Koltuk tamir işlemi yıllardır başvurduğumuz bir işlemdir.  Yeni bir koltuk takımı almaktansa var olan koltuklarimizi yenilemek maliyet açısından da hesaplidir. Sadece koltukların kılıflarıni,  kumaş renklerini değiştirerek ve varsa tamir edilmesi gereken yerleri tamir ettirerek yepyeni bir görüntüye kavusturabiliriz. Döşeme için kullanacağınız kumaşları çok dikkatli bir şekil de seçmeniz gerekmektedir. Maliyeti daha da fazla düşürmek için kumaş kalitesinden ödün vermememiniz sizin için iyi olacaktır. Kalitesi düşük bir kumaş ile yapılan döşeme işlemi sizi bir ve ya iki yıl idare ettikten sonra yirtilmaya  rengin de solmalara neden olacaktır.  Çok kısa süre içerisin de koltuk takımlarınız eski bir görüntüye kavuşacaktır. Kaliteli kumaşlar kullanılarak yapılan koltuk döşeme işlemi daha uzun yıllar kullanılır. Döşeme işlemi yapılırken kumaşın kalitesi kadar işçilikte çok önemli bir diğer ayrıntıdir. İşi severek ve sahip çıkarak yapan kişiler ile çalışan firmalar her zaman daha başarılı işler çıkarmaktadır.

Koltuk döşemesi yaptıracağıniz zaman firmayı çok iyi seçmelisiniz.  Sadece fiyat bilgisi almak değildir burda ki işlem bütün ayrıntıları sormaktır.  Kumaş kalitelerini,  çalıştıkları işçilerin güvenirliligini  ve koltuklarınızi ne kadar  süre de teslim edecekleri gibi konulara özellikle dikkat etmelisiniz. İstanbul ‘un hemen hemen her semtin de ve mahallesin de koltuk döşeme ve tamir işini yapan çeşitli firmalar bulunmaktadır. Firmaları tek tek araştırirak doğru firmayı bulabilirsiniz.

Doğru firma ile çalıştığınız zaman koltuklariniz ilk günkü hali gibi belki de ilk günkü halinden bile daha iyi bir şekil de size teslim edebilir. Eğer doğru firma ile calismazsaniz çeşitli sorunlar yasamaniz kaçınılmaz olacaktır.  İşçilik kötü olabilir kumaş koltuğuna ürün kesilmemesi olarak yama izleri ve ya dikiş izleri belli olabilir. Kumaş istediğiniz gibi gelmeyebilir rengi soluk olabilir. Söyledikleri tarihte teslimat gerçekleştirmeyip sizi aylarca bekletebilirler.  Koltuk takımlarınızi aylarca beklemekte gerçekten çok kötü bir durum olacaktır.  Bunun gibi sayamadigimiz bir çok olumsuz sorun ile karşılaşabilir ve moralimiz bozulabilir. Bu tarz olumsuz durumlar ile karşılaşmamak adına doğru firmayı bulup işini gerçekten sahiplenen ve iyi bir şekil de yapan kişiler ile çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 31.10.2016 15:16:20
BU ÜRÜNÜ 550 KİŞİ İNCELEDİ