Ev dekorasyonu ile yakından ilgilenen kadınlar, evlerindeki eşyaların yerlerini ve modellerini sürekli olarak değiştirmek isterler. Çoğu kadın da bu yeniliğe açık bir şekilde sürekli olarak eşyalar üzerinde değişiklik yapacağı günü bekler. Siz de eşyalarınızı yenilemek arzusunda olan kişilerden biriyseniz zaman içerisinde eskiyen koltuklarınızın kumaşlarını değiştirerek oldukça modern bir görünüme sahip yeni koltuklara sahip olabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken mobilyalarınızın tamamını değiştirmek ve fazlaca masraf yapmak yerine sadece döşeme koltuk kumaşları değişerek evinizde arzu ettiğiniz yeni görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Sizin için Göztepe’de koltuk döşeme hizmeti veren firma, eski koltuklarınızı alıyor ve yenilenmiş bir şekilde en kısa süre içerisinde koltuklarınızı size geri getiriyor.

İstediğiniz renk, desen ve istediğiniz kumaş modelleri ile eski koltuklarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Henüz yeni olan fakat renginden sıkıldığınız ya da evinize artık uyum sağlamadığınız düşündüğünüz tüm koltuklarınıza aynı işlemi yaptırarak da modern ve şık bir koltuk takımı elde edebilirsiniz. Son yıllarda oldukça moda olan kendinize ait köşelerden birini siz de kendi evinizde yaratmak istiyorsanız, tekli koltuk ve berjerlerinize de yeni koltuk kumaşları seçerek kendinize ait bir alanın temellerini atabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren koltuk döşeme firması, bulunduğunuz ev ve işyerlerinize gelerek, yenilemek istediğiniz koltukları alıyor ve sizin seçmiş olduğunuz koltuk kumaşları ile kaplıyor. Size ise işin en eğlenceli yanı olan yeni koltuk döşemelerini seçmek düşüyor.

Koltuklarınızı kaplatmak istediğiniz kumaş döşeme kumaşı olduğu sürece, istediğiniz her desendeki kumaş ile koltuklarınız yenilenebiliyor. Ofisinizde ya da evinizde yer alan koltukların atıp yerine yenilerini satın almadan önce mutlaka Göztepe koltuk döşeme firmasına ulaşım sağlayın. Size yeni koltuk satın almaktan daha az maliyetle yepyeni koltuklar sunacak olan Göztepe koltuk döşeme, tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda işler çıkarmaktadır. Sizin tarzınıza en uygun döşemelik kumaş ile yeniden kaplanan koltuklarınız ile evinizin ya da işyerinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Üstelik döşemelik kumaşlarınızı leke tutmayan kumaşlardan seçerek, eski koltuklarınızda yaşadığınız birçok sorundan da kolayca kurtulabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 11:58:27
BU ÜRÜNÜ 1268 KİŞİ İNCELEDİ