facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Koltuk döşeme işleri he aşamasına ustalık ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Koltukların evinizden alınıp götürülmesi, hangi döşeme kumaşının kullanılacağı, hangi modelde ve desende döşeme yaptıracağınız, koltukların iskeletlerinin durumu, kaplamanın ustalıkla yaptırılması, fiyatı, işin süresinde bitilmesi koltukların tekrar eve getirilmesi süreci koltuk döşemesi yaptıracak kişileri düşündüren problemlerdir. İstanbul’un her mahallesinde olduğu gibi Eğitim Mahallesi’nde de koltuk döşeme işinde yıllardır hizmet veren firmamız edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlerin hizmetindedir.

Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme olarak evinize gelerek ücretsiz keşif yapmaktayız. Bu ücretsiz keşifte size koltuk döşeme hakkında hem bilgi veriyoruz hem de döşeme yapılacak koltuklarınızı kontrol ediyoruz. Kontrol edilen koltukların iskeletinin sağlam olup olmadığına baktıktan sonra hangi türde döşeme kumaşı kullanılacağına birlikte karar veriyoruz. Koltuk döşemesinin hangi modelde olmasına karar verildikten sonra uygun bir fiyat çıkartarak mobilyalarınızı ücretsiz olarak ustalarımızın ellerine teslim ediyoruz. Koltuk döşeme işinin her safhasında Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme ustaları size rehberlik etmektedir.

Koltuklarınızın döşemesi ve kaplaması için seçeceğiniz kumaş türü çok önemlidir. Yeni döşenmiş ve kaplanmış koltuklarınızda rahat bir şekilde oturmak için seçeceğiniz döşeme kumaşlarının çok farklı özellikleri vardır. Bu kumaş seçimi için ustalarımızın fikirleri sizi aydınlatacaktır. Kumaşların doku ve desen uyumu çok önemlidir. Kumaşın doğal ya da suni olması farklı özellikleri ihtiva eder. Yanmalara karşı dayanıklılığı, kir tutmaması ve çabuk temizlenmesi, renginin çabuk solmaması tercih sebebinizi etkileyecektir. Bu aşamada ustalarımız yıllardır edindiği tecrübelerle ve gelişen teknolojiler ışığında sizlere rehberlik ederek kumaş seçiminize yardımcı olmaktadırlar.

Seçilen kumaşın döşenmesi ve kaplanması ise hünerli bir ustanın elinden çıkması çok önemlidir. Kaliteli malzemelerin bir ustanın elinde işlenmesiyle sizler için göz alıcı ve konforlu bir koltuk takımı ortaya çıkarılmaktadır. İyi ve kaliteli ustalarla çalışmanın farkını oturduğunuz rahat ve konforlu koltuklarda siz de anlayacaksınız.Eğitim Mahallesi Koltuk Döşeme olarak evinizden ücretsiz alıp döşemesini yaptığımız koltuklarınızı on gün içinde size geri getiriyoruz. Ustalarımızın hünerli ellerinden çıkan koltuk döşeme işlerinde sizlere garanti sunmaktayız. Memnuniyetiniz bizim referansımızdır.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.11.2016 16:23:30
BU ÜRÜNÜ 1062 KİŞİ İNCELEDİ