Koltuk tamiri eskiyen koltuk ve koltuk takımlarına özenle ve itinayla yapılmalıdır. Koltuk tamirine ise mobilya dekorasyon içerisinde evlerinizde yaptığınız değişiklikler esnasında çıkan mobilya yıpranmaları sonucunda ihtiyaç duyarsınız. Koltuk ve koltuk takımlarınızda meydana gelecek döşeme eskimeleri durumunda eski döşemeleriniz söküldüğünde koltuklarınızdaki yıpranmaları daha iyi görürsünüz. Eski koltuk döşeme sökme işlemi ile birlikte mobilyalarınız iskelet hallerinde olacaktır. Bu halleriyle koltuk ve koltuk takımlarında kollarda, kolçak ve ayak kısımlarında tamir gerektiren hasarları görebilirsiniz. Bunun neticesinde yapılacak koltuk tamiri ile birlikte koltuk döşemelik kumaşlar değişimi sayesinde koltuk ve koltuk takımlarınız yeni bir görünüm kazanır.

                                               

Birçok mobilya mağazasında bulamayacağınız koltuk döşemelik kumaşlar sayesinde mobilyalarınız hem yenilenir hem de modern ve hiçbir evde olmayan bir tarz ile mobilya dekorasyonunuz tamamlanır. Mobilya dekorasyon yapmak istediğinizde ille de yeni mobilyalar almanıza gerekmemektedir. Eski koltuk döşeme kumaşlarınızı yenileyerek de kolay ve ekonomik şekilde mobilya dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Eğer mobilyalarınızın eskidiğini düşünüyorsanız çok büyük paralar harcamadan koltuk tamiri ve koltuk döşeme kumaşlarını yenileyerek, eskiyen koltuk ve koltuk takımlarınızı yenilersiniz. Üstelik bunun için İstanbul’un tüm semtlerinde olduğu gibi Erenköy’de de sizlerin hizmetinizdeyiz. Yapacağınız değişiklikler için koltuk ve koltuk takımlarınızın ölçüleri alınarak sizlerin belirlediği döşemelik kumaş modelleri uygun ve özenle monte edilir. Böylelikle evlerinizde yepyeni mobilyalar ve modern bir konsept yakalamış olursunuz.

                                                   

Koltuk döşemelik kumaşlar yüzlerce renk ve desenle sizlerin beğenisine sunulmuştur. Mobilya mağazalarında göremeyeceğiniz kadar çok çeşitli koltuk ve koltuk takımı döşemesi seçeneği ile sizlere hizmet vermekteyiz. Mobilya dekorasyon yaparken yeni mobilyalar üzerinden gitmemelisiniz. Eski mobilyalarınızda yapacağınız döşeme değişiklikleri ile de farklı dekorasyon alternatiflerini de elde edebilirsiniz. Bu sayede eskiyen koltuk ve koltuk takımlarınızın da hasarlarını giderme şansı bulabilirsiniz. Çünkü eski koltuk döşeme kumaşları söküldüğünde koltuklarınız iskelet halde kalacaktır. Bu halleri ile görülmeyen hasarları tespit edilir ve koltuk tamiri işlemi de tamamlanır. Tüm bu işlemlerde kaliteli hizmet ve mobilyalarınızın ömrünü uzatan tamirler yanında döşeme değişiklikleri ile de hizmetinizdeyiz. İstanbul’a ait tüm semtlerde ve elbette Erenköy’de de sizlerleyiz.

 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 16:35:16
BU ÜRÜNÜ 1067 KİŞİ İNCELEDİ