Koltuklarınızın döşemeleri, koltuğunuzun estetik açıdan en önemli parçalarıdır. Koltuğunuzun görünümünü ve kalitesini belirleyen unsurların arasında üst sıralarda yer alan koltuk döşemesi, çeşitli etkenlerden dolayu tahribata uğrayabilir. Bu tahribatlarda etken olarak, kullanılan koltuk döşeme malzemesi büyük önem taşımaktadır. Eğer döşeme malzemesi yapısında kötü ve kalitesiz bir malzeme kullanıldıysa, döşeme üzerinde oluşabilecek tahribatlar çok daha kolay bir hale gelmektedir. Kaliteli malzemeler ile yapılan koltuk kumaş değişimi, koltuğunuzda anında büyük bir fark yaratacak ve koltuğunuza kaliteli bir imaj sağlayacaktır.

Koltuk döşemenizde oluşabilecek herhangi bir tahribat ile ilgili firmamızın vermiş olduğu profesyonel hizmetlerden yararlanarak, bu tahribatların önüne geçebilirsiniz. Koltuk döşemesi değişiminde kullanılan tekniklerin ve malzemenin büyük önemi olduğu gibi, döşeme çizgilerinin doğru açılarda ikamet etmesi, dikişlerin orantısı ve koltuk biçimine uygun bir tasarım uygulaması da koltuğunuzun hem görüntüsünü, hem de kalitesini arttıracaktır. Firmamızın sahip olduğu çeşitli koltuk kumaş renkleri sayesinde, koltuğunuzun görünüşünü ve dizaynını değiştirebilir. Dilediğiniz ve istediğiniz tasarım inceliğinde bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Koltuk döşemeleriniz kaplanırken, firmamızın vermiş olduğu güvenli işçilik ve garanti kapsamlarından faydalanmış olursunuz. Koltuk döşeme işçiliğinin hafife alınmayacak ve profesyonellik isteyen bir uğraş olduğunu savunan firmamız, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek içini profesyonel ekipler yetiştirmiş ve bu profesyonel ekipler doğrultusunda sizlere kalite hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Koltuk döşemenizi değiştirmeniz için, döşemenizin herhangi bir tahribata uğramış olması gerekmemektedir. Firmamızın bünyesinde bulunun pek çok çeşit kumaş renklerine göz atarak, dilediğiniz tarzda ve tasarımda bir koltuğa sahip olabilmeniz kaçınılmazdır.

Firmamız, koltuk döşemelerinizi değiştirirken veya tamirat yaparken, en kaliteli ve en güvenilir koltuk döşeme malzemeleri kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Bu kaliteli malzemeler, koltuk döşemenizin sizlere yaratabileceği herhangi bir problem veya sıkıntının tamamen önüne geçilmesi amaçlı, firmamızın kesinlikle kullanılması gereken malzemeler skalasında yer alan ürünlerdir. Sizde, koltuk döşemelerinizi değiştirmek istiyor veya döşemelerinizde meydana gelen çeşitli zararların ve yıpranmaların önüne geçmek istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek profesyonel bilgi alabilir ve bu profesyonel bilgiler doğrultusunda yepyeni, kaliteli ve garantili bir koltuk döşemesine sahip olabilirsiniz. Firmamız, piyasada mevcut diğer firmaların aksine, ucuz yollu malzemelerden kaçınarak, %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmektedir. 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 27.09.2016 11:48:04
BU ÜRÜNÜ 605 KİŞİ İNCELEDİ