facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız koltuklar, hem kullanımdan kaynaklı etkenlerle hem de güneş ışığı, nem gibi doğal etkenlerle zaman içinde eskiyor ve yıpranıyor. Bunların haricinde aynı zamanda moda trendlerindeki hızlı değişiklikler nedeniyle de koltuklarımız görsel anlamda geçerliliklerini kısa süre içerisinde kaybediyorlar. Bu gibi durumlarda koltuk sahipleri eğer maddi güçleri imkan veriyorsa koltuklarını değiştirme yoluna gidiyorlar. Maddi durumu elvermeyen koltuk sahipleri ise bu duruma mecburiyetten aldırış etmeden, istemeye istemeye koltuklarını olduğu gibi kullanmaya devam ediyorlar.

Oysa, ne işlevsel olarak halen faal olan koltuklarımızı değiştirmek zorundayız ne de olumsuzluklarına rağmen bir koltuğu kullanmaya devam etmeye mecburuz. Yeni bir koltuk almak çok maliyetli olabilir fakat bir koltuğu yenisiyle değiştirmek yerine daha hesaplı çözüm alternatifleri de mevcut. Üstelik bu alternatifler ile yeni bir koltuk almak arasında çok az fark bulunuyor. Dahası bu farkların hiçbiri görünür farklar değil, hatta yeni koltukların eski koltukların kasası kullanılarak yapıldığı da bilinen bir gerçek.

Eğer koltuklarınızdan görsel olarak memnun değilseniz, kumaş döşeme değişimi ile koltuklarınıza yeni bir yüz kazandırabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy İlçesi, Erenköy Mahallesinde hizmet vermekte olan firmamız, koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve kumaş koltukların yenilenmesi hizmetlerini profesyonel ekibiyle, büyük bir titizlikle vermektedir.

Firmamızın sunduğu birçok farklı döşeme koltuk kumaşları seçenekleriyle koltuklarınızı dilediğimiz tarz ve renkte yeniden tasarlayarak, son moda trendleri yansıtır hale getirebilirsiniz. Üstelik bu uygulama yeni bir koltuk almaktan çok daha ucuza gelecek pratik bir uygulama olduğu gibi, en az yeni bir koltuk almak kadar da uzun ömürlü bir çözümdür.

Firmamızın elinde bulunan kumaş modelleri, sektördeki en yeni trendleri yansıtan alternatiflerden derlenmiştir. Üstelik koltuk kumaşlarını değiştirme sayısının bir üst limiti de bulunmamaktadır. Diğer bir deyişle, koltuk kumaşlarınızı her istediğiniz an tekrar tekrar yenileyebilirsiniz. Bu sayede ev ve iş yeri dekorasyonunda, düşük maliyetlerle en yeni trendleri yakından takip etmeniz de mümkün olacaktır.

Eğer koltuk yüzlerinizi değiştirmek istiyorsanız, firmamızla temasa geçip, fiyat teklifi hazırlatmak için keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimizin yerinde gerçekleştireceği keşif sonrası, koltuklarınız için en uygun fiyat teklifi hazırlanacaktır.

 


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:24:25
BU ÜRÜNÜ 893 KİŞİ İNCELEDİ