facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuklara görünümüne farklı bir bakış açısı katmak, özellikle ev hanımlarının en çok dikkat ettikleri bir husustur. Fakat, ne yazık ki kullanılan kalitesiz malzemeler ve koltuk döşemesi kaplanırken yapılan simetrik hatalar, bu görünümün elde edilmesi büyük oranda engellemektedir. Koltuk döşemeleri, koltuğun kalitesini belirleyen en önemli malzemedir. Koltuğun kalitesini belirleyen en önemli malzeme olmasının yanı sıra, üzerinde oluşabilecek herhangi bir tahribatın en aza indirgenmesi için koltuk döşeme malzemeleri kullanılırken kaliteli kumaş malzemesi seçimi yapılmalıdır. Ne yazık ki bu piyasada ikamet eden bazı firmalar bu kaliteden yoksun, ucuz malzeme kullanımına kaçarak koltuğunuzun kullanım ömrünü kısaltmaktadır.

Esatpaşa Mahallesi Koltuk Döşeme'deki firmamız, bünyesinde barındırdığı profesyonel ekibi ile sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için kurulmuştur. Firmamızda yaptıracağınız koltuk kumaş değişimi işlemlerinde, sizlere en güvenli hizmeti vermek ve en kaliteli döşeme malzemeleri ile koltuklarınızın ömrüne çok daha uzun bir süre kazandırmak firmamızın ilkeleri arasındadır. Koltuk döşemelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi kullanılan malzemenin kalitesi olduğu gibi, yapılan döşemenin koltuk şekline uygunluğu, çizgilerin doğru orantılarda olması ve dikişlerin sıklığı ile görünürlüğü de önemlidir. Firmamız bünyesindeki profesyonel ekip, koltuklarınızın genel görünüşünün analizini yaparak, döşemelerinizi bu analiz sonucuna bağlı bir şekilde kaplamaktadır. Bu analiz, koltuğunuz eski bir görünüme sahip olsun veya olmasın, koltuğunuza farklı ve eşsiz bir hava katarak, adeta yeni bir koltuk almışsınız gibi bir değişim gerçekleştirebilmenize olanak sağlamaktadır.

Koltuğunuzda kalitesiz malzemeler sonucunda meydana gelen her türlü tahribatı, firmamız ile iletişime geçerek yok edebilir, yok etmenin yanı sıra firmamız bünyesinde bulunun çeşitli koltuk kumaş renkleri arasından seçim yaparak, koltuğunuza hem kaliteli bir hale getirebilir, hem de koltuğunuza modern ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her salona ve duvara uygun renkleri bünyesinde bulunduran firmamız, üstün profesyonel bir hizmeti amaç edinerek, sizlerin daha kaliteli ve daha modern bir koltuk takımına sahip olmanızı amaç edinmiştir. Uygun şartlarda kullanıldığında, herhangi bir tahribata asla uğramayacak olan koltuk döşemeleri, piyasada mevcut en kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak üretilmiştir. 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 27.09.2016 12:02:03
BU ÜRÜNÜ 763 KİŞİ İNCELEDİ