facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk döşeme işleri he aşamasına ustalık ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Koltukların evinizden alınıp götürülmesi, hangi döşeme kumaşının kullanılacağı, hangi modelde ve desende döşeme yaptıracağınız, koltukların iskeletlerinin durumu, kaplamanın ustalıkla yaptırılması, fiyatı, işin süresinde bitilmesi koltukların tekrar eve getirilmesi süreci koltuk döşemesi yaptıracak kişileri düşündüren problemlerdir. İstanbul’un her mahallesinde olduğu gibi Eğitim Mahallesi’nde de koltuk döşeme işinde yıllardır hizmet veren firmamız edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlerin hizmetindedir.

Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme olarak evinize gelerek ücretsiz keşif yapmaktayız. Bu ücretsiz keşifte size koltuk döşeme hakkında hem bilgi veriyoruz hem de döşeme yapılacak koltuklarınızı kontrol ediyoruz. Kontrol edilen koltukların iskeletinin sağlam olup olmadığına baktıktan sonra hangi türde döşeme kumaşı kullanılacağına birlikte karar veriyoruz. Koltuk döşemesinin hangi modelde olmasına karar verildikten sonra uygun bir fiyat çıkartarak mobilyalarınızı ücretsiz olarak ustalarımızın ellerine teslim ediyoruz. Koltuk döşeme işinin her safhasında Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme ustaları size rehberlik etmektedir.

Koltuklarınızın döşemesi ve kaplaması için seçeceğiniz kumaş türü çok önemlidir. Yeni döşenmiş ve kaplanmış koltuklarınızda rahat bir şekilde oturmak için seçeceğiniz döşeme kumaşlarının çok farklı özellikleri vardır. Bu kumaş seçimi için ustalarımızın fikirleri sizi aydınlatacaktır. Kumaşların doku ve desen uyumu çok önemlidir. Kumaşın doğal ya da suni olması farklı özellikleri ihtiva eder. Yanmalara karşı dayanıklılığı, kir tutmaması ve çabuk temizlenmesi, renginin çabuk solmaması tercih sebebinizi etkileyecektir. Bu aşamada ustalarımız yıllardır edindiği tecrübelerle ve gelişen teknolojiler ışığında sizlere rehberlik ederek kumaş seçiminize yardımcı olmaktadırlar.

Seçilen kumaşın döşenmesi ve kaplanması ise hünerli bir ustanın elinden çıkması çok önemlidir. Kaliteli malzemelerin bir ustanın elinde işlenmesiyle sizler için göz alıcı ve konforlu bir koltuk takımı ortaya çıkarılmaktadır. İyi ve kaliteli ustalarla çalışmanın farkını oturduğunuz rahat ve konforlu koltuklarda siz de anlayacaksınız.Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme olarak evinizden ücretsiz alıp döşemesini yaptığımız koltuklarınızı on gün içinde size geri getiriyoruz. Ustalarımızın hünerli ellerinden çıkan koltuk döşeme işlerinde sizlere garanti sunmaktayız. Memnuniyetiniz bizim referansımızdır.


Son 6 Blog Yazısı

ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK
ALERJİSİ OLANLAR İÇİN EN GÜZEL SEÇENEK DERİ KOLTUK

DERİ KOLTUK İMALATÇISI OLMANIN VERDİĞİ GÜVENLE SİZE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ARALIYORUZ

Tarih : 22.05.2019 01:11:03
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ
GERÇEK DERİ KOLTUĞUNUZA DEKORASYON ÖNERİLERİMİZ

DERİ KOLTUK, HAKİKİ DERİ, CHESTER VE DAHA FAZLASIYLA SİZE ÖNERİLERİMİZ BURADA; KOÇAKLAR....

Tarih : 22.05.2019 01:07:03
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU
HAKİKİ DERİ KOLTUK ALMADAN ÖNCE SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

ÇEKİNCELERİNİZ Mİ VAR ? DERİ SİZİN İÇİN EN UYGUNUDUR BELKİ, KOÇAKLAR KALİTESİNİ YAŞAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN 0216 576 00 42

Tarih : 22.05.2019 01:03:21
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU
DERİ KOLTUK BAKIM KILAVUZU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN DERİ KOLTUK BAKIMINDA NELER BİLMELİSİNİZ YAZDI

Tarih : 22.05.2019 01:00:42
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM
DÖŞEME Mİ YAPTIRMALIYIM YOKSA YENİ KOLTUK MU ALMALIYIM

DÖŞEME, KOLTUK YENİLEME, CİLA , TAMİR,TADİLAT VE ÖZEL ÜRETİM İMKANIYLA SİZ NE İSTERSENİZ KALİTEYLE GÜVENLE YAPABİLECEK BİR YERDESİNİZ

Tarih : 22.05.2019 00:56:19
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ
DERİ KOLTUK HİKAYEMİZ

HAKİKİ DERİ, CHESTER KOLTUK ÖNCÜSÜ OLMA YOLUNDA NASIL İLERLİYORUZ; SEKTÖRN ÖNCÜSÜ İMALATÇI FİRMA KOÇAKLAR SİZİNLE

Tarih : 22.05.2019 00:51:12

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:23:30
BU ÜRÜNÜ 840 KİŞİ İNCELEDİ