facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuklarınızın, oturma gruplarınızın ve koltuk takımlarınızın eskidiğini mi düşünüyorsunuz? Bunları yenilemek ve yepyeni mobilyalar ile evinizin dekorasyonunu yeniden mi yapmak istiyorsunuz? Tüm bunları isterken ekonomik açıdan zorlanacağınızı düşünüyorsunuz? O halde İstanbul’da Fenerbahçe ve bölgesinde firmamızca verilen koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi, döşeme kumaşları yenileme, modern koltuk döşeme işlemlerine göz atmanız sizin faydanıza olacaktır. Bu sayede koltuk ve koltuk takımlarınızı ekonomik ve rahat şekilde değişikliğe uğratabilirken bir taraftan da koltuklarınızı yepyeni ve sanki mağazadan yeni çıkmışçasına uzun süre kullanabilirsiniz.

Eskiyen koltuk, koltuk takımlarının koltuk iskeletlerinde, kol ve kolçaklarında yapılacak ufak koltuk tamiri işlemleri ile koltuğunuz eskisinden de iyi ve sağlam bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca oturduğunuz koltukların ve koltuk takımlarınızın eskiyen döşemeleri ve kumaşlarını da koltuk yüzü değişimi  yaparak mobilya mağazalarında yeni alınmış gibi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun için evinizin ve zevkinize uygun dekorasyon tercihine göre kumaş seçimlerinizi özgürce yapabilirsiniz. Döşemelik kumaşınızın, rengine, desenlerine ve kalitesine sizler karar vereceksiniz. Böylece dilediğiniz ev dekorasyonunu zevkinize uygun ve modern şekilde düzenleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizlere ulaşmanızdır. Böylece hem modern koltuk döşeme işlemini kolayca ve oldukça ekonomik şekilde sağlama imkanı yakalarsınız. Yeni koltuk veya koltuk takımı almanızın maliyeti size çok pahalı mal olacaktır. Bunu daha ekonomik ve kolay şekilde çözmek için mutlaka koltuk tamiri ve döşeme değişikliği yapmanız daha faydalı olacaktır.

Kadınlarımızın çoğu eskiyen mobilyalarının yeni görünüm kazanmasını veya yenilenmesini talep ederler. Bunu yaparken aile bütçesini sarsmadan, daha ekonomik şartlar göz önünde bulundurulmasında fayda olacaktır. Bu nedenle İstanbul ilçelerinde ve Fenerbahçe ve bölgesinde de koltuk tamiri gibi tüm yenileme işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Bu tamir işlemlerinin yanı sıra eskiyen koltuklarınızın kumaşlarını koltuk yüzü değişimi ile yeni bir hal kazandırabilirsiniz. Ayrıca koltuk takımlarınızda meydana gelen döşeme kumaşlarındaki eskimeleri de kaliteli ve bolca renk, desen seçenekleri ile giderebilirsiniz. Modern koltuk döşeme kumaşları arasından dilediğinizi seçerek şık, modern, kaliteli ve uzun ömürlü yepyeni koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 29.09.2016 10:05:15
BU ÜRÜNÜ 1652 KİŞİ İNCELEDİ