Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız koltuklar, hem kullanımdan kaynaklı etkenlerle hem de güneş ışığı, nem gibi doğal etkenlerle zaman içinde eskiyor ve yıpranıyor. Bunların haricinde aynı zamanda moda trendlerindeki hızlı değişiklikler nedeniyle de koltuklarımız görsel anlamda geçerliliklerini kısa süre içerisinde kaybediyorlar. Bu gibi durumlarda koltuk sahipleri eğer maddi güçleri imkan veriyorsa koltuklarını değiştirme yoluna gidiyorlar. Maddi durumu elvermeyen koltuk sahipleri ise bu duruma mecburiyetten aldırış etmeden, istemeye istemeye koltuklarını olduğu gibi kullanmaya devam ediyorlar.

Oysa, ne işlevsel olarak halen faal olan koltuklarımızı değiştirmek zorundayız ne de olumsuzluklarına rağmen bir koltuğu kullanmaya devam etmeye mecburuz. Yeni bir koltuk almak çok maliyetli olabilir fakat bir koltuğu yenisiyle değiştirmek yerine daha hesaplı çözüm alternatifleri de mevcut. Üstelik bu alternatifler ile yeni bir koltuk almak arasında çok az fark bulunuyor. Dahası bu farkların hiçbiri görünür farklar değil, hatta yeni koltukların eski koltukların kasası kullanılarak yapıldığı da bilinen bir gerçek.

Eğer koltuklarınızdan görsel olarak memnun değilseniz, kumaş döşeme değişimi ile koltuklarınıza yeni bir yüz kazandırabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy İlçesi, Erenköy Mahallesinde hizmet vermekte olan firmamız, koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve kumaş koltukların yenilenmesi hizmetlerini profesyonel ekibiyle, büyük bir titizlikle vermektedir.

Firmamızın sunduğu birçok farklı döşeme koltuk kumaşları seçenekleriyle koltuklarınızı dilediğimiz tarz ve renkte yeniden tasarlayarak, son moda trendleri yansıtır hale getirebilirsiniz. Üstelik bu uygulama yeni bir koltuk almaktan çok daha ucuza gelecek pratik bir uygulama olduğu gibi, en az yeni bir koltuk almak kadar da uzun ömürlü bir çözümdür.

Firmamızın elinde bulunan kumaş modelleri, sektördeki en yeni trendleri yansıtan alternatiflerden derlenmiştir. Üstelik koltuk kumaşlarını değiştirme sayısının bir üst limiti de bulunmamaktadır. Diğer bir deyişle, koltuk kumaşlarınızı her istediğiniz an tekrar tekrar yenileyebilirsiniz. Bu sayede ev ve iş yeri dekorasyonunda, düşük maliyetlerle en yeni trendleri yakından takip etmeniz de mümkün olacaktır.

Eğer koltuk yüzlerinizi değiştirmek istiyorsanız, firmamızla temasa geçip, fiyat teklifi hazırlatmak için keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimizin yerinde gerçekleştireceği keşif sonrası, koltuklarınız için en uygun fiyat teklifi hazırlanacaktır.

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:24:25
BU ÜRÜNÜ 800 KİŞİ İNCELEDİ