Koltukların bakımı, onarımı ve tamiri deyince akla gelen ilk firma olan Fenerbahçe Koltuk tamiri yaptığı kaliteli koltuk tamiri işleriyle sizlerin hizmetinizdedir. Fenerbahçe ve çevresinde iseniz ve koltuklarınızın tamire ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Koltuk tamiri işlerinizde bizi tercih etmenizin en büyük sebebi yaptığımız işlerdir. Uzun yıllardır koltuk tamiri ve bakımını yapan firmamızın yaptığı işleri her zaman görmeniz mümkündür. Müşterilerimiz yapılan işlerden memnuniyetlerini ifade etmektedirler. Müşterilerimizin memnun olmalarının birinci sebebi ise maharetli ustalarımızın ortaya çıkardığı kaliteli hizmetlerdir. Koltuk tamiri sanatkârlık gerektiren bir iştir. Koltukların eskimeye yüz tutmuş. Çok kullanılmaktan aşınmaya başlamış yerlerine yapılan bakım ve onarım işlerini büyük bir hassaslıkla yapan ustalarımız ortaya kaliteli işler çıkarmaktadır.

Koltukların bakımı, onarımı ve tadilatlarında kullanılan malzemelerde kaliteli olmak zorundadır. Kaliteli malzemeler ile işinin eşli ustalarımızın bir araya gelmesiyle de ortaya memnun kalacağınız işçilikler ortaya çıkmaktadır. Koltuk tamiri ve bakımı işçiliğini yapanların azaldığı bu günlerde en zor bulunan ise işinin ehli koltuk tamiri ustalarıdır. Fenerbahçe Koltuk Tamiri olarak ustalarımız işinde oldukça maharetlidir.

Her koltuğun ve kanepenin yapımı ve yapımında kullanılan malzemeler farklı olduğu gibi tamiratı ve bakımı da farklı olmak zorundadır. Her çeşit koltuk tamiri farklı hüner ve beceri gerektirir. Farklı koltuk ve kanepeler aynı bakış açısıyla yaklaşırsınız işinizi iyi yapmamış olursunuz. Ortaya da kaliteli işçilikler çıkmayacaktır. Yılların tecrübesi olan ustalarımız edindiği tecrübelerle her çeşit koltuk ve kanepe tamiratı, bakımı ve onarımını çok titiz bir şekilde yapmaktadır. Birbirinden farklı koltuk ve kanepelerin bakımı için hangi bakım ve onarım malzemesi gerekiyorsa o malzemeyi temin ederek işlerimizde kullanmaktayız.  Evinizde ya da işyerinizde ki koltuklar ve kanepeler hangi marka ve model olursa olsun, yapımında kullanılan malzemeler ne tür olursa olsun bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazır olan firmamız Fenerbahçe Koltuk Tamiri sizler için yeterlidir.

Koltuklarınızın tamirinde, onarımında ve bakımında kullandığımız kaliteli malzemeler, tamirini gerçekleştiren işinin ehli ustalarımız, yaptığımız garantili işler ve sunduğumuz uygun fiyatlarla sizler için çalışıyoruz. Arayın kaliteyi ve memnuniyeti birlikte görün.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:37:23
BU ÜRÜNÜ 769 KİŞİ İNCELEDİ