Koltuklara görünümüne farklı bir bakış açısı katmak, özellikle ev hanımlarının en çok dikkat ettikleri bir husustur. Fakat, ne yazık ki kullanılan kalitesiz malzemeler ve koltuk döşemesi kaplanırken yapılan simetrik hatalar, bu görünümün elde edilmesi büyük oranda engellemektedir. Koltuk döşemeleri, koltuğun kalitesini belirleyen en önemli malzemedir. Koltuğun kalitesini belirleyen en önemli malzeme olmasının yanı sıra, üzerinde oluşabilecek herhangi bir tahribatın en aza indirgenmesi için koltuk döşeme malzemeleri kullanılırken kaliteli kumaş malzemesi seçimi yapılmalıdır. Ne yazık ki bu piyasada ikamet eden bazı firmalar bu kaliteden yoksun, ucuz malzeme kullanımına kaçarak koltuğunuzun kullanım ömrünü kısaltmaktadır.

Esatpaşa Mahallesi Koltuk Döşeme'deki firmamız, bünyesinde barındırdığı profesyonel ekibi ile sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için kurulmuştur. Firmamızda yaptıracağınız koltuk kumaş değişimi işlemlerinde, sizlere en güvenli hizmeti vermek ve en kaliteli döşeme malzemeleri ile koltuklarınızın ömrüne çok daha uzun bir süre kazandırmak firmamızın ilkeleri arasındadır. Koltuk döşemelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi kullanılan malzemenin kalitesi olduğu gibi, yapılan döşemenin koltuk şekline uygunluğu, çizgilerin doğru orantılarda olması ve dikişlerin sıklığı ile görünürlüğü de önemlidir. Firmamız bünyesindeki profesyonel ekip, koltuklarınızın genel görünüşünün analizini yaparak, döşemelerinizi bu analiz sonucuna bağlı bir şekilde kaplamaktadır. Bu analiz, koltuğunuz eski bir görünüme sahip olsun veya olmasın, koltuğunuza farklı ve eşsiz bir hava katarak, adeta yeni bir koltuk almışsınız gibi bir değişim gerçekleştirebilmenize olanak sağlamaktadır.

Koltuğunuzda kalitesiz malzemeler sonucunda meydana gelen her türlü tahribatı, firmamız ile iletişime geçerek yok edebilir, yok etmenin yanı sıra firmamız bünyesinde bulunun çeşitli koltuk kumaş renkleri arasından seçim yaparak, koltuğunuza hem kaliteli bir hale getirebilir, hem de koltuğunuza modern ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her salona ve duvara uygun renkleri bünyesinde bulunduran firmamız, üstün profesyonel bir hizmeti amaç edinerek, sizlerin daha kaliteli ve daha modern bir koltuk takımına sahip olmanızı amaç edinmiştir. Uygun şartlarda kullanıldığında, herhangi bir tahribata asla uğramayacak olan koltuk döşemeleri, piyasada mevcut en kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak üretilmiştir. 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 27.09.2016 12:02:03
BU ÜRÜNÜ 519 KİŞİ İNCELEDİ