Evde koltuk döşeme, herkesin hayalini kurduğu ancak mütemadiyen tedirgin olduğu bir iştir. Evet, koltuklarınızı bize veriyorsunuz ama bu işlemi yaptırmak yerine yeni koltuk mu alsaydım düşüncesi de aklınızın bir köşesinde sizi düşündürüyor. Biz bütün bu akıl çatışmalarını yok etmek için deneyimli kadromuzla içinizi rahatlatacağız! Koltuklarından sıkılan ya da ilk zamanlarda çok beğenerek aldığınız koltuklardan artık memnun olmayan müşterilerimiz için, eski koltuklarınızı benimsemek zorunda değilsiniz! Koltuk kaplama işi aslında sanıldığı kadar tereddüt edilecek bir iş değil, yalnızca seçimlerinizi kendi beğeninize göre yapın ve gerisini bizlere bırakın. Yapmanız gereken tek şey, kumaş seçimi! Çok eğlenceli olan kumaş seçimi işi için, tecrübelerimizle sizlerin yanındayız. İstanbul’un çoğu yerinde hizmet sunmaktayız. Kumaşınızı ciddi bir kararla seçerseniz, asla pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz, dekorasyonunuza uygun kumaş seçimleriyle evinizi, ofisinizi, iş yerlerinizi büyük bir değişime uğratabilirsiniz. Eskiyen koltuklarınız için yenisini almanıza gerek yok, eskiyen koltuklarınızı kaplayın! Ve ruhunuzu, güzel bir değişimle baş başa bırakın, hepsi bu kadar kolay. Koltuk kumaşlarının tarzları ayrıntılarında gizlidir… Dekorasyonunuzun en önemli parçası da kumaş seçimidir.

            Koltuk döşeme için kumaş modelleri;

Döşemelik kumaşlar, nerede kullanırsanız kullanın, kullanılan yeri en şık gösterecek kumaş türüdür. Daha şık bir görüntü kazandırmak istiyorsanız, döşemelik kumaşlar sizin de tercihiniz olabilir, fikrinizi belirleme konusunda yardımcı olmak gerekirse, 2016 yılının en çok tercih edilen kumaşlarını sizlere tanıtmak istiyoruz.

            Kadife, kumaş türü, klasiktir ancak asla ve asla klasikleşmemiştir, kumaş kataloglarının en kıymetli parçası olduğu için kadife kumaş tanıtımından bahsetmek istiyoruz, son zamanlarda da oldukça moda haline gelmiştir.

            Alkantra, oldukça kullanışlı ve pratik bir kumaş türü olarak, sizlerin karşısına çıkmaktadır. Polyester ve poliüretan iplik ile dokunmaktadır. Hem yumuşaktır hem de maliyeti daha azdır.

            Damasko, oryantalist olmakla birlikte, iplik desenleri oldukça mat bir görünüme sahiptir. Oldukça gösterişli olan bu kumaş, ciddiyetin göstergesidir.

            Kaşmir, bu kumaş hemen hemen herkes tarafından bilenen bir kumaş çeşididir. Açıklama olarak da, yoğun yünlü olduğu için oldukça sıcak bir his verir. Yastıklar için tercih edilmektedir.

Birden çok renk ve kumaş çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz!


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 11:54:09
BU ÜRÜNÜ 660 KİŞİ İNCELEDİ