Koltuk tamiri eskiyen koltuk ve koltuk takımlarına özenle ve itinayla yapılmalıdır. Koltuk tamirine ise mobilya dekorasyon içerisinde evlerinizde yaptığınız değişiklikler esnasında çıkan mobilya yıpranmaları sonucunda ihtiyaç duyarsınız. Koltuk ve koltuk takımlarınızda meydana gelecek döşeme eskimeleri durumunda eski döşemeleriniz söküldüğünde koltuklarınızdaki yıpranmaları daha iyi görürsünüz. Eski koltuk döşeme sökme işlemi ile birlikte mobilyalarınız iskelet hallerinde olacaktır. Bu halleriyle koltuk ve koltuk takımlarında kollarda, kolçak ve ayak kısımlarında tamir gerektiren hasarları görebilirsiniz. Bunun neticesinde yapılacak koltuk tamiri ile birlikte koltuk döşemelik kumaşlar değişimi sayesinde koltuk ve koltuk takımlarınız yeni bir görünüm kazanır.

                                               

Birçok mobilya mağazasında bulamayacağınız koltuk döşemelik kumaşlar sayesinde mobilyalarınız hem yenilenir hem de modern ve hiçbir evde olmayan bir tarz ile mobilya dekorasyonunuz tamamlanır. Mobilya dekorasyon yapmak istediğinizde ille de yeni mobilyalar almanıza gerekmemektedir. Eski koltuk döşeme kumaşlarınızı yenileyerek de kolay ve ekonomik şekilde mobilya dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Eğer mobilyalarınızın eskidiğini düşünüyorsanız çok büyük paralar harcamadan koltuk tamiri ve koltuk döşeme kumaşlarını yenileyerek, eskiyen koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilersiniz. Üstelik bunun için İstanbul’un tüm semtlerinde olduğu gibi Erenköy’de de sizlerin hizmetinizdeyiz. Yapacağınız değişiklikler için koltuk ve koltuk takımlarınızın ölçüleri alınarak sizlerin belirlediği döşemelik kumaş modelleri uygun ve özenle monte edilir. Böylelikle evlerinizde yepyeni mobilyalar ve modern bir konsept yakalamış olursunuz.

                                                   

Koltuk döşemelik kumaşlar yüzlerce renk ve desenle sizlerin beğenisine sunulmuştur. Mobilya mağazalarında göremeyeceğiniz kadar çok çeşitli koltuk ve koltuk takımı döşemesi seçeneği ile sizlere hizmet vermekteyiz. Mobilya dekorasyon yaparken yeni mobilyalar üzerinden gitmemelisiniz. Eski mobilyalarınızda yapacağınız döşeme değişiklikleri ile de farklı dekorasyon alternatiflerini de elde edebilirsiniz. Bu sayede eskiyen koltuk ve koltuk takımlarınızın da hasarlarını giderme şansı bulabilirsiniz. Çünkü eski koltuk döşeme kumaşları söküldüğünde koltuklarınız iskelet halde kalacaktır. Bu halleri ile görülmeyen hasarları tespit edilir ve koltuk tamiri işlemi de tamamlanır. Tüm bu işlemlerde kaliteli hizmet ve mobilyalarınızın ömrünü uzatan tamirler yanında döşeme değişiklikleri ile de hizmetinizdeyiz. İstanbul’a ait tüm semtlerde ve elbette Erenköy’de de sizlerleyiz.

 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 16:35:16
BU ÜRÜNÜ 1121 KİŞİ İNCELEDİ