Ev dekorasyonu ile yakından ilgilenen kadınlar, evlerindeki eşyaların yerlerini ve modellerini sürekli olarak değiştirmek isterler. Çoğu kadın da bu yeniliğe açık bir şekilde sürekli olarak eşyalar üzerinde değişiklik yapacağı günü bekler. Siz de eşyalarınızı yenilemek arzusunda olan kişilerden biriyseniz zaman içerisinde eskiyen koltuklarınızın kumaşlarını değiştirerek oldukça modern bir görünüme sahip yeni koltuklara sahip olabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken mobilyalarınızın tamamını değiştirmek ve fazlaca masraf yapmak yerine sadece döşeme koltuk kumaşları değişerek evinizde arzu ettiğiniz yeni görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Sizin için Göztepe’de koltuk döşeme hizmeti veren firma, eski koltuklarınızı alıyor ve yenilenmiş bir şekilde en kısa süre içerisinde koltuklarınızı size geri getiriyor.

İstediğiniz renk, desen ve istediğiniz kumaş modelleri ile eski koltuklarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Henüz yeni olan fakat renginden sıkıldığınız ya da evinize artık uyum sağlamadığınız düşündüğünüz tüm koltuklarınıza aynı işlemi yaptırarak da modern ve şık bir koltuk takımı elde edebilirsiniz. Son yıllarda oldukça moda olan kendinize ait köşelerden birini siz de kendi evinizde yaratmak istiyorsanız, tekli koltuk ve berjerlerinize de yeni koltuk kumaşları seçerek kendinize ait bir alanın temellerini atabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren koltuk döşeme firması, bulunduğunuz ev ve işyerlerinize gelerek, yenilemek istediğiniz koltukları alıyor ve sizin seçmiş olduğunuz koltuk kumaşları ile kaplıyor. Size ise işin en eğlenceli yanı olan yeni koltuk döşemelerini seçmek düşüyor.

Koltuklarınızı kaplatmak istediğiniz kumaş döşeme kumaşı olduğu sürece, istediğiniz her desendeki kumaş ile koltuklarınız yenilenebiliyor. Ofisinizde ya da evinizde yer alan koltukların atıp yerine yenilerini satın almadan önce mutlaka Göztepe koltuk döşeme firmasına ulaşım sağlayın. Size yeni koltuk satın almaktan daha az maliyetle yepyeni koltuklar sunacak olan Göztepe koltuk döşeme, tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda işler çıkarmaktadır. Sizin tarzınıza en uygun döşemelik kumaş ile yeniden kaplanan koltuklarınız ile evinizin ya da işyerinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Üstelik döşemelik kumaşlarınızı leke tutmayan kumaşlardan seçerek, eski koltuklarınızda yaşadığınız birçok sorundan da kolayca kurtulabilirsiniz.

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 11:58:27
BU ÜRÜNÜ 1368 KİŞİ İNCELEDİ