Koltuklarınızın, oturma gruplarınızın ve koltuk takımlarınızın eskidiğini mi düşünüyorsunuz? Bunları yenilemek ve yepyeni mobilyalar ile evinizin dekorasyonunu yeniden mi yapmak istiyorsunuz? Tüm bunları isterken ekonomik açıdan zorlanacağınızı düşünüyorsunuz? O halde İstanbul’da Fenerbahçe ve bölgesinde firmamızca verilen koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi, döşeme kumaşları yenileme, modern koltuk döşeme işlemlerine göz atmanız sizin faydanıza olacaktır. Bu sayede koltuk ve koltuk takımlarınızı ekonomik ve rahat şekilde değişikliğe uğratabilirken bir taraftan da koltuklarınızı yepyeni ve sanki mağazadan yeni çıkmışçasına uzun süre kullanabilirsiniz.

Eskiyen koltuk, koltuk takımlarının koltuk iskeletlerinde, kol ve kolçaklarında yapılacak ufak koltuk tamiri işlemleri ile koltuğunuz eskisinden de iyi ve sağlam bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca oturduğunuz koltukların ve koltuk takımlarınızın eskiyen döşemeleri ve kumaşlarını da koltuk yüzü değişimi  yaparak mobilya mağazalarında yeni alınmış gibi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun için evinizin ve zevkinize uygun dekorasyon tercihine göre kumaş seçimlerinizi özgürce yapabilirsiniz. Döşemelik kumaşınızın, rengine, desenlerine ve kalitesine sizler karar vereceksiniz. Böylece dilediğiniz ev dekorasyonunu zevkinize uygun ve modern şekilde düzenleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizlere ulaşmanızdır. Böylece hem modern koltuk döşeme işlemini kolayca ve oldukça ekonomik şekilde sağlama imkanı yakalarsınız. Yeni koltuk veya koltuk takımı almanızın maliyeti size çok pahalı mal olacaktır. Bunu daha ekonomik ve kolay şekilde çözmek için mutlaka koltuk tamiri ve döşeme değişikliği yapmanız daha faydalı olacaktır.

Kadınlarımızın çoğu eskiyen mobilyalarının yeni görünüm kazanmasını veya yenilenmesini talep ederler. Bunu yaparken aile bütçesini sarsmadan, daha ekonomik şartlar göz önünde bulundurulmasında fayda olacaktır. Bu nedenle İstanbul ilçelerinde ve Fenerbahçe ve bölgesinde de koltuk tamiri gibi tüm yenileme işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Bu tamir işlemlerinin yanı sıra eskiyen koltuklarınızın kumaşlarını koltuk yüzü değişimi ile yeni bir hal kazandırabilirsiniz. Ayrıca koltuk takımlarınızda meydana gelen döşeme kumaşlarındaki eskimeleri de kaliteli ve bolca renk, desen seçenekleri ile giderebilirsiniz. Modern koltuk döşeme kumaşları arasından dilediğinizi seçerek şık, modern, kaliteli ve uzun ömürlü yepyeni koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 29.09.2016 10:05:15
BU ÜRÜNÜ 1013 KİŞİ İNCELEDİ