facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk tamiri eskiyen koltuk ve koltuk takımlarına özenle ve itinayla yapılmalıdır. Koltuk tamirine ise mobilya dekorasyon içerisinde evlerinizde yaptığınız değişiklikler esnasında çıkan mobilya yıpranmaları sonucunda ihtiyaç duyarsınız. Koltuk ve koltuk takımlarınızda meydana gelecek döşeme eskimeleri durumunda eski döşemeleriniz söküldüğünde koltuklarınızdaki yıpranmaları daha iyi görürsünüz. Eski koltuk döşeme sökme işlemi ile birlikte mobilyalarınız iskelet hallerinde olacaktır. Bu halleriyle koltuk ve koltuk takımlarında kollarda, kolçak ve ayak kısımlarında tamir gerektiren hasarları görebilirsiniz. Bunun neticesinde yapılacak koltuk tamiri ile birlikte koltuk döşemelik kumaşlar değişimi sayesinde koltuk ve koltuk takımlarınız yeni bir görünüm kazanır.

                                               

Birçok mobilya mağazasında bulamayacağınız koltuk döşemelik kumaşlar sayesinde mobilyalarınız hem yenilenir hem de modern ve hiçbir evde olmayan bir tarz ile mobilya dekorasyonunuz tamamlanır. Mobilya dekorasyon yapmak istediğinizde ille de yeni mobilyalar almanıza gerekmemektedir. Eski koltuk döşeme kumaşlarınızı yenileyerek de kolay ve ekonomik şekilde mobilya dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Eğer mobilyalarınızın eskidiğini düşünüyorsanız çok büyük paralar harcamadan koltuk tamiri ve koltuk döşeme kumaşlarını yenileyerek, eskiyen koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilersiniz. Üstelik bunun için İstanbul’un tüm semtlerinde olduğu gibi Erenköy’de de sizlerin hizmetinizdeyiz. Yapacağınız değişiklikler için koltuk ve koltuk takımlarınızın ölçüleri alınarak sizlerin belirlediği döşemelik kumaş modelleri uygun ve özenle monte edilir. Böylelikle evlerinizde yepyeni mobilyalar ve modern bir konsept yakalamış olursunuz.

                                                   

Koltuk döşemelik kumaşlar yüzlerce renk ve desenle sizlerin beğenisine sunulmuştur. Mobilya mağazalarında göremeyeceğiniz kadar çok çeşitli koltuk ve koltuk takımı döşemesi seçeneği ile sizlere hizmet vermekteyiz. Mobilya dekorasyon yaparken yeni mobilyalar üzerinden gitmemelisiniz. Eski mobilyalarınızda yapacağınız döşeme değişiklikleri ile de farklı dekorasyon alternatiflerini de elde edebilirsiniz. Bu sayede eskiyen koltuk ve koltuk takımlarınızın da hasarlarını giderme şansı bulabilirsiniz. Çünkü eski koltuk döşeme kumaşları söküldüğünde koltuklarınız iskelet halde kalacaktır. Bu halleri ile görülmeyen hasarları tespit edilir ve koltuk tamiri işlemi de tamamlanır. Tüm bu işlemlerde kaliteli hizmet ve mobilyalarınızın ömrünü uzatan tamirler yanında döşeme değişiklikleri ile de hizmetinizdeyiz. İstanbul’a ait tüm semtlerde ve elbette Erenköy’de de sizlerleyiz.

 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 16:35:16
BU ÜRÜNÜ 1643 KİŞİ İNCELEDİ