Evlerimizde kullanmış olduğumuz oturma grupları, kanepeler, koltuk takımları zamanla ilk günkü yeniliğini koruyamamakta ve deforme olmaktadır. Kullanım koşullarıyla, kaliteyle alakalı olan bu deformeler küçük çapta olunca pek bir sorun teşkil etmiyor fakat büyük çapta bir deforme söz konusu ise ya yenisini alıyoruz ya da onarmaya çalışıyoruz. Yenisini almak tabii ki bir seçenek yalnız biz sizlere daha ekonomik ve ayrıca eskisini adeta yeniden hayata döndüren seçeneği yani tamiratı ya da daha farklı bir deyişle koltuk kaplamasını, firmamızın sizlere nasıl sunduğunu anlatacağız. Yapmış olduğumuz bu üstün kaliteli hizmet ile yıpranmış, eskimiş, deforme olmuş koltuklarınız eskisinden daha da güzel bir görünüme sahip olmakla kalmayacak sizlerin aile ekonomisine de katkı sağlayacaktır.

                                                       

Evlerimizde son derece önemli bir konuma sahip olan koltuklarımız zamanlar deforme oluyor. Firmamız ise bu deforme olan koltuklarınıza yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Döşeme konusunda sektörde lider konumda olan firmamız, kullandığı son teknoloji makineler ve en kaliteli malzemelerle sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar. Evinizden aldığımız hasarlı koltuklarınızı son derece dikkatli bir biçimde, koltuklarınıza ekstra hiçbir zarar vermeden, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kaplıyor ve tekrar siz saygıdeğer müşterilerimizin evlerine kadar teslim ediyoruz. Bu işlemlerin sürdüğü esnada, yapmış olduğumuz hizmeti takip edebilir, istekleriniz doğrultusunda da işlemlerimize yön verebilirsiniz. Sizler ofisimizde çayınızı yudumlarken, işinde uzman personelimiz de onarılması gereken koltuklarınızı onaracak, sizlerin kullanımına sunmak için, azami gayretle çabalayacaktır. İstek tek bir koltuk olsun ister komple bir takım olsun, sizlerin isteklerine cevap vermek ve sizlerin memnuniyetini görmek, firmamızın vizyonudur.

                                                         

 Sizin de evlerinizde tamir edilmesini istediğiniz koltuğunuz, oturma grubunuz vb. varsa bize bir uğrayın deriz. Kaliteli hizmet ve uzman personellerimizle birlikte sizleri ağırlamaktan şeref duyarız. Koltuk döşeme işinde lider firmamız, sizlere üstün kaliteyi cazip fiyatlara da sunuyor. Yapmış olduğu işleri piyasada ki birçok firmadan daha özenle yapan firmamız, geçmişten günümüze gelen müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve hizmetini sürekli olarak müşteri odaklı yapmaktadır. Bizlere uğramadan koltuklarınızı döşetmek için karar vermeyin. 


Son 6 Blog Yazısı

CHESTER GÜNLÜKLERİ
CHESTER GÜNLÜKLERİ

CHESTER ALMAK İSTERSENİZ KOÇAKLAR SİZİ KALİTEYE DAVET EDİYOR

Tarih : 18.01.2019 03:11:04
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?
OFİSİNİZE CHESTER KOLTUK MU ALSAK?

OFİSİNİZİ DEKORE ETMENİN YOLU KOÇAKLARDAN GEÇİYOR; OFİS KOLTUKLARINIZ BİZDEN:)

Tarih : 16.01.2019 22:32:10
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU
CHESTER KOLTUK YOLCULUĞU

KOÇAKLAR SİZİN İÇİN CHESTERLARI İNCELEDİ; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 14.01.2019 23:06:02
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
EVİNİZİ DEKORE ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

KOÇAKLAR KOLTUK SİZE DEKORASYON ÖNERİLERİYLE GELİYOR:)

Tarih : 14.01.2019 01:18:03
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?
NEREDEN GELMİŞ BU CHESTER KOLTUK MU DİYORSUNUZ?

SİZİ TARİHİN SAYFALARINDA BİR CHESTER YOLCULUĞUNA ÇIKARALIM İSTER MİSİNİZ? KOÇAKLARLA BU AYRICALIĞI YAŞAYIN; HADİ BAŞLAYALIM

Tarih : 12.01.2019 19:58:47
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ
İÇ MEKAN ÖNERİLERİMİZ

SİZİN İÇİN GELEN SORULARDAN TADIMLIK BİR OKUMA PARÇASI YARATTIK, HADİ GELİN ÖNERİLERİMİZİ OKUYALIM

Tarih : 10.01.2019 23:41:37

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 15:36:10
BU ÜRÜNÜ 774 KİŞİ İNCELEDİ