabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken mobilyalarınızın tamamını değiştirmek ve fazlaca masraf yapmak yerine sadece döşeme koltuk kumaşları değişerek evinizde arzu ettiğiniz yeni görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Sizin için Göztepe’de koltuk döşeme hizmeti veren firma, eski koltuklarınızı alıyor ve yenilenmiş bir şekilde en kısa süre içerisinde koltuklarınızı size geri getiriyor.

İstediğiniz renk, desen ve istediğiniz kumaş modelleri ile eski koltuklarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Henüz yeni olan fakat renginden sıkıldığınız ya da evinize artık uyum sağlamadığınız düşündüğünüz tüm koltuklarınıza aynı işlemi yaptırarak da modern ve şık bir koltuk takımı elde edebilirsiniz. Son yıllarda oldukça moda olan kendinize ait köşelerden birini siz de kendi evinizde yaratmak istiyorsanız, tekli koltuk ve berjerlerinize de yeni koltuk kumaşları seçerek kendinize ait bir alanın temellerini atabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren koltuk döşeme firması, bulunduğunuz ev ve işyerlerinize gelerek, yenilemek istediğiniz koltukları alıyor ve sizin seçmiş olduğunuz koltuk kumaşları ile kaplıyor. Size ise işin en eğlenceli yanı olan yeni koltuk döşemelerini seçmek düşüyor.

Koltuklarınızı kaplatmak istediğiniz kumaş döşeme kumaşı olduğu sürece, istediğiniz her desendeki kumaş ile koltuklarınız yenilenebiliyor. Ofisinizde ya da evinizde yer alan koltukların atıp yerine yenilerini satın almadan önce mutlaka Göztepe koltuk döşeme firmasına ulaşım sağlayın. Size yeni koltuk satın almaktan daha az maliyetle yepyeni koltuklar sunacak olan Göztepe koltuk döşeme, tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda işler çıkarmaktadır. Sizin tarzınıza en uygun döşemelik kumaş ile yeniden kaplanan koltuklarınız ile evinizin ya da işyerinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Üstelik döşemelik kumaşlarınızı leke tutmayan kumaşlardan seçerek, eski koltuklarınızda yaşadığınız birçok sorundan da kolayca kurtulabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 11:58:27
BU ÜRÜNÜ 2208 KİŞİ İNCELEDİ