facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız koltuklar, hem kullanımdan kaynaklı etkenlerle hem de güneş ışığı, nem gibi doğal etkenlerle zaman içinde eskiyor ve yıpranıyor. Bunların haricinde aynı zamanda moda trendlerindeki hızlı değişiklikler nedeniyle de koltuklarımız görsel anlamda geçerliliklerini kısa süre içerisinde kaybediyorlar. Bu gibi durumlarda koltuk sahipleri eğer maddi güçleri imkan veriyorsa koltuklarını değiştirme yoluna gidiyorlar. Maddi durumu elvermeyen koltuk sahipleri ise bu duruma mecburiyetten aldırış etmeden, istemeye istemeye koltuklarını olduğu gibi kullanmaya devam ediyorlar.

Oysa, ne işlevsel olarak halen faal olan koltuklarımızı değiştirmek zorundayız ne de olumsuzluklarına rağmen bir koltuğu kullanmaya devam etmeye mecburuz. Yeni bir koltuk almak çok maliyetli olabilir fakat bir koltuğu yenisiyle değiştirmek yerine daha hesaplı çözüm alternatifleri de mevcut. Üstelik bu alternatifler ile yeni bir koltuk almak arasında çok az fark bulunuyor. Dahası bu farkların hiçbiri görünür farklar değil, hatta yeni koltukların eski koltukların kasası kullanılarak yapıldığı da bilinen bir gerçek.

Eğer koltuklarınızdan görsel olarak memnun değilseniz, kumaş döşeme değişimi ile koltuklarınıza yeni bir yüz kazandırabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy İlçesi, Erenköy Mahallesinde hizmet vermekte olan firmamız, koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve kumaş koltukların yenilenmesi hizmetlerini profesyonel ekibiyle, büyük bir titizlikle vermektedir.

Firmamızın sunduğu birçok farklı döşeme koltuk kumaşları seçenekleriyle koltuklarınızı dilediğimiz tarz ve renkte yeniden tasarlayarak, son moda trendleri yansıtır hale getirebilirsiniz. Üstelik bu uygulama yeni bir koltuk almaktan çok daha ucuza gelecek pratik bir uygulama olduğu gibi, en az yeni bir koltuk almak kadar da uzun ömürlü bir çözümdür.

Firmamızın elinde bulunan kumaş modelleri, sektördeki en yeni trendleri yansıtan alternatiflerden derlenmiştir. Üstelik koltuk kumaşlarını değiştirme sayısının bir üst limiti de bulunmamaktadır. Diğer bir deyişle, koltuk kumaşlarınızı her istediğiniz an tekrar tekrar yenileyebilirsiniz. Bu sayede ev ve iş yeri dekorasyonunda, düşük maliyetlerle en yeni trendleri yakından takip etmeniz de mümkün olacaktır.

Eğer koltuk yüzlerinizi değiştirmek istiyorsanız, firmamızla temasa geçip, fiyat teklifi hazırlatmak için keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimizin yerinde gerçekleştireceği keşif sonrası, koltuklarınız için en uygun fiyat teklifi hazırlanacaktır.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:24:25
BU ÜRÜNÜ 1250 KİŞİ İNCELEDİ