Koltuklara görünümüne farklı bir bakış açısı katmak, özellikle ev hanımlarının en çok dikkat ettikleri bir husustur. Fakat, ne yazık ki kullanılan kalitesiz malzemeler ve koltuk döşemesi kaplanırken yapılan simetrik hatalar, bu görünümün elde edilmesi büyük oranda engellemektedir. Koltuk döşemeleri, koltuğun kalitesini belirleyen en önemli malzemedir. Koltuğun kalitesini belirleyen en önemli malzeme olmasının yanı sıra, üzerinde oluşabilecek herhangi bir tahribatın en aza indirgenmesi için koltuk döşeme malzemeleri kullanılırken kaliteli kumaş malzemesi seçimi yapılmalıdır. Ne yazık ki bu piyasada ikamet eden bazı firmalar bu kaliteden yoksun, ucuz malzeme kullanımına kaçarak koltuğunuzun kullanım ömrünü kısaltmaktadır.

Esatpaşa Mahallesi Koltuk Döşeme'deki firmamız, bünyesinde barındırdığı profesyonel ekibi ile sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için kurulmuştur. Firmamızda yaptıracağınız koltuk kumaş değişimi işlemlerinde, sizlere en güvenli hizmeti vermek ve en kaliteli döşeme malzemeleri ile koltuklarınızın ömrüne çok daha uzun bir süre kazandırmak firmamızın ilkeleri arasındadır. Koltuk döşemelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi kullanılan malzemenin kalitesi olduğu gibi, yapılan döşemenin koltuk şekline uygunluğu, çizgilerin doğru orantılarda olması ve dikişlerin sıklığı ile görünürlüğü de önemlidir. Firmamız bünyesindeki profesyonel ekip, koltuklarınızın genel görünüşünün analizini yaparak, döşemelerinizi bu analiz sonucuna bağlı bir şekilde kaplamaktadır. Bu analiz, koltuğunuz eski bir görünüme sahip olsun veya olmasın, koltuğunuza farklı ve eşsiz bir hava katarak, adeta yeni bir koltuk almışsınız gibi bir değişim gerçekleştirebilmenize olanak sağlamaktadır.

Koltuğunuzda kalitesiz malzemeler sonucunda meydana gelen her türlü tahribatı, firmamız ile iletişime geçerek yok edebilir, yok etmenin yanı sıra firmamız bünyesinde bulunun çeşitli koltuk kumaş renkleri arasından seçim yaparak, koltuğunuza hem kaliteli bir hale getirebilir, hem de koltuğunuza modern ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her salona ve duvara uygun renkleri bünyesinde bulunduran firmamız, üstün profesyonel bir hizmeti amaç edinerek, sizlerin daha kaliteli ve daha modern bir koltuk takımına sahip olmanızı amaç edinmiştir. Uygun şartlarda kullanıldığında, herhangi bir tahribata asla uğramayacak olan koltuk döşemeleri, piyasada mevcut en kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak üretilmiştir. 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 27.09.2016 12:02:03
BU ÜRÜNÜ 501 KİŞİ İNCELEDİ