facebook instagram twitter youtube

Koçaklar Logo

Evlerimizde kullanmış olduğumuz oturma grupları, kanepeler, koltuk takımları zamanla ilk günkü yeniliğini koruyamamakta ve deforme olmaktadır. Kullanım koşullarıyla, kaliteyle alakalı olan bu deformeler küçük çapta olunca pek bir sorun teşkil etmiyor fakat büyük çapta bir deforme söz konusu ise ya yenisini alıyoruz ya da onarmaya çalışıyoruz. Yenisini almak tabii ki bir seçenek yalnız biz sizlere daha ekonomik ve ayrıca eskisini adeta yeniden hayata döndüren seçeneği yani tamiratı ya da daha farklı bir deyişle koltuk kaplamasını, firmamızın sizlere nasıl sunduğunu anlatacağız. Yapmış olduğumuz bu üstün kaliteli hizmet ile yıpranmış, eskimiş, deforme olmuş koltuklarınız eskisinden daha da güzel bir görünüme sahip olmakla kalmayacak sizlerin aile ekonomisine de katkı sağlayacaktır.

                                                       

Evlerimizde son derece önemli bir konuma sahip olan koltuklarımız zamanlar deforme oluyor. Firmamız ise bu deforme olan koltuklarınıza yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Döşeme konusunda sektörde lider konumda olan firmamız, kullandığı son teknoloji makineler ve en kaliteli malzemelerle sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar. Evinizden aldığımız hasarlı koltuklarınızı son derece dikkatli bir biçimde, koltuklarınıza ekstra hiçbir zarar vermeden, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kaplıyor ve tekrar siz saygıdeğer müşterilerimizin evlerine kadar teslim ediyoruz. Bu işlemlerin sürdüğü esnada, yapmış olduğumuz hizmeti takip edebilir, istekleriniz doğrultusunda da işlemlerimize yön verebilirsiniz. Sizler ofisimizde çayınızı yudumlarken, işinde uzman personelimiz de onarılması gereken koltuklarınızı onaracak, sizlerin kullanımına sunmak için, azami gayretle çabalayacaktır. İstek tek bir koltuk olsun ister komple bir takım olsun, sizlerin isteklerine cevap vermek ve sizlerin memnuniyetini görmek, firmamızın vizyonudur.

                                                         

 Sizin de evlerinizde tamir edilmesini istediğiniz koltuğunuz, oturma grubunuz vb. varsa bize bir uğrayın deriz. Kaliteli hizmet ve uzman personellerimizle birlikte sizleri ağırlamaktan şeref duyarız. Koltuk döşeme işinde lider firmamız, sizlere üstün kaliteyi cazip fiyatlara da sunuyor. Yapmış olduğu işleri piyasada ki birçok firmadan daha özenle yapan firmamız, geçmişten günümüze gelen müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve hizmetini sürekli olarak müşteri odaklı yapmaktadır. Bizlere uğramadan koltuklarınızı döşetmek için karar vermeyin. 


Son 6 Blog Yazısı

KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU
KÖŞE KOLTUK MU GELENEKSEL KOLTUK MU

DERİ, BERJER, JOZEFİN, HAKİKİ DERİ KOLTUK KÖŞE KOLTUK HEPSİ KOÇAKLAR İMALATINDAN EVİNİZE GELİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:38:36
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ
KOLTUK ÖLÇÜLERİNİZİ NASIL ALMALISINIZ

KOÇAKLAR SİZE KOLTUK İMALATININ DETAYLARINI ANLATIYOR

Tarih : 26.05.2019 14:35:40
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR
GERÇEK DERİ NASIL ANLAŞILIR

HAKİKİ DERİ VE SUNİ DERİ FARKI NASIL ANLAŞILIR; KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 26.05.2019 14:33:29
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ
DEKORASYON İÇİN DERİ TRENDLERİ

DERİ KOLTUK ALMAK İÇİN BİZE UĞRAYIN KOÇAKLAR DERİNİN SANATINI EL EMEĞİYLE YARATIYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:31:20
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR
DERİ KOLTUKLAR MODERN VE GELENEKSEL EVLER İÇİN İDEALDİR

DERİ KOLTUK ZAMANSIZ BİR MODA İKONUDUR, KOÇAKLAR SİZE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR KOLTUK ÜRETİYOR 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:26:20
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ
SIRTINIZA EN UYAN KOLTUĞU NASIL BULURSUNUZ

KOÇAKLAR SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM KOLTUKLAR YAPIYOR, BİZE UAŞABİLİRSİNİZ 0216 576 00 42

Tarih : 26.05.2019 14:22:50

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 15:36:10
BU ÜRÜNÜ 1183 KİŞİ İNCELEDİ