facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Dekorasyon anlamında geçen uzun süreler tüm yaşam alanlarının içindeki eşyaları ve tasarımları değiştirirken, mobilyalar her zaman duruşları ve estetik görünümleri ile ev ve ofis içlerinde mobilya dekorasyon kapsamında yerlerini korudular. Elbette koltuk tasarımları, kumaşları ve kullanım şekilleri çok farklı aşamalardan geçerek sürekli değişiyor. Özellikle geçmişten bugüne kadar kullanılmakta olan ve herkes tarafından sevilerek bakılan antika koltuklar, evler ve diğer yaşam alanları için büyük bir önem teşkil ediyor. Antika koltuklarla birlikte elbette modern koltuklar da zamanla yıpranmalara uğrayabiliyor. Sonuç olarak tüm bu koltuklar güvenilir ve tecrübeli ellerin yapacağı bakım ve onarımlara ihtiyaç duyuyorlar.

Uzun yıllar Feneryolu bölgesi kapsamında alanındaki tecrübe ve deneyimleri sayesinde adından söz ettiren firma, koltuk tamiri anlamında yaptığı birçok başarılı işle sağlam referanslarını gururla sunuyor. Tüm koltuk çeşitlerinin bakım-onarımı, tamiri ve restoresini uzman çalışanların deneyimleri ile güvenilir bir şekilde tamamlayan firma, siz değerli müşterilerine kısa süre içerisinde sağlam, konforlu, göz estetiğine hitap eden ve dikkat çeken koltuklar sunuyor. Bununla birlikte çalışma misyonu kapsamında sadece tamir aşaması ile yetinmeyen çalışma ekibi eski koltuk döşeme işlerinizi de muazzam bir şekilde tamamlıyor. Bilinmelidir ki eski koltukların bakımı günlük kullanımda olan koltuklar gibi kolay olmayıp, her değiştirilen parçanın görünüm açısından üretildiği dönemi yansıtması ayrıca sağlamlık bakımından da hiçbir kusuru olmaması gerekmektedir.

Koltuklarınızın fiziksel olarak sağlam ve konforlu olması elbette bakım ve onarımdaki ilk şarttır. Fakat bu, işini profesyonel yapan bir firmanın yetinmeyeceği bir nokta olup göz estetiği anlamında koltuk döşemelik kumaşlar konusunda da aynı önem verilmektedir. Geçmişten bugüne koltuğunuzun dönemine uygun eski modellerden modern tarzlara kadar birçok renkte, türde ve desende kumaşları siz değerli müşterilerine sunan firma, aklınızdaki ideal kumaşa sahip olacağınız konusunda sizlere tamamen eksiksiz bir hizmet sunma konusunda kendine güvenmektedir. Çünkü dekorasyon biçimleri tüm koltukların vazgeçilmez parçalarıdır. Koltuk tamiri sonrası uygulanacak kumaş seçimi ve kumaş döşeme işlemleri sonucunda kullanmaktan büyük keyif alacağınız koltuklarınıza firma hizmeti kapsamında rahatlıkla ve sıfır şüphe ile ulaşabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 19:03:11
BU ÜRÜNÜ 967 KİŞİ İNCELEDİ