Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız koltuklar, hem kullanımdan kaynaklı etkenlerle hem de güneş ışığı, nem gibi doğal etkenlerle zaman içinde eskiyor ve yıpranıyor. Bunların haricinde aynı zamanda moda trendlerindeki hızlı değişiklikler nedeniyle de koltuklarımız görsel anlamda geçerliliklerini kısa süre içerisinde kaybediyorlar. Bu gibi durumlarda koltuk sahipleri eğer maddi güçleri imkan veriyorsa koltuklarını değiştirme yoluna gidiyorlar. Maddi durumu elvermeyen koltuk sahipleri ise bu duruma mecburiyetten aldırış etmeden, istemeye istemeye koltuklarını olduğu gibi kullanmaya devam ediyorlar.

Oysa, ne işlevsel olarak halen faal olan koltuklarımızı değiştirmek zorundayız ne de olumsuzluklarına rağmen bir koltuğu kullanmaya devam etmeye mecburuz. Yeni bir koltuk almak çok maliyetli olabilir fakat bir koltuğu yenisiyle değiştirmek yerine daha hesaplı çözüm alternatifleri de mevcut. Üstelik bu alternatifler ile yeni bir koltuk almak arasında çok az fark bulunuyor. Dahası bu farkların hiçbiri görünür farklar değil, hatta yeni koltukların eski koltukların kasası kullanılarak yapıldığı da bilinen bir gerçek.

Eğer koltuklarınızdan görsel olarak memnun değilseniz, kumaş döşeme değişimi ile koltuklarınıza yeni bir yüz kazandırabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy İlçesi, Erenköy Mahallesinde hizmet vermekte olan firmamız, koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi ve kumaş koltukların yenilenmesi hizmetlerini profesyonel ekibiyle, büyük bir titizlikle vermektedir.

Firmamızın sunduğu birçok farklı döşeme koltuk kumaşları seçenekleriyle koltuklarınızı dilediğimiz tarz ve renkte yeniden tasarlayarak, son moda trendleri yansıtır hale getirebilirsiniz. Üstelik bu uygulama yeni bir koltuk almaktan çok daha ucuza gelecek pratik bir uygulama olduğu gibi, en az yeni bir koltuk almak kadar da uzun ömürlü bir çözümdür.

Firmamızın elinde bulunan kumaş modelleri, sektördeki en yeni trendleri yansıtan alternatiflerden derlenmiştir. Üstelik koltuk kumaşlarını değiştirme sayısının bir üst limiti de bulunmamaktadır. Diğer bir deyişle, koltuk kumaşlarınızı her istediğiniz an tekrar tekrar yenileyebilirsiniz. Bu sayede ev ve iş yeri dekorasyonunda, düşük maliyetlerle en yeni trendleri yakından takip etmeniz de mümkün olacaktır.

Eğer koltuk yüzlerinizi değiştirmek istiyorsanız, firmamızla temasa geçip, fiyat teklifi hazırlatmak için keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimizin yerinde gerçekleştireceği keşif sonrası, koltuklarınız için en uygun fiyat teklifi hazırlanacaktır.

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 10.10.2016 12:24:25
BU ÜRÜNÜ 835 KİŞİ İNCELEDİ