Koltuk döşeme işleri he aşamasına ustalık ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Koltukların evinizden alınıp götürülmesi, hangi döşeme kumaşının kullanılacağı, hangi modelde ve desende döşeme yaptıracağınız, koltukların iskeletlerinin durumu, kaplamanın ustalıkla yaptırılması, fiyatı, işin süresinde bitilmesi koltukların tekrar eve getirilmesi süreci koltuk döşemesi yaptıracak kişileri düşündüren problemlerdir. İstanbul’un her mahallesinde olduğu gibi Eğitim Mahallesi’nde de koltuk döşeme işinde yıllardır hizmet veren firmamız edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlerin hizmetindedir.

Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme olarak evinize gelerek ücretsiz keşif yapmaktayız. Bu ücretsiz keşifte size koltuk döşeme hakkında hem bilgi veriyoruz hem de döşeme yapılacak koltuklarınızı kontrol ediyoruz. Kontrol edilen koltukların iskeletinin sağlam olup olmadığına baktıktan sonra hangi türde döşeme kumaşı kullanılacağına birlikte karar veriyoruz. Koltuk döşemesinin hangi modelde olmasına karar verildikten sonra uygun bir fiyat çıkartarak mobilyalarınızı ücretsiz olarak ustalarımızın ellerine teslim ediyoruz. Koltuk döşeme işinin her safhasında Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme ustaları size rehberlik etmektedir.

Koltuklarınızın döşemesi ve kaplaması için seçeceğiniz kumaş türü çok önemlidir. Yeni döşenmiş ve kaplanmış koltuklarınızda rahat bir şekilde oturmak için seçeceğiniz döşeme kumaşlarının çok farklı özellikleri vardır. Bu kumaş seçimi için ustalarımızın fikirleri sizi aydınlatacaktır. Kumaşların doku ve desen uyumu çok önemlidir. Kumaşın doğal ya da suni olması farklı özellikleri ihtiva eder. Yanmalara karşı dayanıklılığı, kir tutmaması ve çabuk temizlenmesi, renginin çabuk solmaması tercih sebebinizi etkileyecektir. Bu aşamada ustalarımız yıllardır edindiği tecrübelerle ve gelişen teknolojiler ışığında sizlere rehberlik ederek kumaş seçiminize yardımcı olmaktadırlar.

Seçilen kumaşın döşenmesi ve kaplanması ise hünerli bir ustanın elinden çıkması çok önemlidir. Kaliteli malzemelerin bir ustanın elinde işlenmesiyle sizler için göz alıcı ve konforlu bir koltuk takımı ortaya çıkarılmaktadır. İyi ve kaliteli ustalarla çalışmanın farkını oturduğunuz rahat ve konforlu koltuklarda siz de anlayacaksınız.Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme olarak evinizden ücretsiz alıp döşemesini yaptığımız koltuklarınızı on gün içinde size geri getiriyoruz. Ustalarımızın hünerli ellerinden çıkan koltuk döşeme işlerinde sizlere garanti sunmaktayız. Memnuniyetiniz bizim referansımızdır.


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN
CHESTER DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN 5 NEDEN

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİR NEDENİNİZ OLMADIĞINA EMİN MİSİNİZ? KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:22:57
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA
KOÇAKLAR CHESTER İMALATINDA SEKTÖRÜNDE BİR NUMARA

SİZE FARKLI BİR SATIN ALMA DENEYİMİ SUNMAMIZI İSTEMEZ MİSİNİZ?

Tarih : 30.01.2019 16:19:44
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ
CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR KALİTESİ

CHESTER KOLTUK VE KOÇAKLAR YOLLARI KESİŞİNCE NE OLUR?

Tarih : 30.01.2019 16:16:34
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI
DERİ,CHESTER,KOLTUK TAKIMI

BİZE UĞRAMADAN BİR KOLTUK ALMAYIN; İMALATÇI FİRMA GÜVENCESİ İLE KOÇAKLAR SİZİ BEKLİYOR

Tarih : 30.01.2019 16:11:09
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ
CHESTER KOLTUKLAR VE KOÇAKLAR GÜVENCESİ

KOÇAKLARA UĞRAMADAN CHESTER KOLTUK ALMAYIN

Tarih : 30.01.2019 16:08:21
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ
DERİ VE KOÇAKLAR KALİTESİ

KOÇAKLAR KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE SİZE DERİ KOLTUK ALMANIN FARKLI BİR HALİNİ YAŞATIYORUZ.

Tarih : 30.01.2019 16:04:46

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:23:30
BU ÜRÜNÜ 788 KİŞİ İNCELEDİ