Dekorasyon anlamında geçen uzun süreler tüm yaşam alanlarının içindeki eşyaları ve tasarımları değiştirirken, mobilyalar her zaman duruşları ve estetik görünümleri ile ev ve ofis içlerinde mobilya dekorasyon kapsamında yerlerini korudular. Elbette koltuk tasarımları, kumaşları ve kullanım şekilleri çok farklı aşamalardan geçerek sürekli değişiyor. Özellikle geçmişten bugüne kadar kullanılmakta olan ve herkes tarafından sevilerek bakılan antika koltuklar, evler ve diğer yaşam alanları için büyük bir önem teşkil ediyor. Antika koltuklarla birlikte elbette modern koltuklar da zamanla yıpranmalara uğrayabiliyor. Sonuç olarak tüm bu koltuklar güvenilir ve tecrübeli ellerin yapacağı bakım ve onarımlara ihtiyaç duyuyorlar.

Uzun yıllar Feneryolu bölgesi kapsamında alanındaki tecrübe ve deneyimleri sayesinde adından söz ettiren firma, koltuk tamiri anlamında yaptığı birçok başarılı işle sağlam referanslarını gururla sunuyor. Tüm koltuk çeşitlerinin bakım-onarımı, tamiri ve restoresini uzman çalışanların deneyimleri ile güvenilir bir şekilde tamamlayan firma, siz değerli müşterilerine kısa süre içerisinde sağlam, konforlu, göz estetiğine hitap eden ve dikkat çeken koltuklar sunuyor. Bununla birlikte çalışma misyonu kapsamında sadece tamir aşaması ile yetinmeyen çalışma ekibi eski koltuk döşeme işlerinizi de muazzam bir şekilde tamamlıyor. Bilinmelidir ki eski koltukların bakımı günlük kullanımda olan koltuklar gibi kolay olmayıp, her değiştirilen parçanın görünüm açısından üretildiği dönemi yansıtması ayrıca sağlamlık bakımından da hiçbir kusuru olmaması gerekmektedir.

Koltuklarınızın fiziksel olarak sağlam ve konforlu olması elbette bakım ve onarımdaki ilk şarttır. Fakat bu, işini profesyonel yapan bir firmanın yetinmeyeceği bir nokta olup göz estetiği anlamında koltuk döşemelik kumaşlar konusunda da aynı önem verilmektedir. Geçmişten bugüne koltuğunuzun dönemine uygun eski modellerden modern tarzlara kadar birçok renkte, türde ve desende kumaşları siz değerli müşterilerine sunan firma, aklınızdaki ideal kumaşa sahip olacağınız konusunda sizlere tamamen eksiksiz bir hizmet sunma konusunda kendine güvenmektedir. Çünkü dekorasyon biçimleri tüm koltukların vazgeçilmez parçalarıdır. Koltuk tamiri sonrası uygulanacak kumaş seçimi ve kumaş döşeme işlemleri sonucunda kullanmaktan büyük keyif alacağınız koltuklarınıza firma hizmeti kapsamında rahatlıkla ve sıfır şüphe ile ulaşabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 19:03:11
BU ÜRÜNÜ 696 KİŞİ İNCELEDİ