facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evinizde kullandığınız mobilyalarınız zaman içinde yıpranma, eskime ve çeşitli arızalar meydana gelebilir. En küçük bir kırık ve çizikte ya da döşemesinde meydana gelecek olan eskimeler için tüm mobilyalarınızı değiştirmeniz gerekmez. Zaten tüm mobilyaları değiştirmek hem maliyetli hem de yorucu olacaktır. Bu durumda da yapılabilecek bir şeyler mutlaka vardır. Koltuk tamiri yaptırarak oldukça hesaplı bir şekilde mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Mobilyaların özenle tamir edilmesinden sonrada koltuk yüzü değişimi yaptırılabilmektedir. Ayrıca tüm bu yenilikler ile mobilyaları değiştirmiş gibi evinizin yenilendiğini hissedeceksiniz.  Modern koltuk döşeme malzemelerini tercih etmeniz durumunda oldukça şık tasarımlar yapabilirsiniz. Daha küçük bir bütçe ayırarak yaptırabileceğiniz tüm bu işlemler ile gereksiz harcama yapmanızı da engellemiş olacaksınız.  

                                               

Ev eşyalarınızı değiştirmeden  yapacağınız oldukça şık ve gösterişli dekorasyonları sizi mutlu edeceğini gibi konuklarımız da dikkatini çekecektir.  Koltuk tamiri yaptırmak için  karar verdiğinizde aklınızda hiç olmayan yeni dekorasyon fikirlerini de evinize uygulayabileceksiniz. Renk ve desenlerini çok beğeneceksiniz kaplama malzemeleri ile koltuk yüzü değişimi yaptırdığınız da siz de bu mobilyaların sizin eski mobilyalarınız olduğuna inanamayacaksınız. Evinizde oluşturmak istediğiniz havayı oluşturmanız için oldukça güzel bir fırsatta oluşacaktır. Modern koltuk döşeme malzemelerinin ve yöntemlerinin kullanılması ile çok şık ve rahat mekanları oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçireceğiniz mekanları zevkinize uygun bir şekilde oluşturmanız çok daha kolay olacaktır. 

                                          

Mobilyalarınızın küçük hasarların tamir ettirmeyin gerektiğinde bu işi en iyi yapacak olan güvenilir bir ekibe başvurmalısınız. Koltuk tamiri yaptırdığınız koltuklarınızı tam anlamı ile yenileyebilirsiniz.  Bunun için de mobilyalarınızı kullanmakta olduğunuz mekanı bundan sonraki yaşantınızda nasıl değerlendirmek istediğinize karar vermeniz yeterli olacaktır. Bu kararı verdiğiniz de koltuk döşeme malzemelerinin çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Koltuk yüzü değişimi yaptıracağız koltuklar için seçtiğiniz kaplama malzemesini uygulayabilirsiniz. Böylece aklınızda ki modern ve şık ortama güzellik katacak olan mobilyaları sahip olacaksınız. Modern koltuk döşeme yöntemleri ile yenilenen tüm mobilyalarınızı çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz. Oluşturduğunuz mekanlarda siz konforlu yaşamın tadını çıkarırken dostlarınıza ve sevdiklerinize de gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceksiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 15:47:57
BU ÜRÜNÜ 1171 KİŞİ İNCELEDİ