facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evlerinizde kullandığınız her eşyanın elbette zamanla birlikte yıpranma ve eskime durumu mevcuttur. Özellikle mobilyalar konusunda bu daha çok fark edilir çünkü artık mobilyalar ev dekorasyonun en önemli parçalarından biri haline gelmiştir. Eskilerden anı olarak kalan ve halen severek kullandığınız en önemli mobilya parçalarından olan koltuklarınızın uzun zaman sonunda yıpranması kaçınılmazdır. Bununla birlikte döşeme koltuk kumaşları işlerini düşünmeye başlayıp bu konu hakkında güvenilir ve işine kaliteli yapan bir firma aramanız kadar doğal bir durum yoktur. Çünkü bütün mobilyalar gibi koltuklarınızda konfor ve estetik görünüm açısından sizin için çok önemlidir.  Bunun nedeni ise evlerde özellikle ilk bakıldığında göze çarpan dekorasyon parçaları koltuklardır.

Koltuklarda en önemli tasarım dallarından birisi ise kumaş döşeme işidir. Çünkü kumaşlar sadece koltukları kaplayan tasarımlar olmayıp görüntüsü, estetik duruşu ve modernliği ile birlikte içinde birçok dekorasyon anlamı taşımaktadır. Bu konuda uzun yıllar tecrübe ve deneyimi olan firma, siz değerli müşterileri için koltuklarınızın döşeme işinde sektöründe öncü olma yolunda ilerlemektedir. Bununla birlikte firma, Dumlupınar bölgesinde hizmet vermekte olup, şu ana kadar yaptığı işleri büyük bir gururla referans olarak gösterebilmektedir. Birçok koltuk döşeme hizmeti veren firmalar gibi kısıtlı ve tekdüze kumaş seçenekleri yerine çok fazla çeşitte, renkte ve tasarımda kumaşlar kullanan firma, sizlere bu konuda çok fazla sayıda kumaş kombinasyonu sunabilmektedir.

Geçmişten bugüne yaptığı tüm işlerde edindiği misyon ve vizyonu gerçekleştirmekten ve bunları her zaman bir adım daha ileri taşımaktan çekinmeyen firmaya, sizler de herhangi bir koltuk döşeme isteğiniz doğrultusunda tamamen güvenebilirsiniz. Sadece kullandığı geniş kombinasyonlu kumaş modelleri ile iş kalitesinin tamamlanmayacağını düşünün firma, mutlaka profesyonel ve deneyimli çalışanlarının da iş disiplinindeki etkisinde inanmaktadır. Kaliteli hammadde, profesyonel çalışanlar ve müşteri memnuniyeti üçgeninde bulunduğu iş sektöründe süratle daha yukarılara tırmanan firma, her geçen gün hizmet kalitesini de çok hızlı bir şekilde arttırmaktadır. Ayrıca uyguladığı tüm koltuk döşeme işlerine hizmet garantisi vererek yaptıkları işlere ne kadar güvendikleri de ortadadır. Koltuk döşeme işlerinizde seçiminizi rahatlıkla firmadan yana kullanabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 19:22:40
BU ÜRÜNÜ 1212 KİŞİ İNCELEDİ