facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk tamir işlemi yıllardır başvurduğumuz bir işlemdir.  Yeni bir koltuk takımı almaktansa var olan koltuklarimizi yenilemek maliyet açısından da hesaplidir. Sadece koltukların kılıflarıni,  kumaş renklerini değiştirerek ve varsa tamir edilmesi gereken yerleri tamir ettirerek yepyeni bir görüntüye kavusturabiliriz. Döşeme için kullanacağınız kumaşları çok dikkatli bir şekil de seçmeniz gerekmektedir. Maliyeti daha da fazla düşürmek için kumaş kalitesinden ödün vermememiniz sizin için iyi olacaktır. Kalitesi düşük bir kumaş ile yapılan döşeme işlemi sizi bir ve ya iki yıl idare ettikten sonra yirtilmaya  rengin de solmalara neden olacaktır.  Çok kısa süre içerisin de koltuk takımlarınız eski bir görüntüye kavuşacaktır. Kaliteli kumaşlar kullanılarak yapılan koltuk döşeme işlemi daha uzun yıllar kullanılır. Döşeme işlemi yapılırken kumaşın kalitesi kadar işçilikte çok önemli bir diğer ayrıntıdir. İşi severek ve sahip çıkarak yapan kişiler ile çalışan firmalar her zaman daha başarılı işler çıkarmaktadır.

Koltuk döşemesi yaptıracağıniz zaman firmayı çok iyi seçmelisiniz.  Sadece fiyat bilgisi almak değildir burda ki işlem bütün ayrıntıları sormaktır.  Kumaş kalitelerini,  çalıştıkları işçilerin güvenirliligini  ve koltuklarınızi ne kadar  süre de teslim edecekleri gibi konulara özellikle dikkat etmelisiniz. İstanbul ‘un hemen hemen her semtin de ve mahallesin de koltuk döşeme ve tamir işini yapan çeşitli firmalar bulunmaktadır. Firmaları tek tek araştırirak doğru firmayı bulabilirsiniz.

Doğru firma ile çalıştığınız zaman koltuklariniz ilk günkü hali gibi belki de ilk günkü halinden bile daha iyi bir şekil de size teslim edebilir. Eğer doğru firma ile calismazsaniz çeşitli sorunlar yasamaniz kaçınılmaz olacaktır.  İşçilik kötü olabilir kumaş koltuğuna ürün kesilmemesi olarak yama izleri ve ya dikiş izleri belli olabilir. Kumaş istediğiniz gibi gelmeyebilir rengi soluk olabilir. Söyledikleri tarihte teslimat gerçekleştirmeyip sizi aylarca bekletebilirler.  Koltuk takımlarınızi aylarca beklemekte gerçekten çok kötü bir durum olacaktır.  Bunun gibi sayamadigimiz bir çok olumsuz sorun ile karşılaşabilir ve moralimiz bozulabilir. Bu tarz olumsuz durumlar ile karşılaşmamak adına doğru firmayı bulup işini gerçekten sahiplenen ve iyi bir şekil de yapan kişiler ile çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:16:20
BU ÜRÜNÜ 888 KİŞİ İNCELEDİ