Koltuklarınızın, oturma gruplarınızın ve koltuk takımlarınızın eskidiğini mi düşünüyorsunuz? Bunları yenilemek ve yepyeni mobilyalar ile evinizin dekorasyonunu yeniden mi yapmak istiyorsunuz? Tüm bunları isterken ekonomik açıdan zorlanacağınızı düşünüyorsunuz? O halde İstanbul’da Fenerbahçe ve bölgesinde firmamızca verilen koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi, döşeme kumaşları yenileme, modern koltuk döşeme işlemlerine göz atmanız sizin faydanıza olacaktır. Bu sayede koltuk ve koltuk takımlarınızı ekonomik ve rahat şekilde değişikliğe uğratabilirken bir taraftan da koltuklarınızı yepyeni ve sanki mağazadan yeni çıkmışçasına uzun süre kullanabilirsiniz.

Eskiyen koltuk, koltuk takımlarının koltuk iskeletlerinde, kol ve kolçaklarında yapılacak ufak koltuk tamiri işlemleri ile koltuğunuz eskisinden de iyi ve sağlam bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca oturduğunuz koltukların ve koltuk takımlarınızın eskiyen döşemeleri ve kumaşlarını da koltuk yüzü değişimi  yaparak mobilya mağazalarında yeni alınmış gibi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun için evinizin ve zevkinize uygun dekorasyon tercihine göre kumaş seçimlerinizi özgürce yapabilirsiniz. Döşemelik kumaşınızın, rengine, desenlerine ve kalitesine sizler karar vereceksiniz. Böylece dilediğiniz ev dekorasyonunu zevkinize uygun ve modern şekilde düzenleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizlere ulaşmanızdır. Böylece hem modern koltuk döşeme işlemini kolayca ve oldukça ekonomik şekilde sağlama imkanı yakalarsınız. Yeni koltuk veya koltuk takımı almanızın maliyeti size çok pahalı mal olacaktır. Bunu daha ekonomik ve kolay şekilde çözmek için mutlaka koltuk tamiri ve döşeme değişikliği yapmanız daha faydalı olacaktır.

Kadınlarımızın çoğu eskiyen mobilyalarının yeni görünüm kazanmasını veya yenilenmesini talep ederler. Bunu yaparken aile bütçesini sarsmadan, daha ekonomik şartlar göz önünde bulundurulmasında fayda olacaktır. Bu nedenle İstanbul ilçelerinde ve Fenerbahçe ve bölgesinde de koltuk tamiri gibi tüm yenileme işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Bu tamir işlemlerinin yanı sıra eskiyen koltuklarınızın kumaşlarını koltuk yüzü değişimi ile yeni bir hal kazandırabilirsiniz. Ayrıca koltuk takımlarınızda meydana gelen döşeme kumaşlarındaki eskimeleri de kaliteli ve bolca renk, desen seçenekleri ile giderebilirsiniz. Modern koltuk döşeme kumaşları arasından dilediğinizi seçerek şık, modern, kaliteli ve uzun ömürlü yepyeni koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 29.09.2016 10:05:15
BU ÜRÜNÜ 1088 KİŞİ İNCELEDİ