Evlerinizde kullandığınız her eşyanın elbette zamanla birlikte yıpranma ve eskime durumu mevcuttur. Özellikle mobilyalar konusunda bu daha çok fark edilir çünkü artık mobilyalar ev dekorasyonun en önemli parçalarından biri haline gelmiştir. Eskilerden anı olarak kalan ve halen severek kullandığınız en önemli mobilya parçalarından olan koltuklarınızın uzun zaman sonunda yıpranması kaçınılmazdır. Bununla birlikte döşeme koltuk kumaşları işlerini düşünmeye başlayıp bu konu hakkında güvenilir ve işine kaliteli yapan bir firma aramanız kadar doğal bir durum yoktur. Çünkü bütün mobilyalar gibi koltuklarınızda konfor ve estetik görünüm açısından sizin için çok önemlidir.  Bunun nedeni ise evlerde özellikle ilk bakıldığında göze çarpan dekorasyon parçaları koltuklardır.

Koltuklarda en önemli tasarım dallarından birisi ise kumaş döşeme işidir. Çünkü kumaşlar sadece koltukları kaplayan tasarımlar olmayıp görüntüsü, estetik duruşu ve modernliği ile birlikte içinde birçok dekorasyon anlamı taşımaktadır. Bu konuda uzun yıllar tecrübe ve deneyimi olan firma, siz değerli müşterileri için koltuklarınızın döşeme işinde sektöründe öncü olma yolunda ilerlemektedir. Bununla birlikte firma, Dumlupınar bölgesinde hizmet vermekte olup, şu ana kadar yaptığı işleri büyük bir gururla referans olarak gösterebilmektedir. Birçok koltuk döşeme hizmeti veren firmalar gibi kısıtlı ve tekdüze kumaş seçenekleri yerine çok fazla çeşitte, renkte ve tasarımda kumaşlar kullanan firma, sizlere bu konuda çok fazla sayıda kumaş kombinasyonu sunabilmektedir.

Geçmişten bugüne yaptığı tüm işlerde edindiği misyon ve vizyonu gerçekleştirmekten ve bunları her zaman bir adım daha ileri taşımaktan çekinmeyen firmaya, sizler de herhangi bir koltuk döşeme isteğiniz doğrultusunda tamamen güvenebilirsiniz. Sadece kullandığı geniş kombinasyonlu kumaş modelleri ile iş kalitesinin tamamlanmayacağını düşünün firma, mutlaka profesyonel ve deneyimli çalışanlarının da iş disiplinindeki etkisinde inanmaktadır. Kaliteli hammadde, profesyonel çalışanlar ve müşteri memnuniyeti üçgeninde bulunduğu iş sektöründe süratle daha yukarılara tırmanan firma, her geçen gün hizmet kalitesini de çok hızlı bir şekilde arttırmaktadır. Ayrıca uyguladığı tüm koltuk döşeme işlerine hizmet garantisi vererek yaptıkları işlere ne kadar güvendikleri de ortadadır. Koltuk döşeme işlerinizde seçiminizi rahatlıkla firmadan yana kullanabilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 23.10.2016 19:22:40
BU ÜRÜNÜ 648 KİŞİ İNCELEDİ