facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuklarınızın döşemeleri, koltuğunuzun estetik açıdan en önemli parçalarıdır. Koltuğunuzun görünümünü ve kalitesini belirleyen unsurların arasında üst sıralarda yer alan koltuk döşemesi, çeşitli etkenlerden dolayu tahribata uğrayabilir. Bu tahribatlarda etken olarak, kullanılan koltuk döşeme malzemesi büyük önem taşımaktadır. Eğer döşeme malzemesi yapısında kötü ve kalitesiz bir malzeme kullanıldıysa, döşeme üzerinde oluşabilecek tahribatlar çok daha kolay bir hale gelmektedir. Kaliteli malzemeler ile yapılan koltuk kumaş değişimi, koltuğunuzda anında büyük bir fark yaratacak ve koltuğunuza kaliteli bir imaj sağlayacaktır.

Koltuk döşemenizde oluşabilecek herhangi bir tahribat ile ilgili firmamızın vermiş olduğu profesyonel hizmetlerden yararlanarak, bu tahribatların önüne geçebilirsiniz. Koltuk döşemesi değişiminde kullanılan tekniklerin ve malzemenin büyük önemi olduğu gibi, döşeme çizgilerinin doğru açılarda ikamet etmesi, dikişlerin orantısı ve koltuk biçimine uygun bir tasarım uygulaması da koltuğunuzun hem görüntüsünü, hem de kalitesini arttıracaktır. Firmamızın sahip olduğu çeşitli koltuk kumaş renkleri sayesinde, koltuğunuzun görünüşünü ve dizaynını değiştirebilir. Dilediğiniz ve istediğiniz tasarım inceliğinde bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Koltuk döşemeleriniz kaplanırken, firmamızın vermiş olduğu güvenli işçilik ve garanti kapsamlarından faydalanmış olursunuz. Koltuk döşeme işçiliğinin hafife alınmayacak ve profesyonellik isteyen bir uğraş olduğunu savunan firmamız, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek içini profesyonel ekipler yetiştirmiş ve bu profesyonel ekipler doğrultusunda sizlere kalite hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Koltuk döşemenizi değiştirmeniz için, döşemenizin herhangi bir tahribata uğramış olması gerekmemektedir. Firmamızın bünyesinde bulunun pek çok çeşit kumaş renklerine göz atarak, dilediğiniz tarzda ve tasarımda bir koltuğa sahip olabilmeniz kaçınılmazdır.

Firmamız, koltuk döşemelerinizi değiştirirken veya tamirat yaparken, en kaliteli ve en güvenilir koltuk döşeme malzemeleri kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Bu kaliteli malzemeler, koltuk döşemenizin sizlere yaratabileceği herhangi bir problem veya sıkıntının tamamen önüne geçilmesi amaçlı, firmamızın kesinlikle kullanılması gereken malzemeler skalasında yer alan ürünlerdir. Sizde, koltuk döşemelerinizi değiştirmek istiyor veya döşemelerinizde meydana gelen çeşitli zararların ve yıpranmaların önüne geçmek istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek profesyonel bilgi alabilir ve bu profesyonel bilgiler doğrultusunda yepyeni, kaliteli ve garantili bir koltuk döşemesine sahip olabilirsiniz. Firmamız, piyasada mevcut diğer firmaların aksine, ucuz yollu malzemelerden kaçınarak, %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmektedir. 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 27.09.2016 11:48:04
BU ÜRÜNÜ 933 KİŞİ İNCELEDİ