Koltuk döşeme işleri he aşamasına ustalık ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Koltukların evinizden alınıp götürülmesi, hangi döşeme kumaşının kullanılacağı, hangi modelde ve desende döşeme yaptıracağınız, koltukların iskeletlerinin durumu, kaplamanın ustalıkla yaptırılması, fiyatı, işin süresinde bitilmesi koltukların tekrar eve getirilmesi süreci koltuk döşemesi yaptıracak kişileri düşündüren problemlerdir. İstanbul’un her mahallesinde olduğu gibi Eğitim Mahallesi’nde de koltuk döşeme işinde yıllardır hizmet veren firmamız edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlerin hizmetindedir.

Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme olarak evinize gelerek ücretsiz keşif yapmaktayız. Bu ücretsiz keşifte size koltuk döşeme hakkında hem bilgi veriyoruz hem de döşeme yapılacak koltuklarınızı kontrol ediyoruz. Kontrol edilen koltukların iskeletinin sağlam olup olmadığına baktıktan sonra hangi türde döşeme kumaşı kullanılacağına birlikte karar veriyoruz. Koltuk döşemesinin hangi modelde olmasına karar verildikten sonra uygun bir fiyat çıkartarak mobilyalarınızı ücretsiz olarak ustalarımızın ellerine teslim ediyoruz. Koltuk döşeme işinin her safhasında Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme ustaları size rehberlik etmektedir.

Koltuklarınızın döşemesi ve kaplaması için seçeceğiniz kumaş türü çok önemlidir. Yeni döşenmiş ve kaplanmış koltuklarınızda rahat bir şekilde oturmak için seçeceğiniz döşeme kumaşlarının çok farklı özellikleri vardır. Bu kumaş seçimi için ustalarımızın fikirleri sizi aydınlatacaktır. Kumaşların doku ve desen uyumu çok önemlidir. Kumaşın doğal ya da suni olması farklı özellikleri ihtiva eder. Yanmalara karşı dayanıklılığı, kir tutmaması ve çabuk temizlenmesi, renginin çabuk solmaması tercih sebebinizi etkileyecektir. Bu aşamada ustalarımız yıllardır edindiği tecrübelerle ve gelişen teknolojiler ışığında sizlere rehberlik ederek kumaş seçiminize yardımcı olmaktadırlar.

Seçilen kumaşın döşenmesi ve kaplanması ise hünerli bir ustanın elinden çıkması çok önemlidir. Kaliteli malzemelerin bir ustanın elinde işlenmesiyle sizler için göz alıcı ve konforlu bir koltuk takımı ortaya çıkarılmaktadır. İyi ve kaliteli ustalarla çalışmanın farkını oturduğunuz rahat ve konforlu koltuklarda siz de anlayacaksınız.Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme olarak evinizden ücretsiz alıp döşemesini yaptığımız koltuklarınızı on gün içinde size geri getiriyoruz. Ustalarımızın hünerli ellerinden çıkan koltuk döşeme işlerinde sizlere garanti sunmaktayız. Memnuniyetiniz bizim referansımızdır.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:23:30
BU ÜRÜNÜ 751 KİŞİ İNCELEDİ