Koltuk tamir işlemi yıllardır başvurduğumuz bir işlemdir.  Yeni bir koltuk takımı almaktansa var olan koltuklarimizi yenilemek maliyet açısından da hesaplidir. Sadece koltukların kılıflarıni,  kumaş renklerini değiştirerek ve varsa tamir edilmesi gereken yerleri tamir ettirerek yepyeni bir görüntüye kavusturabiliriz. Döşeme için kullanacağınız kumaşları çok dikkatli bir şekil de seçmeniz gerekmektedir. Maliyeti daha da fazla düşürmek için kumaş kalitesinden ödün vermememiniz sizin için iyi olacaktır. Kalitesi düşük bir kumaş ile yapılan döşeme işlemi sizi bir ve ya iki yıl idare ettikten sonra yirtilmaya  rengin de solmalara neden olacaktır.  Çok kısa süre içerisin de koltuk takımlarınız eski bir görüntüye kavuşacaktır. Kaliteli kumaşlar kullanılarak yapılan koltuk döşeme işlemi daha uzun yıllar kullanılır. Döşeme işlemi yapılırken kumaşın kalitesi kadar işçilikte çok önemli bir diğer ayrıntıdir. İşi severek ve sahip çıkarak yapan kişiler ile çalışan firmalar her zaman daha başarılı işler çıkarmaktadır.

Koltuk döşemesi yaptıracağıniz zaman firmayı çok iyi seçmelisiniz.  Sadece fiyat bilgisi almak değildir burda ki işlem bütün ayrıntıları sormaktır.  Kumaş kalitelerini,  çalıştıkları işçilerin güvenirliligini  ve koltuklarınızi ne kadar  süre de teslim edecekleri gibi konulara özellikle dikkat etmelisiniz. İstanbul ‘un hemen hemen her semtin de ve mahallesin de koltuk döşeme ve tamir işini yapan çeşitli firmalar bulunmaktadır. Firmaları tek tek araştırirak doğru firmayı bulabilirsiniz.

Doğru firma ile çalıştığınız zaman koltuklariniz ilk günkü hali gibi belki de ilk günkü halinden bile daha iyi bir şekil de size teslim edebilir. Eğer doğru firma ile calismazsaniz çeşitli sorunlar yasamaniz kaçınılmaz olacaktır.  İşçilik kötü olabilir kumaş koltuğuna ürün kesilmemesi olarak yama izleri ve ya dikiş izleri belli olabilir. Kumaş istediğiniz gibi gelmeyebilir rengi soluk olabilir. Söyledikleri tarihte teslimat gerçekleştirmeyip sizi aylarca bekletebilirler.  Koltuk takımlarınızi aylarca beklemekte gerçekten çok kötü bir durum olacaktır.  Bunun gibi sayamadigimiz bir çok olumsuz sorun ile karşılaşabilir ve moralimiz bozulabilir. Bu tarz olumsuz durumlar ile karşılaşmamak adına doğru firmayı bulup işini gerçekten sahiplenen ve iyi bir şekil de yapan kişiler ile çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:16:20
BU ÜRÜNÜ 526 KİŞİ İNCELEDİ