Nerede yaşarsak yaşayalım günün sonunda evimize geldiğimizde içimizi huzurla dolduracak bir ortam isteriz. Ki günümüz şartlarında bu duyguyu aramak kaçınılmaz oldu. Stres evin kapısının kapatıldığı anda sokağa çıkınca başlıyor.  Stresi doğuran bu faktörler gerek trafik gerek gidilecek yere yetişmeyle devam ediyor. Eve dönüş yolu dört gözle bekleniyor. Bu bekleyişlere anlam katmak için biz firma olarak sizin yanınızdayız. Yıllar önce almış olduğunuz ve sizde hatırası bol olan mobilyalarınızı değiştirmek istemiyorsanız. Bunun yanında sağlamlığını  ve konforunu yeni alacağınız mobilyalarda bulamayacağınıza inanıyorsanız doğru yeri araştırıyorsunuz demektir. Biz firma olarak size koltuk tamiri yardımında bulunabiliriz. Gerekli ekipmanlarımız ile gelip en kısa sürede mobilyanızın problemini çözüp size keyifle dinlenme vaktini  hediye ediyoruz.

                                                  

Hizmetlerimiz yalnızca tamirat ile kalmıyor tabiî ki. Bunun yanında sağlam olan fakat aynı renk tonlarını görmekten sıkıldığınız mobilyalarınızı da isteğiniz doğrultusunda mobilya döşeme kumaşlarımız ile yeni birer can veriyoruz. Mobilya döşeme kumaşlarımızı görebileceğiniz ve onlara dokunarak seçebileceğiniz broşürlere sahibiz. Yani işimizin başından sonuna kadar sizi her adıma dahil ediyoruz ve biz yalnızca pazılın parçalarını birleştiriyoruz.  Aynı zamanda  sizin zevk ve tercihlerinizi dinlerken mobilyanıza uygun, mobilyanızı en verimli şekilde kullanabileceğiniz  profesyonel anlamda destek de  veriyoruz. Ve istekler ile tekniği muntazam anlamda birleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaları gerek firmamıza gelip gerek de sitemizden görebilirsiniz.

                                                    

Bunun yanında hizmetlerimiz bununla da sınırlı kalmıyor. Yeni ev kuracak olanlar için de firmamızda döşeme koltuklarımız da bulunmaktadır. Siz sadece salonunuzun ölçülerini getirin biz de size elimizde olan ya da olacak olan döşeme koltuklarımızla yardımcı olalım.  

Firmamız şu anda hali hazırda İstanbul’un birçok semtindeki mahallerde bölge olarak hizmet vermektedir. Bize kolayca ulaşabilirsiniz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız. Anılarınızı biriktirdiğiniz mobilyaları eğitimli ellere bırakın. Tıpkı hatıralarınızı başka ellere bırakmayı kabul etmediğiniz gibi. İstanbul’un mobilyaları ekip ruhuyla birleşince başka birer can bulup misafirlerini ağırlamaya ayrı bir hevesle devam ediyor. Siz hayal edin birlikte gerçekleştirelim. Birlikte olursak her şey mümkün. 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 15:23:16
BU ÜRÜNÜ 672 KİŞİ İNCELEDİ