facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Nerede yaşarsak yaşayalım günün sonunda evimize geldiğimizde içimizi huzurla dolduracak bir ortam isteriz. Ki günümüz şartlarında bu duyguyu aramak kaçınılmaz oldu. Stres evin kapısının kapatıldığı anda sokağa çıkınca başlıyor.  Stresi doğuran bu faktörler gerek trafik gerek gidilecek yere yetişmeyle devam ediyor. Eve dönüş yolu dört gözle bekleniyor. Bu bekleyişlere anlam katmak için biz firma olarak sizin yanınızdayız. Yıllar önce almış olduğunuz ve sizde hatırası bol olan mobilyalarınızı değiştirmek istemiyorsanız. Bunun yanında sağlamlığını  ve konforunu yeni alacağınız mobilyalarda bulamayacağınıza inanıyorsanız doğru yeri araştırıyorsunuz demektir. Biz firma olarak size koltuk tamiri yardımında bulunabiliriz. Gerekli ekipmanlarımız ile gelip en kısa sürede mobilyanızın problemini çözüp size keyifle dinlenme vaktini  hediye ediyoruz.

                                                  

Hizmetlerimiz yalnızca tamirat ile kalmıyor tabiî ki. Bunun yanında sağlam olan fakat aynı renk tonlarını görmekten sıkıldığınız mobilyalarınızı da isteğiniz doğrultusunda mobilya döşeme kumaşlarımız ile yeni birer can veriyoruz. Mobilya döşeme kumaşlarımızı görebileceğiniz ve onlara dokunarak seçebileceğiniz broşürlere sahibiz. Yani işimizin başından sonuna kadar sizi her adıma dahil ediyoruz ve biz yalnızca pazılın parçalarını birleştiriyoruz.  Aynı zamanda  sizin zevk ve tercihlerinizi dinlerken mobilyanıza uygun, mobilyanızı en verimli şekilde kullanabileceğiniz  profesyonel anlamda destek de  veriyoruz. Ve istekler ile tekniği muntazam anlamda birleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaları gerek firmamıza gelip gerek de sitemizden görebilirsiniz.

                                                    

Bunun yanında hizmetlerimiz bununla da sınırlı kalmıyor. Yeni ev kuracak olanlar için de firmamızda döşeme koltuklarımız da bulunmaktadır. Siz sadece salonunuzun ölçülerini getirin biz de size elimizde olan ya da olacak olan döşeme koltuklarımızla yardımcı olalım.  

Firmamız şu anda hali hazırda İstanbul’un birçok semtindeki mahallerde bölge olarak hizmet vermektedir. Bize kolayca ulaşabilirsiniz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız. Anılarınızı biriktirdiğiniz mobilyaları eğitimli ellere bırakın. Tıpkı hatıralarınızı başka ellere bırakmayı kabul etmediğiniz gibi. İstanbul’un mobilyaları ekip ruhuyla birleşince başka birer can bulup misafirlerini ağırlamaya ayrı bir hevesle devam ediyor. Siz hayal edin birlikte gerçekleştirelim. Birlikte olursak her şey mümkün. 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 15:23:16
BU ÜRÜNÜ 904 KİŞİ İNCELEDİ