Evlerimizde kullanmış olduğumuz oturma grupları, kanepeler, koltuk takımları zamanla ilk günkü yeniliğini koruyamamakta ve deforme olmaktadır. Kullanım koşullarıyla, kaliteyle alakalı olan bu deformeler küçük çapta olunca pek bir sorun teşkil etmiyor fakat büyük çapta bir deforme söz konusu ise ya yenisini alıyoruz ya da onarmaya çalışıyoruz. Yenisini almak tabii ki bir seçenek yalnız biz sizlere daha ekonomik ve ayrıca eskisini adeta yeniden hayata döndüren seçeneği yani tamiratı ya da daha farklı bir deyişle koltuk kaplamasını, firmamızın sizlere nasıl sunduğunu anlatacağız. Yapmış olduğumuz bu üstün kaliteli hizmet ile yıpranmış, eskimiş, deforme olmuş koltuklarınız eskisinden daha da güzel bir görünüme sahip olmakla kalmayacak sizlerin aile ekonomisine de katkı sağlayacaktır.

                                                       

Evlerimizde son derece önemli bir konuma sahip olan koltuklarımız zamanlar deforme oluyor. Firmamız ise bu deforme olan koltuklarınıza yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Döşeme konusunda sektörde lider konumda olan firmamız, kullandığı son teknoloji makineler ve en kaliteli malzemelerle sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar. Evinizden aldığımız hasarlı koltuklarınızı son derece dikkatli bir biçimde, koltuklarınıza ekstra hiçbir zarar vermeden, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kaplıyor ve tekrar siz saygıdeğer müşterilerimizin evlerine kadar teslim ediyoruz. Bu işlemlerin sürdüğü esnada, yapmış olduğumuz hizmeti takip edebilir, istekleriniz doğrultusunda da işlemlerimize yön verebilirsiniz. Sizler ofisimizde çayınızı yudumlarken, işinde uzman personelimiz de onarılması gereken koltuklarınızı onaracak, sizlerin kullanımına sunmak için, azami gayretle çabalayacaktır. İstek tek bir koltuk olsun ister komple bir takım olsun, sizlerin isteklerine cevap vermek ve sizlerin memnuniyetini görmek, firmamızın vizyonudur.

                                                         

 Sizin de evlerinizde tamir edilmesini istediğiniz koltuğunuz, oturma grubunuz vb. varsa bize bir uğrayın deriz. Kaliteli hizmet ve uzman personellerimizle birlikte sizleri ağırlamaktan şeref duyarız. Koltuk döşeme işinde lider firmamız, sizlere üstün kaliteyi cazip fiyatlara da sunuyor. Yapmış olduğu işleri piyasada ki birçok firmadan daha özenle yapan firmamız, geçmişten günümüze gelen müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve hizmetini sürekli olarak müşteri odaklı yapmaktadır. Bizlere uğramadan koltuklarınızı döşetmek için karar vermeyin. 


Son 6 Blog Yazısı

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 16:09:53
Döşeme Yenileme Hizmetimiz
Döşeme Yenileme Hizmetimiz

Uzun zamandır kullandığınız döşemelerinizi yenilemek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçin

Tarih : 4.05.2018 15:14:21
Kargo Seçeneklerimiz
Kargo Seçeneklerimiz

İstanbul içine ücretsiz kargolama hizmetimiz bulunmaktadır

Tarih : 4.05.2018 15:00:27
Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Size Uygun Ödeme Seçenekleri

Farklı taksitlendirme seçeneklerimizle kendiniz için en uygun olana karar verin

Tarih : 4.05.2018 14:50:42
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği
Güvenilir ve Kaliteli El işçiliği

Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla tanışın

Tarih : 4.05.2018 14:35:37
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?
Evinizde ölçü alıyoruz, nasıl mı?

evinize kadar gelip ücretsiz keşif çalışması yapıyoruz

Tarih : 4.05.2018 13:01:30

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 18.10.2016 15:36:10
BU ÜRÜNÜ 729 KİŞİ İNCELEDİ