facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltukların bakımı, onarımı ve tamiri deyince akla gelen ilk firma olan Fenerbahçe Koltuk tamiri yaptığı kaliteli koltuk tamiri işleriyle sizlerin hizmetinizdedir. Fenerbahçe ve çevresinde iseniz ve koltuklarınızın tamire ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Koltuk tamiri işlerinizde bizi tercih etmenizin en büyük sebebi yaptığımız işlerdir. Uzun yıllardır koltuk tamiri ve bakımını yapan firmamızın yaptığı işleri her zaman görmeniz mümkündür. Müşterilerimiz yapılan işlerden memnuniyetlerini ifade etmektedirler. Müşterilerimizin memnun olmalarının birinci sebebi ise maharetli ustalarımızın ortaya çıkardığı kaliteli hizmetlerdir. Koltuk tamiri sanatkârlık gerektiren bir iştir. Koltukların eskimeye yüz tutmuş. Çok kullanılmaktan aşınmaya başlamış yerlerine yapılan bakım ve onarım işlerini büyük bir hassaslıkla yapan ustalarımız ortaya kaliteli işler çıkarmaktadır.

Koltukların bakımı, onarımı ve tadilatlarında kullanılan malzemelerde kaliteli olmak zorundadır. Kaliteli malzemeler ile işinin eşli ustalarımızın bir araya gelmesiyle de ortaya memnun kalacağınız işçilikler ortaya çıkmaktadır. Koltuk tamiri ve bakımı işçiliğini yapanların azaldığı bu günlerde en zor bulunan ise işinin ehli koltuk tamiri ustalarıdır. Fenerbahçe Koltuk Tamiri olarak ustalarımız işinde oldukça maharetlidir.

Her koltuğun ve kanepenin yapımı ve yapımında kullanılan malzemeler farklı olduğu gibi tamiratı ve bakımı da farklı olmak zorundadır. Her çeşit koltuk tamiri farklı hüner ve beceri gerektirir. Farklı koltuk ve kanepeler aynı bakış açısıyla yaklaşırsınız işinizi iyi yapmamış olursunuz. Ortaya da kaliteli işçilikler çıkmayacaktır. Yılların tecrübesi olan ustalarımız edindiği tecrübelerle her çeşit koltuk ve kanepe tamiratı, bakımı ve onarımını çok titiz bir şekilde yapmaktadır. Birbirinden farklı koltuk ve kanepelerin bakımı için hangi bakım ve onarım malzemesi gerekiyorsa o malzemeyi temin ederek işlerimizde kullanmaktayız.  Evinizde ya da işyerinizde ki koltuklar ve kanepeler hangi marka ve model olursa olsun, yapımında kullanılan malzemeler ne tür olursa olsun bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazır olan firmamız Fenerbahçe Koltuk Tamiri sizler için yeterlidir.

Koltuklarınızın tamirinde, onarımında ve bakımında kullandığımız kaliteli malzemeler, tamirini gerçekleştiren işinin ehli ustalarımız, yaptığımız garantili işler ve sunduğumuz uygun fiyatlarla sizler için çalışıyoruz. Arayın kaliteyi ve memnuniyeti birlikte görün.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:37:23
BU ÜRÜNÜ 1093 KİŞİ İNCELEDİ