Nerede yaşarsak yaşayalım günün sonunda evimize geldiğimizde içimizi huzurla dolduracak bir ortam isteriz. Ki günümüz şartlarında bu duyguyu aramak kaçınılmaz oldu. Stres evin kapısının kapatıldığı anda sokağa çıkınca başlıyor.  Stresi doğuran bu faktörler gerek trafik gerek gidilecek yere yetişmeyle devam ediyor. Eve dönüş yolu dört gözle bekleniyor. Bu bekleyişlere anlam katmak için biz firma olarak sizin yanınızdayız. Yıllar önce almış olduğunuz ve sizde hatırası bol olan mobilyalarınızı değiştirmek istemiyorsanız. Bunun yanında sağlamlığını  ve konforunu yeni alacağınız mobilyalarda bulamayacağınıza inanıyorsanız doğru yeri araştırıyorsunuz demektir. Biz firma olarak size koltuk tamiri yardımında bulunabiliriz. Gerekli ekipmanlarımız ile gelip en kısa sürede mobilyanızın problemini çözüp size keyifle dinlenme vaktini  hediye ediyoruz.

                                                  

Hizmetlerimiz yalnızca tamirat ile kalmıyor tabiî ki. Bunun yanında sağlam olan fakat aynı renk tonlarını görmekten sıkıldığınız mobilyalarınızı da isteğiniz doğrultusunda mobilya döşeme kumaşlarımız ile yeni birer can veriyoruz. Mobilya döşeme kumaşlarımızı görebileceğiniz ve onlara dokunarak seçebileceğiniz broşürlere sahibiz. Yani işimizin başından sonuna kadar sizi her adıma dahil ediyoruz ve biz yalnızca pazılın parçalarını birleştiriyoruz.  Aynı zamanda  sizin zevk ve tercihlerinizi dinlerken mobilyanıza uygun, mobilyanızı en verimli şekilde kullanabileceğiniz  profesyonel anlamda destek de  veriyoruz. Ve istekler ile tekniği muntazam anlamda birleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaları gerek firmamıza gelip gerek de sitemizden görebilirsiniz.

                                                    

Bunun yanında hizmetlerimiz bununla da sınırlı kalmıyor. Yeni ev kuracak olanlar için de firmamızda döşeme koltuklarımız da bulunmaktadır. Siz sadece salonunuzun ölçülerini getirin biz de size elimizde olan ya da olacak olan döşeme koltuklarımızla yardımcı olalım.  

Firmamız şu anda hali hazırda İstanbul’un birçok semtindeki mahallerde bölge olarak hizmet vermektedir. Bize kolayca ulaşabilirsiniz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız. Anılarınızı biriktirdiğiniz mobilyaları eğitimli ellere bırakın. Tıpkı hatıralarınızı başka ellere bırakmayı kabul etmediğiniz gibi. İstanbul’un mobilyaları ekip ruhuyla birleşince başka birer can bulup misafirlerini ağırlamaya ayrı bir hevesle devam ediyor. Siz hayal edin birlikte gerçekleştirelim. Birlikte olursak her şey mümkün. 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 15:23:16
BU ÜRÜNÜ 650 KİŞİ İNCELEDİ