facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evde koltuk döşeme, herkesin hayalini kurduğu ancak mütemadiyen tedirgin olduğu bir iştir. Evet, koltuklarınızı bize veriyorsunuz ama bu işlemi yaptırmak yerine yeni koltuk mu alsaydım düşüncesi de aklınızın bir köşesinde sizi düşündürüyor. Biz bütün bu akıl çatışmalarını yok etmek için deneyimli kadromuzla içinizi rahatlatacağız! Koltuklarından sıkılan ya da ilk zamanlarda çok beğenerek aldığınız koltuklardan artık memnun olmayan müşterilerimiz için, eski koltuklarınızı benimsemek zorunda değilsiniz! Koltuk kaplama işi aslında sanıldığı kadar tereddüt edilecek bir iş değil, yalnızca seçimlerinizi kendi beğeninize göre yapın ve gerisini bizlere bırakın. Yapmanız gereken tek şey, kumaş seçimi! Çok eğlenceli olan kumaş seçimi işi için, tecrübelerimizle sizlerin yanındayız. İstanbul’un çoğu yerinde hizmet sunmaktayız. Kumaşınızı ciddi bir kararla seçerseniz, asla pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz, dekorasyonunuza uygun kumaş seçimleriyle evinizi, ofisinizi, iş yerlerinizi büyük bir değişime uğratabilirsiniz. Eskiyen koltuklarınız için yenisini almanıza gerek yok, eskiyen koltuklarınızı kaplayın! Ve ruhunuzu, güzel bir değişimle baş başa bırakın, hepsi bu kadar kolay. Koltuk kumaşlarının tarzları ayrıntılarında gizlidir… Dekorasyonunuzun en önemli parçası da kumaş seçimidir.

            Koltuk döşeme için kumaş modelleri;

Döşemelik kumaşlar, nerede kullanırsanız kullanın, kullanılan yeri en şık gösterecek kumaş türüdür. Daha şık bir görüntü kazandırmak istiyorsanız, döşemelik kumaşlar sizin de tercihiniz olabilir, fikrinizi belirleme konusunda yardımcı olmak gerekirse, 2016 yılının en çok tercih edilen kumaşlarını sizlere tanıtmak istiyoruz.

            Kadife, kumaş türü, klasiktir ancak asla ve asla klasikleşmemiştir, kumaş kataloglarının en kıymetli parçası olduğu için kadife kumaş tanıtımından bahsetmek istiyoruz, son zamanlarda da oldukça moda haline gelmiştir.

            Alkantra, oldukça kullanışlı ve pratik bir kumaş türü olarak, sizlerin karşısına çıkmaktadır. Polyester ve poliüretan iplik ile dokunmaktadır. Hem yumuşaktır hem de maliyeti daha azdır.

            Damasko, oryantalist olmakla birlikte, iplik desenleri oldukça mat bir görünüme sahiptir. Oldukça gösterişli olan bu kumaş, ciddiyetin göstergesidir.

            Kaşmir, bu kumaş hemen hemen herkes tarafından bilenen bir kumaş çeşididir. Açıklama olarak da, yoğun yünlü olduğu için oldukça sıcak bir his verir. Yastıklar için tercih edilmektedir.

Birden çok renk ve kumaş çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz!


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 11:54:09
BU ÜRÜNÜ 910 KİŞİ İNCELEDİ